Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Aktivita Adminů

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Aktivita Adminů

    Jde vidět, že někteří admini mají práva úplně zbytečně !!
    Já bych chtěl vidět vaše žádosti, když jste žádali o práva, co jste vlastně psali, jakou budete podporou a pomocí pro servery !!!
    Všichni co jste se k tomu vyjádřili negativně bych okamžitě sebral práva !
    Neprojevili jste ani snahu se domluvit, myslíte si, že jste bohové a můžete si dělat co chcete.
    A jak jeden osel napsal, že je obyčejnej hrač se vypořádat s cheaterem sám, tak to je na přes držku !!
    Chlape, prober se !!
    Všichni co máte práva, tak je vaší povinností se o servery starat a nejen, když jste sami na serveru.
    Pokud to nechcete dělat, tak já to klidně budu dělat za vás i s některýma jinýma hráčema a ochotnýma
    adminama, co by byli schopni se domluvit na harmonogramu.
    Pochopte, že harmonogram je pro vás vysvobození a velká pomoc.
    Je jasné že všichni nemáte cas ve stejnou hodinu a proto je potreba se domluvit.
    Momentálně se chováte nadřazeně a opovrhovaně nad ostatními .

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Aktivita Adminů

    S prominutím, ale co to furt meleš?
    Dělám tu něco pro lepší zážitek ze hry a přijdeš ty a jen mě sprdneš?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Aktivita Adminů

    odívej se do předchozího vlákna, jak se admini vyjadřují a pochopíš.

  4. #4

    Re: Aktivita Adminů

    Moc to prožíváš. Co takhle jít někdy ven?

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Jdi si dát tabletku a jdi se vysrat s tim tvým harmonogramem.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Mohu se zeptat jen tak čistě orientačně kolik ti je ? A co je tvůj koníček mimo cs ?

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77
    Ja to nepíšu jen za sebe, ale i za ostatní, protože to štve i je.
    Možna oni jsou už unavený něco psát a tak už sem nepíšou, protože vědí, že na to stejně serete ( s prominutím)
    Třeba až tu budu déle, taky mě to omrzí, když budu vědět, že nikdo nic dělat nebude .

    Aha a admin může být vulgarní, tak Ti to řeknu takhle.
    Řekni mi to do očí Ty vymaštěnej kide !!
    Když semnou chces mluvit na téhle vlně, tak prosím, nemam s tím problém.
    Uvědom si kolik je tobě a kolik může být mě ! eznáš mě tak se chovej s respektem, pokud víš co to je .

    Madu...to je na mě otázka ?

  8. #8

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Všade píšeš, že ako na to admini kašlú, nechodia na hlásenia, že servery okupuje veľké množstvo cheaterov, ale zatiaľ som od teba nevidel ani 1 normálne hlásenie s demom atď. Možno keby si prestal písať tieto príspevky, z ktorých si robí prdel akurát 99% komunity a začal by si hlásiť, tak by si pomohol portálu, aj sebe. V budúcnosti by si si mohol zažiadať o práva a ukázať ako sa to robí. Ale predpokladám, že ty budeš jeden z tých hráčov, ktorý vidí chybu v každom len v sebe nie.
    Naposledy upraveno Darongodx; 24-03-18 v 11:07.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Bohužel nevidím chybu v každem.
    Je pravda, že když jsem hrával já, tak to bylo úplně jiné a i admini se chovali jinak.
    Když jsem hral já tak někteří dnešní hrači jeste nebyli ani na světě :)
    Přiznávám, že stará škola byla uplně něco jiného a proto si stěžuji, protože na toto jsem nebyl zvyklej.
    Co se týče adminování, tak to mám taky za sebou, ale neříkám, že bych nepřidal ruku k dílu.
    Ale když se podívám na jednání některých adminů, tak to vypadá, jako by pro ně bylo vše putna, když dostali práva.
    Vím, že je tu spousta dobrých adminů, ale je to jen hrstka.

  10. #10

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Citovat Původně založeno ax1 Zobrazit příspěvky
    Bohužel nevidím chybu v každem.
    Je pravda, že když jsem hrával já, tak to bylo úplně jiné a i admini se chovali jinak.
    Když jsem hral já tak někteří dnešní hrači jeste nebyli ani na světě :)
    Přiznávám, že stará škola byla uplně něco jiného a proto si stěžuji, protože na toto jsem nebyl zvyklej.
    Co se týče adminování, tak to mám taky za sebou, ale neříkám, že bych nepřidal ruku k dílu.
    Ale když se podívám na jednání některých adminů, tak to vypadá, jako by pro ně bylo vše putna, když dostali práva.
    Vím, že je tu spousta dobrých adminů, ale je to jen hrstka.
    Úprimne po tom, čo predvádzaš na forku, tak sa nemôžeš čudovať, že sa k tebe niektorí admini nechovajú najzdvorilejšie. viz
    http://csko.cz/forum/showthread.php?62873-ax1-Bee/page2
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...23367%3B/page2
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...u-zase-admini-
    V tom druhom linku píšeš, že si pridáš adminov na steam a začneš im hlásiť, zaujímalo by ma, či tomu je naozaj tak. Mimochodom, ak chceš pridať ruku k dielu, tak na tvojom mieste by som prestal zakladať tieto thready, začal by som hlásiť a hlavne by si mal znormalizovať svoje správanie. Pretože tým, že tu len kydáš na adminov, tak tým fakt ničomu nepomáhaš. Naopak tým môžeš docieliť len opak toho o čom píšeš.
    Naposledy upraveno Darongodx; 24-03-18 v 11:28.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Aktivita Adminů

    @ax1 ak hraješ JB, tak mi posielaj hlásenia tu - - - > http://steamcommunity.com/id/KajSinek alebo na forko a ak ti budem vedieť pomôcť ohľadom druhej sekcie, tak pomôžem. Ale skús najprv hlásiť a potom povedať, že sa nechodí na hlásenia. Hlásenia sa na forku riešia stále a tak isto aj hlásenia cez "!". Som tu adminom kratšie, ale sú tu admini, ktorý tu sú pár rokov a stále chodia na hlásenia a stále sú aktívny. Najprv si to over sám a potom kydaj na druhých. Z môjho hľadiska čo tu píšeš je čistý shitstorm. Píšeš, že nemáš problém ,, pridať ruku k dielu", ale zatiaľ si skoro nič nespravil.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Aktivita Adminů

    kamo.. ser na to, nikam to nevede

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-a-Kotla/page2 tady jsem taky napsal pěkný citát, možná ti to zlepší náladu

    Aaa ano, admini jsou už jako bohové xdd, nedají si říci a "panujou" nám nad hlavami xdd, takže znovu.. Ser na to sakra, když víš, že se tím nic nezmění..
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  13. #13

    Odpověď: Aktivita Adminů

    :DD vcera jsem odehral cely dve mapy na d2only, to jsem snad neodehral i jako admin, ale ax1 byl celou dobu ve spectu, tocil dva hrace a na oba dva napsal "mam demo, ses jasnej". Uz ty dema hodis sem na forum nebo si delas sbirku ve slozce? Kdyby sis nahodou po tydnu vzpomnel, ze si je tocil a chtel sem ty dema hodit, tak bud v klidu - cheaty nemeli - muzes si je v kompu nechat a i klidne zalohovat :)
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  14. #14
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Nechá to svým dětem jako dědictví ty dema

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Aktivita Adminů

    Admini jsou tady aktivní naprosto dostatečně a pokud to vidíš jinak, dej si žádost a uvídíme, co nám budeš moci nabídnout ty.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •