Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Jailbreak-cela s gunou./ návrh na pp.

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Lightbulb Jailbreak-cela s gunou./ návrh na pp.

    Čauko, sem primitiv takže na gramatiku nekoukejte.
    Nevím co to je ted za trend ale každej druhej šupák na začátku kola posílá všechny vězně kromě cely s gunou do boxu.
    Těm pak bud vyhrožuje bůhvíčím nebo je nechá přejít přes gun a toho kdo ji měl pošle za 2pacem.
    Já to beru jako výhodu mapy a znevýhodnovat kvuli tomu Tčka je podle mě nesmysl. Je to vlastně jak kdybych na snow šel rozbít krabici a odházel mp5 se scoutkou.
    Podle mě by se to mělo brát jako zabranování vzpouře

    Druhá věc o které se chci zmínit je p.p. (poslední přání)
    Neříkám že je toho na výběr pro T málo ale napadlo mě dát tam navíc třeba pantball pistoli s jedním nábojem (to samé jak deagle)
    třeba by to trochu oživilo hru. Co si budem když porovnám kolik lidí hrálo dřív a kolik ted je to bída a bolest což je škoda.

    To je vše díky. Peace
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    Odpověď: Jailbreak-cela s gunou./ návrh na pp.

    já bych tam přidal akčko s jedním nábojem jako dgl:D

  3. #3

    Re: Jailbreak-cela s gunou./ návrh na pp.

    Jedním z úkolů Simona a dozorců je zabránit vzpouře. Jediné, co mají zakázané, je braní ukrytých zbraní pro vězně. A ne, není to trend poslední doby. Tento trend tu je už hodně dlouho. Co mě spíše naopak více štve jako vězně, je to, že mi někdo brání si vzít zbraň (např. na snow) a nebo ji někdo vezme a začne ji sám od sebe vystřílávát.

    Co se týče výběru zbraní při PP. Ano, to už se navrhovalo a mělo to dokonce kladné ohlasy. Jen to jaksik nemá kdo na ten server přidat.

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Re: Jailbreak-cela s gunou./ návrh na pp.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jedním z úkolů Simona a dozorců je zabránit vzpouře. Jediné, co mají zakázané, je braní ukrytých zbraní pro vězně. A ne, není to trend poslední doby. Tento trend tu je už hodně dlouho. Co mě spíše naopak více štve jako vězně, je to, že mi někdo brání si vzít zbraň (např. na snow) a nebo ji někdo vezme a začne ji sám od sebe vystřílávát.

    Co se týče výběru zbraní při PP. Ano, to už se navrhovalo a mělo to dokonce kladné ohlasy. Jen to jaksik nemá kdo na ten server přidat.
    Ale je fakt, že se to kdysi vubec nedelalo. Vždycky chodila i cela s gunou do boxu a nikdo to neresil.��

  5. #5

    Re: Jailbreak-cela s gunou./ návrh na pp.

    Nemůžeš to mít Simonovi za zlé. Pokud je na vědomí, že má někdo gunu, je mnohem víc opatrnější a málo využívá atrakcí např. Tak jak to je teď, tak to je lepší. Můžeš to znát třeba u mne. Já prakticky nejsem schopný simonovat, dokud si nejsem jistý, že jsem v bezpečí.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Jailbreak-cela s gunou./ návrh na pp.

    Jak říká Madunax dřív to nedělal nikdo a podle mě by za to dostal dřív i zákaz nebo napomenutí.
    Každopádně mi to co si napsal : bránění vzít si zbran nebo vystřílení nábojů. přijde dost podobný ZABRANOVÁNÍ VZPOUŘE
    A neuraz se ale aby simon nemohl pořádně simonovat jen kvuli tomu že někdo z T má nejhorší zbran na celem csku mi přijde jako blbost.
    Za A má kolem sebe X dozorců co ho brání když mají mozek, a za B vrtačkou většinou CT ani nezabijou. Je to spíš kuličkovka než zbran.

    A ohledně PPčka to asi nemá cenu řešit dál když to stejně nikdo neudělá.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  7. #7

    Odpověď: Jailbreak-cela s gunou./ návrh na pp.

    Doby se změnili

    Tehdy bylo všechno trochu jinak

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Jailbreak-cela s gunou./ návrh na pp.

    Nevím...
    Pokud by JB měl simulovat realnou věznici, tak zbran v cele by v reálu měla představovat vězně, kterému se nějakým způsobem povedlo propašovat do vězení zbraň. A určitě vězně se zbraní nezavřou pokaždé do té stejné cely. V tomhle částečně souhlasím s původním příspěvkem. Dle mého názoru by bylo zcela optimální, kdyby šlo zařídit, aby se každé kolo zbraň spawnula v jiné cele. CT by pak nemohli jít cíleně a přidalo by to na reálnosti z herního požitku. Bohužel nevím, zda by to bylo technicky proveditelné.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Jailbreak-cela s gunou./ návrh na pp.

    I kdyby se to provést dalo, tak by problém zase nastal, až by simon, místo simonování, posílal všechny vězně přes gunu ( nikdo nechce chodit vedle vězně, co má v kapse tmp .. ) Třeba by byl full server, takže 23 vězňů prozkoušet ... takhle si ohlídá dva vězně ( stejně to většinou jsou random hráči, kteří s tím neumí ) a pak simonuje v klidu a pokud vím, tak zbraň v cele je pouze na snow, oasis a cp_assis ( Nepočítám jb_blue .. tam nemá simon moc šanci to uhlídat ) a zrovna na těchto mapách je po mapě schovaných dost zbraní ( kromě cely - snow 3 oasis 5 cp_assis 2 ).. takže nějaké tmp ty vězně zas tak trápit nemusí .. Osobně mám rád assis, protože jak dostane tmp schopný hráč, tak si dokáže otevřít zadní dveře a utéct s partou Tček i přes to, že má zůstat v cele.
    Naposledy upraveno teecko; 27-03-18 v 15:45.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •