Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: 60 fps

  1. #1


    60 fps

    Cus vcera jsem aktualizoval ovladac geforce verze 391.24 a haze mi to 60 fps.. pri vypnuti vertikalni synchronizace se nic nemeni.. porad 60... nevi nekdo jak to zvysit na 100 ?

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294


    Odpověď: 60 fps

    Předpokládám, že si asi zkoušel "fps_max 100" :D

  3. #3


    Odpověď: 60 fps

    Problem je cisto iba v ovladaci (v nastaveniach). Podobny problem som mal aj ja. Ale uz netusim ako som to vyriesil. Viem, ze raz som mal nastavene CSko na vykonnejsiu grafiku a menil som nastavenia 3D, tych 20 funkcii co tam je a nejak sa mi to podarilo dat na 100 fps. Potom ked som kupil novy notebook mal som zas rovnaky problem a chcel som to tiez risiet podobne ale uz mi to nejak neslo a nakoniec som si prepol CSko na integrovanu grafiku a bum skocilo mi to na 100 fps. Takze sa skus pohrat len s nastaveniami ovladaca, pripadne si k tomu nieco vygoogli.

  4. #4


    Re: 60 fps

    fps_max "100"
    fps_override "1"
    gl_vsync "0"

  5. #5


    Odpověď: 60 fps

    bohuzel ani to nepomaha

  6. #6


    Odpověď: 60 fps

    urcite je to v ovladaci... muzes mi poslat jak mas nastavenej ovladac ty ?

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116


    Odpověď: 60 fps

    Čus pokud ti to fungovalo normálně na 100 fps před aktualizací, tak si stáhni ovladače co si měl před tím, než si je aktualizoval ;)

  8. #8


    Odpověď: 60 fps

    Bud si skus prepnut Half Life na integrovanu graficku, ci to pomoze alebo ak si chces nechat vykonnejsiu, tak si to skus ponastavovat podla seba alebo nejak podobne ako na tychto videach napr.: YT1, YT2 alebo si skus pohladat este nejake ine, v inom jazyku napr.

  9. #9


    Odpověď: 60 fps

    Dik za pomoc... problem vyresen..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •