Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 37

Téma: JB - Žiadosť o práva - PRIJATÝ

  1. #16
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    Zvyš hlášení.. jinak jsem PRO. :) (můžeš si mě přidat na stýmu)

  2. #17
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    Hraješ tady dlouho, to je tu zmíněno několikrát, ale jak jsi na tom s celkovou aktivitou? Hádám, že jsi měl asi nějakou větší pauzu a teď zase hraješ. Jak dlouho? Ve hře tě nějak nevídám.

  3. #18

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Hraješ tady dlouho, to je tu zmíněno několikrát, ale jak jsi na tom s celkovou aktivitou? Hádám, že jsi měl asi nějakou větší pauzu a teď zase hraješ. Jak dlouho? Ve hře tě nějak nevídám.
    Tak pauza bola dosť dávno momentálne som na JB väčšinu času len beriem hlásení mám menej ale snažím sa to zlepšiť aj na forko hlásenia

  4. #19
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    Nejsem proti.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    "Znám" už mraky let, jsem PRO.

  6. #21

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    ďakujem Toy :)

  7. #22

    Re: JB - Žiadosť o práva

    Zdravím. Jsi oldschoolový hráč, takže hru určitě moc dobře znáš. Nějaká hlášení tu na fóru taky máš a nepamatuju si na žádný konflikt, u kterého bys figuroval. Na druhou stranu to je tak všechno, co o tobě vím. Nevím, jaký si mám u tebe udělat obrázek, protože se na serveru i na fóru moc neprojevuješ. To samozřejmě není nic špatného. Jen bych chtěl být v tomhle ohledu více opatrnější. Jsem pro, ale navrhuji spešla na delší dobu.

  8. #23

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    Co je pro tebe delší doba Grakone?
    (Tento post budu ještě několikrát editovat)

  9. #24

    Re: JB - Žiadosť o práva

    To už je v režii náborářů. Já osobně bych to viděl nanejvýš na půl roku. Nemyslím to nijak zle, jen je občas lepší si delší dobu něco ověřovat, než pak řešit podobné věci, jak to bylo např. s Unnem, Jeremym nebo Svatem.

  10. #25

    Odpověď: Re: JB - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To už je v režii náborářů. Já osobně bych to viděl nanejvýš na půl roku. Nemyslím to nijak zle, jen je občas lepší si delší dobu něco ověřovat, než pak řešit podobné věci, jak to bylo např. s Unnem, Jeremym nebo Svatem.
    Neviem čo presne s týmito dotyčnými bolo za problém , ale áno chápem že je ťažké nájsť dôveru v niekoho od koho nevieš čo môžeš čakať ale tak myslím že ak by bol so mnou nejaký problém tak odobratie práv je asi ten najmenší problém. A myslím že za tú dobu akú takú predstavu o mne musíš mať

  11. #26
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    Súhlasím s tým čo napísal Grakon , má pravdu ...ale myslím si že u Lukosa sa to nestane to čo sa stalo u tých vyššie spomenutých.

  12. #27

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    Hraje tady už hoooodně dlouho, jestli začal po delší době, tak v tom extra problém nevidím. Pravidla ovládá a problém snad nikdy nebyl. Grakone neměl si to náhodou podobně? Vrátil ses po nějaké době a taky si dostal práva, nebo si to pletu s nějakou jinou žádostí? Každopádně malé pro od neaktivního admina:)

  13. #28

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Hraje tady už hoooodně dlouho, jestli začal po delší době, tak v tom extra problém nevidím. Pravidla ovládá a problém snad nikdy nebyl. Grakone neměl si to náhodou podobně? Vrátil ses po nějaké době a taky si dostal práva, nebo si to pletu s nějakou jinou žádostí? Každopádně malé pro od neaktivního admina:)

    ďakujem Nobody :)

  14. #29

    Re: JB - Žiadosť o práva

    Tak teda ještě jednou. Nemám problém s jeho pauzou, ale s tím, že ho moc dobře neznám. Vím jen, že je to bezproblémový oldschoolový hráč, ale to je všechno. Neznám jeho skutečný projev a nevím, co od něj mohu očekávat, a proto jsem čistě jen z opatrnosti navrhl delší dobu na spešla.

  15. #30
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: JB - Žiadosť o práva

    Máte někdo od něj nějaký hlášení ze steamu ? Jelikož mi zatím nic nenapsal. (Jen abych byl v obraze).

    E: U mě taky zatím nemá nic nahlášenýho, ale při tom je aktivní (12.7.2018)
    Naposledy upraveno CernaSmrt; 16-07-18 v 01:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •