Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: ReneParis1 --> CernaSmrt

  1. #1

    ReneParis1 --> CernaSmrt

    Vypis z konzole:

    id VALVE_0:0:932759186 ban nepravem Server Jail Break 7 min


    Poznamka:


    dobry den sel jsme na Jailbreak 7min a jdu do ct jsem simon byla tam jina mapa jakou jsem neznal byl tak CernaSmrt a dal mi ban [zakaz k CT] Neznalost pravidel (napis si /menu) a to umim pravidla pozdravem ReneParis1

  2. #2

    Odpověď: ReneParis1

    Detaily banu detaily
    Hráč ReneParis1
    Typ banu IP adresa
    SteamID VALVE_0:0:932759186
    IP adresa 83.208.62.204
    Udělen 07-04-2018 - 11:36
    Délka BANu 4320 minut
    Vyprší 10-04-2018 - 11:36 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 23 hodin 40 minut ještě zbývá )
    Důvod [zakaz k CT] Neznalost pravidel (napis si /menu)
    BAN dal Admin CernaSmrt (CernaSmrt)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 7 mini (jail_kizkulesi)
    Předchozí bany 2

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: ReneParis1

    Ahoj, jak jsem ti říkal za banem si stojím jelikož si neuměl dát ani první reakci s výhodou a čekali jsme v boxu cca 10 minut, poté jsem ti dal ban.

  4. #4

    Re: ReneParis1

    Mohl bych poprosit o přesný popis situace? Jestli hráč nevěděl, jak dát správně reakci a vy jste čekali kvůli něčemu v boxu deset minut, stačilo by normálně dotyčného upozornit/poučit přes voice. To by mělo pak větší smysl, než mu dát rovnou zákaz.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: ReneParis1

    Zákaz má pouze na 3 dny, je pravda, že stačilo upozornit a dát přesun, ale zase hráč by si měl správně přečíst pravidla, že k CT mají chodit lidi co to ovládají a už to delší dobu hrají. Pokud neovládáš pravidla za CT, tak hrej jenom za T a douč se to pořádně. Popřípadě si to můžeš s někým zkoušet na rezervačce.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6

    Re: Odpověď: ReneParis1

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Zákaz má pouze na 3 dny, je pravda, že stačilo upozornit a dát přesun, ale zase hráč by si měl správně přečíst pravidla, že k CT mají chodit lidi co to ovládají a už to delší dobu hrají. Pokud neovládáš pravidla za CT, tak hrej jenom za T a douč se to pořádně. Popřípadě si to můžeš s někým zkoušet na rezervačce.
    Rozumím ti, ale je třeba si uvědomit, že věkový průměr na jb je čím dál tím víc menší. Nějaký třináctiletý klučina tu klidně může mít toho dostatečně nahraného, ale jakmile získá povinnost hru řídit, tak nastoupí něco jako tréma a prostě občas neví, co má dělat (zazmatkuje). Proto se při takových situacích vyplatí víc toho hráče přes voice trošku navést. Od toho tu taky jako admin jsem. Konec konců, správně by se mělo banovat pouze to, co je definováno v pravidlech. Kdo neví, má to ve spoileru.

    Spoiler Spoiler:


    Všechno ostatní, co není definované, řeším individuálně domluvou, či přesunem. Popř. se taktéž řídím ještě podle Kotlového doporučení zde v prvním příspěvku dole.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: ReneParis1

    Tak jde zde pouze asi jenom o změnu reasonu - neschopnost/neznalost bych dala jako jedno - je tam týden, hráč dostal 3 dny. Prostě dostal méně i jak by měl dostat. Tréma být může, to nepopírám, ale pokud je už teda Smrt admin a viděl, že to je na ban, mělo by se to respektovat.

    A ještě takový dodatek z pravidel "Hra za dozorce je určena pouze pro hráče mající potřebné zkušenosti"
    Naposledy upraveno Britny; 07-04-18 v 15:22.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Re: Odpověď: ReneParis1

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tak jde zde pouze asi jenom o změnu reasonu - neschopnost/neznalost bych dala jako jedno - je tam týden, hráč dostal 3 dny. Prostě dostal méně i jak by měl dostat. Tréma být může, to nepopírám, ale pokud je už teda Smrt admin a viděl, že to je na ban, mělo by se to respektovat.
    Já to respektuji a věřím, že kolega postupoval dle svého čistého svědomí. Jenom však podle jeho vysvětlení situace se mi nezdá tento případ vhodný na ban, ale jen na vysvětlení přes voice popř. přesun. Proto jsem požádal o detailnější popis situace. Ne všechno se musí okamžitě řešit banem, od toho tam je ta možnost hráče pouze přesunout.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 07-04-18 v 15:26.

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: ReneParis1

    Upozorňoval jsem ho ale on mi říkal že ho nesmím přerušovat. A ten box co dal ve 3 přitom nevěděl kde byl ten 3 to zaperlil. Jinak ostatní vězni dělali vzpoury takže se nás moc nedostalo do boxu nebo to CTčka nepřežili.
    Naposledy upraveno CernaSmrt; 07-04-18 v 16:48.

  10. #10

    Odpověď: ReneParis1

    cernasmrt tak promin ja jsem myslel že mi chceš neco jiniho rict tak proto jmse řekl at me nepřerušuješ
    Naposledy upraveno ReneParis1; 07-04-18 v 17:01.

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Re: Odpověď: ReneParis1

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Rozumím ti, ale je třeba si uvědomit, že věkový průměr na jb je čím dál tím víc menší. Nějaký třináctiletý klučina tu klidně může mít toho dostatečně nahraného, ale jakmile získá povinnost hru řídit, tak nastoupí něco jako tréma a prostě občas neví, co má dělat (zazmatkuje). Proto se při takových situacích vyplatí víc toho hráče přes voice trošku navést. Od toho tu taky jako admin jsem. Konec konců, správně by se mělo banovat pouze to, co je definováno v pravidlech.
    .
    Grankone ano dal bych mu přesun ale to jeho simonování nebylo trémou.

  12. #12

    Odpověď: ReneParis1

    :(:(:(

  13. #13

    Odpověď: ReneParis1 --> CernaSmrt

    dobry den tak co stim dostanu unban nebo ne pozdravem Reneparis1 a je mi to lito :/ :(

  14. #14

    Re: ReneParis1 --> CernaSmrt

    Já osobně jsem pro UB. Stále si myslím, že bylo vhodné situaci řešit pouze přesunem. Hráč si zde navíc svoji chybu uvědomil a omluvil se. To už je však na posouzení banujícího admina.

  15. #15

    Odpověď: ReneParis1 --> CernaSmrt

    dobře
    ale čekam furt na jeho reakci

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •