Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Un2Ty --> Majkl Dagles

  1. #1

    Un2Ty --> Majkl Dagles

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 248819)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'abhop'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Un2Ty >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Un2Ty
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:88911873
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:88911873
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.224.163
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.224.163
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Majkl Dagles >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 100HP DM (ka_acer_2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz


    Poznamka:


    Damy a pani, urcite ste videli prvu seriu komedialneho serialu Cheat Hunters, dna 8.4.2018 bola vydana druha seria.
    Prva seria sa volala -> Program na rozpoznanie Knifebotu
    Druha seria sa vola -> Plugin na rozpoznanie Autobhopu

    [AMXBANS] Zabanovan adminem Unnnmend
    [AMXBANS] Duvod: 'abhop'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'

    Unnmend 2k18

    --------------------------

    Rad by som videl to demo a ten vas trapny plugin ktory nefunguje tak ako si myslite, unnmend je iba hlupucky a programovaniu nerozumie a to asi na kotelne nikto ohladne pluginov, takze sa nejdem hadat ak mi nejaky cheathunter co nikdy nehral bhop a nevie robit plugini povie ze mam abhop. Hlavne že pán unnmendko používa KB na GSku, to aj to GS je lepšie než tento trash, kde sú admini z publicu a robia cheathunterov na knife a unnmend je jediný admin na knife ktorý pozná prd :D,, a keď už sme pri tom že vieš prd, tak by som chcel vidieť ako si na to prišiel okom, skáčem rovnako ako vždy, na mixoch nikdy nikdo nepovedal že mám autobhop, + nemáš žiadne demo okrem tohoto (ak vôbec nejaké máš na ktorom je nič okrem vášho pluginu nefunkčného), rád by som videl iné demo na mňa z mixov kde hrám úplne rovnako keď mám ten abhop, alebo ti iba preplo v hlave a neuniesol si že na mojom serveri ktorý nemal žiadnu reklamu okrem YT hralo viac hráčov ako na tvojej kotelne kde si si splnil sen že si admin a nemal si koho banovať keď všetci prešli ku mne + si tam dostal ban, lebo ten váš acer je najväčší trash trashov.
    Naposledy upraveno Un1Ty; 08-04-18 v 20:09. Důvod: Si šašo.

  2. #2

    Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles


  3. #3

    Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles

    Pekne Unnmend, takže sa priznávaš že si slepý bot čo by bez pluginov (ktoré nefungujú) nerozpoznal bhop, pretože keď si všimneš, tak tam skáčem úplne normálne ako vždy aj na mixoch a normálne mám slow, pripadá ti že autobhop dáva slow?
    --> https://www.youtube.com/watch?v=hLvoUuTC1UE - Rovnaké, dokonca ešte rýchlejšie
    --> https://www.youtube.com/watch?v=NO68EP8_la8&t - To isté

    Ešte niečo mi povedz ty cheathunter s pluginom, chceš ukázať zdrojový kód ako ten plugin funguje? Sám ho mám a je upravený a mal som ho na acery a veľmi dobre viem že nefunguje tak ako má, je to iba plugin, sú situácie ktoré plugin bere ako cheat, ale to niekto kto ani nevie čo má vo vlastnóm PC a nevie si to zistiť tak asi pochopiť nemôže, ale ak máš záujem tak daj vedieť, mile rád ťa zaučím pawnovaniu pluginov a vysvetlím tebe aj kotelne že ste banda adminov čo nepoznajú nič, tak si kupujú plugini ktoré nefungujú tak ako majú.

    Edit: + mi ešte vysvetli, v tom čase 22:39 či kedy to bolo, keď som proste začal skákať, prečo je tam asi prvých 5 odrazov normálne že to stláčam a potom že to držím? Pritom som skákal rovnako ty mudrlant s pluginom.

  4. #4

    Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles

    No nič, je mi jasné že unban nedostanem, máte najlepší "anticheat", ktorý je taký dobrý ako valve anti cheat ktorý dal ban hráčom čo používali hernú platformu CEVO a museli im dávať unban. (Ale to sa vám nemôže stať, nenene, máte plugin ktorý je lepší ako VAC)

    Edit: keď už sme pri programoch, prečo nedostane busted? --> https://www.youtube.com/watch?v=aQo8DF8UzwU - jasný dôkaz že mal v csku cheaty, to že už aké je hádam jedno, proste mal, jaj zabudol som :) BFF.
    Naposledy upraveno Un1Ty; 08-04-18 v 21:00. Důvod: asdasd

  5. #5

    Re: Un2Ty --> Majkl Dagles

    Autobhop - člověk, co netrefí jedinej sbj správně tu bude dělat legendu.

    FYI: Ten plugin jsem upravoval já, proto takový ufňukánci jako ty najednou nechápou, proč dostali ban, když nikde jinde je to nedetekuje.
    FYI2: Než začneš mít klasický řeči o tom, že nikdo jinej než ty cheaty nepozná, tak se nejdřiv podívej sem
    Naposledy upraveno Zoid; 09-04-18 v 11:21.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles

    ABHop,

    Ale jinak máš celkem malé ego frajere :)
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  7. #7

    Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles

    V tom prípade mám autobhop aj na videách čo som napísal hore?
    To že si ten plugin upravoval ty, neznamená že funguje tak ako má.
    To že ste urobili web na ktorý si sám seba zapísal ako democheckera atd, z teba nerobí skúseného.
    To aj ja môžem teraz urobiť web Knife Community CZ/SK, urobiť sekciu adminov a dať tam seba, lul, ty si vtipný.
    Ego má ten, kto si myslí že nejaké trápne .amxx funguje lepšie ako oficiálny anticheat, ktorý sám o sebe nefunguje.

    Škoda že ten tvoj úžasný anticheat funguje tak, že ak niekto urobí alias kde sa opakuje +jump;wait;+jump atd, tak to detekuje rovnako, čo už, dobrý anticheat.

  8. #8

    Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles

    Dost jsem se zasmál

    ABhop
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  9. #9

    Re: Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles

    Citovat Původně založeno Un1Ty Zobrazit příspěvky
    V tom prípade mám autobhop aj na videách čo som napísal hore?
    To že si ten plugin upravoval ty, neznamená že funguje tak ako má.
    To že ste urobili web na ktorý si sám seba zapísal ako democheckera atd, z teba nerobí skúseného.
    To aj ja môžem teraz urobiť web Knife Community CZ/SK, urobiť sekciu adminov a dať tam seba, lul, ty si vtipný.
    Ego má ten, kto si myslí že nejaké trápne .amxx funguje lepšie ako oficiálny anticheat, ktorý sám o sebe nefunguje.

    Škoda že ten tvoj úžasný anticheat funguje tak, že ak niekto urobí alias kde sa opakuje +jump;wait;+jump atd, tak to detekuje rovnako, čo už, dobrý anticheat.
    Tak urob web a napiš anitcheat, pak tě začnu brát vážně... Udělal bys leda velkou píču, huba široká jak nájezd na brno, ale skutky nikde. Pa puso :*

  10. #10

    Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles

    Ja nemám čas robiť web a platiť hosting kvôli tomu aby som dokázal to isté čo ty. Zaujímave že bhopujem rovnako už 4 roky na vašom acery, aj keď tam bol unnmend, ale zrazu mi to detekovalo po 4 rokoch, interesting. Nevadí, mám abhop - LOCK.
    Naposledy upraveno Un1Ty; 10-04-18 v 20:28. Důvod: aydasd

  11. #11

    Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles

    H, riadna brzda.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #12

    Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles

    Neviem na čo sa čaká , už to dakto locknite.

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Un2Ty --> Majkl Dagles

    Jo
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •