Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Nejde otevřít steam ve hře

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    7


    Question Nejde otevřít steam ve hře

    Zdravím, od poslední aktualizace steamu mi nejde otevřít steam ve hře (přes Shift+Tab..)
    Zkoušel jsem to v nastavení změnit, nic.. Zkoušel jsem i přeinstalovat steam, ale taky nic..
    Nevíte někdo co s tím?
    Předem děkuji za odpověď.

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    28


    Odpověď: Nejde otevřít steam ve hře

    Citovat Původně založeno jayden Zobrazit příspěvky
    Zdravím, od poslední aktualizace steamu mi nejde otevřít steam ve hře (přes Shift+Tab..)
    Zkoušel jsem to v nastavení změnit, nic.. Zkoušel jsem i přeinstalovat steam, ale taky nic..
    Nevíte někdo co s tím?
    Předem děkuji za odpověď.
    Skus to na inu klavesu napr. F12, hlavne doporurujem mat odskrtnute "Povolit prekryti sluzby Steam ve hre"

    Kód:
    http://oi65.tinypic.com/34r90y0.jpg
    Ak mas spravene zmeny, tak vypni a znovu zapni steam. Samozrejme potom to skus v hre.

    V pripade, ze stale nejde, tak reinstaluj steam. Mohlo dojst k chybe a tak sa sprava jak... Reinstal vzdy pomoze.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Nejde otevřít steam ve hře

    To povolení je nastaveno automaticky, doporučuju si to nastavit na jedno tlačítko, já osobně to mám třeba na insertu.

    Pokud provádíš reinstal, tak smazat komplet celou složku steamu co máš na disku - občas tam zůstávají drobky, které můžou dělat neplechu a potom celý steam stáhnout a instalovat znovu.

    Jinak dodám také to, že některé hry nepovolují překrytí hry na steamu. Ale pokud to nefunguje na 1.6 a bude ti to nadále dělat, tak jedině se obrátit na podporu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •