Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Otázka pre adminov Jailbreak.

  1. #1


    Question Otázka pre adminov Jailbreak.

    Je v pravidlách zakázané, že nemôžem ísť na mape oasis do aimboxu? Bugovanie zbraní je jedna vec, ale dostal som znova ban proti ktorému neprodtestujem aj keď sa mi zdá neoprávnený s odpoveďou, že na aimbox nemám čo chodiť. Ak je to pravda a potvrdíte mi to viacerí, kľudne môžete tému lock. Ďakujem


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

  2. #2


    Odpověď: Otázka pre adminov Jailbreak.

    Jak jako, že tam nemáš co chodit?
    Co to je za blbost? Nesmíš jenom bugovat zbraně. Nic víc tam zakázané není.

  3. #3


    Odpověď: Otázka pre adminov Jailbreak.

    Keď sa tam schovám za krabice a čakám kedy vojde CT a ja ho zabijem? :) ďakujem za odpoveď latins


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

  4. #4


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Otázka pre adminov Jailbreak.

    Na tom vážně nic špatnýho nevidím.
    Jsi si jistý, že máš ban zrovna za tady toto?

    Tohle se mi celý nějak nezdá.

  5. #5


    Odpověď: Otázka pre adminov Jailbreak.

    Ban je v poriadku (nie kvôli nemu tu píšem, keďže som to prvy krát spravil počas módu) skor ma zarazila odpoveď, lebo ja to tak robím často na tej mape aby som sa vyhol ďalším banom, cize som sa chcel len uistiť ci to je zakázané alebo nie, môžete lock :') a tebe latins za odpoveď
    Naposledy upraveno Thradak; 12-04-18 v 19:03.


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

  6. #6


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Otázka pre adminov Jailbreak.

    Ahoj, pokud tam jen vlezeš a nikoho nezabiješ, tak je to ok. Rozhodně bys neměl bugovat. A podle mne by ses ani neměl snažit zabíjet CT přes sklo nebo čekat, až se portnou do areálu. Ten mód je o tom, že všichni hrajou pouze s jednou zbraní. Za bug zbraně dávám ban instantně na jeden den. Za čekání na CT na aimu bych ti dal pouze slay.

  7. #7


    Odpověď: Otázka pre adminov Jailbreak.

    Dobre ban už vyprší o 2 dni to vydržím, skôr ma zaujímal váš názor, keďže asi každý to hodnotí ináč :)


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •