Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Problém s voicem

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Problém s voicem

    Ahoj, s tímhle si zas nevím rady já xdd, poněkud častěji se mi stává, že mě při šimonování neslyší....
    Nevím čím to je a není, i když mam 7-20 ping.. ze zkoušky windows vše funguje a je mi dost slyšet... Tsko funguje, skype taky, zkoušel jsem i FB a taky fungovalo, ale jen a jen steam csko funguje na půl... heh.. už vidím ty komentáře typu: "To už asi znamená, že to už nemáš hrát " či takové sr*** xddd
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763


    Odpověď: Problém s voicem

    A v nastaveniach hry sa počuješ?

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Problém s voicem

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    A v nastaveniach hry sa počuješ?
    Ano, i v nastavení steamu/hry
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 15-04-18 v 14:55.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Problém s voicem

    Tak jsem si tedy koupil licenci u avastu na ten jejich nový prográmek Driver Updater, a píše mi to, že mam 26 zastaralých ovladačů včetně grafické karty. Tak uvidím, jak dopadne updatování xdd
    Asi tu nějakou tu hodinu potrvá :D

    E: Taaak.. po dokončení instalací všech ovladačů, které mi nabízel avast!, jsem došel k závěru, že tím to taky nebude... :D, pc jsem znovu projel antivirovým programem a CCleanerem, provedl defragmentaci, opět zkontroloval ovladače zvukové karty, zkontroloval jsem i samotnou hru, jestli mikrofon vůbec snímá a pohoda, vše funguje.. Jenom, co jsem asi před 1h, než jsem šel si udělat prezentaci co mám mít do školy, jsem zpozoroval nepříjemné laggy při stabilním pingu 5-20.. Nevím čím to může být, jestli je to kvůli těm ovladačům, co jsem nainstaloval či něco jiného, každopádně už asi vím, proč mě neslyšeli..

    net: PilsFree download: 30mb/s Upload: 10mb/s (Plzeň), zrovna hraji na Wi-Fi
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 15-04-18 v 18:15. Důvod: dodání informací
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294


    Odpověď: Problém s voicem

    Mno.. nejdříve bych ti doporučil Advanced system care, je to takovej free antivir (nemusel si vyhazovat prachy za Avast). Taky bych ti doporučil ihned smazat ten drbnutej Ccleaner (dokáže udělat pěknej bordel). Bohužel s tim mikem ti asi nepomůžu..

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Problém s voicem

    tak mi zatím nahoďte permu na vlastní žadost, ať mi to nenutí se tam furt připojovat k ct jak ko*ot
    Ďk
    STEAM_0:0:188870510 46.174.20.17 CZ
    Sajonára xd
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  7. #7


    Re: Problém s voicem

    Ahoj, já mám problem s tím, že příjem mikrofónu v csku má normálně nějakou odezvu. Tzn. že když stlačím klávesu na voice a hned začnu mluvit "Kdo se pohne, zahyne...", tak ostatní slyší jen "e pohne, zahyne". Mám na to jedno velmi divné řešení. Ve Windows 10 si stačí otevřit panel nastavení Sound pod záložkou Recording viz. spoiler. Pak si to okno dám někde bokem a najednou hra příjmá můj voice bez zdržení. Zkus to taky.

    Spoiler Spoiler:

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Re: Problém s voicem

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, já mám problem s tím, že příjem mikrofónu v csku má normálně nějakou odezvu. Tzn. že když stlačím klávesu na voice a hned začnu mluvit "Kdo se pohne, zahyne...", tak ostatní slyší jen "e pohne, zahyne". Mám na to jedno velmi divné řešení. Ve Windows 10 si stačí otevřit panel nastavení Sound pod záložkou Recording viz. spoiler. Pak si to okno dám někde bokem a najednou hra příjmá můj voice bez zdržení. Zkus to taky.

    Spoiler Spoiler:
    ok.. i když nemam Windows 10 ale Windows 7 home premium, ale tak... nechápu :DDD jakože stylem jak to myslíš chápu, ale to.. že to nějak pomůže vůbec nechápu :DDD uvidím potom v pátek kdy budu mít čas :DD
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  9. #9


    Re: Problém s voicem

    Věř mi, že to nechápu úplně stejně. Ale funguje to. :D

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Re: Problém s voicem

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Věř mi, že to nechápu úplně stejně. Ale funguje to. :D
    Ne... tak to nefunguje
    Něco jiného ?
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Problém s voicem

    Tak na to totálně se*u, radši se budu věnovat své přítelkyni než hře, kterou jsem si už i odinstaloval úplně, tak zdar
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •