Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Exclamation [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 249114)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Multidemencia radenie cez TS'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ok ok >
    [AMXBANS] Tvuj nick: ok ok
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:198403700
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:198403700
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): **************
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Abacus >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs_rio)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Co to ma jako znamenat? Za co mam ban? Jake razeni na ts3? Napsal jsem hracovi, co byl asi mentalne jinde, at si dojde pokecat na Tsko. A pak dostanu ban cca po 10 min? Vazne? Tady fakt prijmete kazdeho, co ma nejakou mentalni vadu?

  2. #2

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Demo ti dodám budúci týždeň niekedy štvrtok, teraz sa mi to časovať nechce a zajtra odchádzam preč. Škoda že nemáš ani kúsok sebareflexie.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Já mám taky demo, jakou podle tebe demenci jsme dělali :)))))))))) http://leteckaposta.cz/263414399

    A demo je fakt hodně těžké poslat hned :) 1 minuta je fakt hodně. Jsi mentálně jinde :P RIP

    btw, čekáme na Tsku kdyby nějakej HLSA nebo někdo takový měl čas :) chceme to řešit.

  4. #4

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno MrCaMp3R Zobrazit příspěvky
    Já mám taky demo, jakou podle tebe demenci jsme dělali :)))))))))) http://leteckaposta.cz/263414399

    A demo je fakt hodně těžké poslat hned :) 1 minuta je fakt hodně. Jsi mentálně jinde :P RIP

    btw, čekáme na Tsku kdyby nějakej HLSA nebo někdo takový měl čas :) chceme to řešit.
    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Demo ti dodám budúci týždeň niekedy štvrtok, teraz sa mi to časovať nechce a zajtra odchádzam preč. Škoda že nemáš ani kúsok sebareflexie.
    Dík, že si mi ušetril čas tým že si napísal že ste stále na TSku.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Dík, že si mi ušetril čas tým že si napísal že ste stále na TSku.
    Nevím, co jsi tím myslel, ale na tsku csko.cz jsem asi 5 minut a ban už mám asi 20 minut. A podle tvé profilovky, tvého obličeje, jde poznat, že jsi fakt .. nebudu psát :P

    A jako pokud nemáš ani čas na to poslat demo, co ti zabere 1 minutu, tak ani nemáš čas jsem něco psát, takže si lhář.


    EDIT: Může to semnou řešit někdo inteligentnější prosím? :(
    Naposledy upraveno MrCaMp3R; 14-04-18 v 23:37. Důvod: EDIT

  6. #6

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno MrCaMp3R Zobrazit příspěvky
    Nevím, co jsi tím myslel, ale na tsku csko.cz jsem asi 5 minut a ban už mám asi 20 minut. A podle tvé profilovky, tvého obličeje, jde poznat, že jsi fakt postihnutý xd
    Nebudem ti tu už odpisovať. Nemám čas na takých dementov ako si ty a tvoji kolegovia. Nebudem tu podporovať zbytočný flame. Demo dodám štvrtok. Ak by s tým mal niekto problém už len za to vyjadrovanie si zaslúžia ban aspoň na týždeň.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Nebudem ti tu už odpisovať. Nemám čas na takých dementov ako si ty a tvoji kolegovia. Nebudem tu podporovať zbytočný flame. Demo dodám štvrtok. Ak by s tým mal niekto problém už len za to vyjadrovanie si zaslúžia ban aspoň na týždeň.
    1) Ty jako admin, by jsi neměl urážet hráče.
    2) Ty jako admin, by jsi měl dodat demo ihned! A žádné nemám čas, zabere to minutu a ty si tady odpisuješ už asi 15 minut. Takže logika RIP?
    3) Dement jsi tady ty. Ty nám dáš do důvodu že jsme na tsku a ještě k tomu nemáš důkaz :P A na tsku jsme nebyli!

  8. #8

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Nahadzujem sem DEMÁ. Adminom sa ospravedlňujem ale vyčasujem to ak bude ešte potreba najskôr v štvrtok. Demá na TTT sa točia trošku komplikovanejšie a je to časovo náročnejšie.

    Na deme vidno otravovanie hráčov, spamvoice, urážky, klamanie, randomy, hitovanie, častá zmena nickov, nevhodné spraylogá, a zjavná je aj spolupráca cez komunikačný kanál medzi troma dotyčnými. Sťažnosti 2-3 hráčov na serveri, ktorí mi ich nahlásili či už cez steam alebo priamo cez hlásenie. Kto je lenivý myslím že mu stačí prečítať len tieto ich výjavy tu na fóre a hneď vie si spraviť istú predstavu.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Ešte jeden malý dodatok, ak po mne tu verejne nadávaš a ja ti nadávku opätujem a ty to potom editom zmažeš a oboduješ mi to ako by som sa ja mal správať :D CG. Už keď raz niečo napíšeš mal by si mať gule na to to tam nechať. Taktické ťahy hodné dvanásťročných detí.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Nechápu, na co mažeš IP, když je veřejně dostupná. Děláš tady moudrého a přitom uděláš toto. Na demo se rád podívám.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Ešte jeden malý dodatok, ak po mne tu verejne nadávaš a ja ti nadávku opätujem a ty to potom editom zmažeš a oboduješ mi to ako by som sa ja mal správať :D CG. Už keď raz niečo napíšeš mal by si mať gule na to to tam nechať. Taktické ťahy hodné dvanásťročných detí.
    Joj, ty lhář. Jak jinak. Jestli sis nevšiml, tak když jsem to editoval, tak jsem napsal EDIT: věta... RIP

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Indian0, ty jsi asi trošku padlej na hlavu? Na DEMECH nic vidět není. Zrádce zabíjel nevinný apod. Když jsme byli nevinný a někdo do nás střílel tak LOGICKY jsme stříleli do něj taky ne?
    Prostě nemáš ANI DŮKAZ K TOMU, že jsme byli na Ts3. Jsi padlej na kebuli.
    Prostě dal si neprávem ban.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Tie demá som si pozrel a okrem randomov a urážania tam nebolo nič. To radenie som si nevšimol a aj keby si radili ( keď vyčasuješ pozriem pre istotu znova ak som to prehliadol ), tak to na permu není. Tiež nechápem tomu poslednému demu, čo na ňom malo byť. A nabudúce by si si mohol dávať kill na začiatku kola keď dakoho točíš.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  14. #14

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    Tie demá som si pozrel a okrem randomov a urážania tam nebolo nič. To radenie som si nevšimol a aj keby si radili ( keď vyčasuješ pozriem pre istotu znova ak som to prehliadol ), tak to na permu není. Tiež nechápem tomu poslednému demu, čo na ňom malo byť. A nabudúce by si si mohol dávať kill na začiatku kola keď dakoho točíš.
    Jasné vyčasujem to, dávať si kill každé kolo na TTT je nezmysel, tam proste chýba spect. Ono aj ide o tie randomy pretože ak nevinný priamo zabije zradcu na začiatku kola s istotou tak je jasné že si radili. Ak si si všimol hru, bolo jednoznačne zjavné že spolu komunikovali a v hre či už v chate alebo cez mikrofóny okrem urážok iných hráčov nebola žiadna komunikácia medzi nimi hoci hrali zosúladnene. Tie zmeny nickom to jednoznačne dokazovali. Hlavne tá konečná keď si všetci traja dali meno ok, ok ok, okoko... Ono ak nebude podľa vás dokazateľný ten TS tak im nechám len mesiac. Ale myslím že ak si dáš všetko dokopy tak to nič iné ako komunikáciula cez TS tam ani byť nemohla.
    Naposledy upraveno Indian0; 15-04-18 v 23:07.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Tie zmeny nickom to jednoznačne dokazovali. Hlavne tá konečná keď si všetci traja dali meno ok, ok ok, okoko... Ono ak nebude podľa vás dokazateľný ten TS tak im nechám len mesiac. Ale myslím že ak si dáš všetko dokopy tak to nič iné ako komunikáciula cez TS tam ani byť nemohla.
    Toto si fakt dojebal kámo :D Takže když se např. skamarádí 5 týpků na serveru a jeden z nich si dá jméno kokosák1, tak druhýmu to přijde jako dobrý nápad a dá si kokosák2 a ti další zjistí, že to je gut, tak si taky dají jméno kokosák.. Takže to, co jsi napsal, je totální hovadina. A nechápu proč píšeš TS, mohla to být komunikace přes skype, discord nebo tinychat nebo jak to je.. apod.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •