Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 32

Téma: [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    1) Poslední větou nepopíráš, že ta komunikace mohla byt kdekoli jinde.
    2) Už v žádosti o UB napíšeš, zda příjmeme každého, kdo má "mentální vadu"? Tím pádem je tohle přímo spěřované na banujícího admina.

    Divím se Indianovi, že se s tebou vůbec baví nebo spíše něco vypisuje. Pokud chceš něco řešit, tak to máš řešit jako člověk. I admin se může splést, ale pokud se tady s náma budeš bavit tímto stylem, tak neočekávej od nás nic jiného.

    Napíšu ti to ještě jednou. Začni se chovat jako člověk a ne jako cigán, co mu ukradli měděný drátek a budeme se i my s tebou bavit normálně a dostaneme se k nějakému závěru.

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Takže hnilobo, já se taky divím, že jsou tu admini s mentální vadou, když na serveru nadávají hráčům :) Ovšem, důkaz nemám, k čemu by mi to bylo, když stejně ten admin tady zůstane :) A admini na tomto portálu, se pletou pořád, to ti řeknu narovinu.
    A jak vidím, tak asi nevíš, jak se chovájí cigáni, píšu tady pořád more, gram. chyby apod? Ne, jen jsem možná napsal pár vulgárních slov. A ty se divíš? Když tady další admin má nějakou mentální vadu. A ty asi také hnilobo. Podle toho co jsi tu napsal, tak jde vidět, že se ho zastáváš. A hlavně že v demu není vidět, jak ten admin nadává :D To je dobré. Natáčel demo, vypl, nadával, zapl :D To, kdyby měl někdo natočené, tak normálně vypadáte tady všichni jako (s prominutím) kreténi :D
    Já vím, jaké je to být adminem a řešit tuhle ,,kravinu". Každý admin se zastává druhého a stojí si za svým. Já to znám. Ale, přece nemůžete zastávat nějakého admina, který je zřejmě na tom mentálně blbě?

    EDIT: A hnilobo, ty si myslíš, že za to, co je v demu vidět, je permamentní ban? Pokud ano, tak modrá škola je někde jinde.
    Mě to taky nebaví tohle řešit, ale portál kotelna, patří mezi mé oblíbené. Proto to tady řeším. Zombie escape máte např. dobrej, hrají vám tam lidi, tak se tam někdy stavím. TTT to samé. Ale za poslední 3 roky se tu setkávám akorát s adminama, co si dělají co chtějí (nemyšleno teď na Indiana, jinak byste si mysleli, že je to na něj :P ) a nebo jsou prostě, eh.. jiní než ostatní.
    Fakt mi by bylo líto, kdyby mi zůstal ten permamentní ban, prostě za nic?
    Naposledy upraveno MrCaMp3R; 16-04-18 v 12:48. Důvod: plz

  3. #18

    Re: ok ok --> Abacus

    V zájmu kladného a seriózního řešení žádosti o UB doporučuji, abyste zanechali narážek a urážek, které stejně nikam nevedou. Hráč si podal žádost o UB, banující admin dodal důkazový materiál a nyní se čeká na verdikt ostatních adminů, kteří napíšou, zda je ban oprávněný, či nikoliv. Nic jiného se zde nemá řešit. Pokud chceš podat stížnost na admina, založ si nové vlákno v sekci stížností s potřebnými důkazovými materiály a chování admina bude nadále prověřeno. Pokud bude žadatel pokračovat v urážení, může se jeho žádost zavřít bez konečného verdiktu.

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Bylo ti tu slušně vysvětleno, že se máš chovat jako člověk. Jenže to je pro tebe asi neřešitelné. Navrhuji tvůj ban na forum, stejně do věci nic nového nepřineseš a verdikt si tu přečteš. Přece si tu nenecháme nadávat do hnilob. To jsem zvědavý, jaké oslovení přidělíš mě.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  5. #20

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Taký malý dodatok pre adminov. Odporúčam ešte prebehnúť chatlog z daného dňa.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #21

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Jedinej, kdo se tu chová jak s mentální vadou, jsi ty sám. Nicméně k věci:

    Citovat Původně založeno MrCaMp3R Zobrazit příspěvky
    A nechápu proč píšeš TS, mohla to být komunikace přes skype, discord nebo tinychat nebo jak to je.. apod.
    Je úplně jedno, jestli to bylo na TS, Skype, Discordu, nebo přes prázdný kelímky na provázku. Navíc si to sám psal do hry, že na TS jste. No a jakýkoli radění, nebo sdělování polohy ostatních hráčů na TS, je bráno jako wallhack, takže permička na místě.

    Nehledě na ten chatlog.

    Kolem a kolem, žádná škoda. Pac a pusu.


    "He gave them the heebie-jeebies. He had nothing else to give."





  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Re: ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    V zájmu kladného a seriózního řešení žádosti o UB doporučuji, abyste zanechali narážek a urážek, které stejně nikam nevedou. Hráč si podal žádost o UB, banující admin dodal důkazový materiál a nyní se čeká na verdikt ostatních adminů, kteří napíšou, zda je ban oprávněný, či nikoliv. Nic jiného se zde nemá řešit. Pokud chceš podat stížnost na admina, založ si nové vlákno v sekci stížností s potřebnými důkazovými materiály a chování admina bude nadále prověřeno. Pokud bude žadatel pokračovat v urážení, může se jeho žádost zavřít bez konečného verdiktu.
    Pěkně řečeno abych řekl :) Cením (y)!

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno anakin_pok Zobrazit příspěvky
    Bylo ti tu slušně vysvětleno, že se máš chovat jako člověk. Jenže to je pro tebe asi neřešitelné. Navrhuji tvůj ban na forum, stejně do věci nic nového nepřineseš a verdikt si tu přečteš. Přece si tu nenecháme nadávat do hnilob. To jsem zvědavý, jaké oslovení přidělíš mě.
    Dej mi pár vět, kde se nechovám jako člověk. A od kdy nemůžu dávat přezdívky lidem?


    Já to řešit nebudu, jelikož jste tu všichni asi padlý na hlavu, až na Grakona, tebe si fakt cením :), tak to můžete uzavřít, nechte nám permu za údajné randomy. Random = perma dobře, měl by být tak na 4 hod ale co už. A v demech vůbec nejsem já, tak co se tu sakra řeší?
    Naposledy upraveno MrCaMp3R; 16-04-18 v 20:30.

  9. #24

    Odpověď: [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus

    Vyčasované demá:

    Demo č1. "video" pomýlil som si ho s týmto demom (demo1).
    Hneď na začiatku dema jeden z trojice už nepamätám už presne ktorý okamžite na začiatku kola zabil zradcu, hneď nato ho zabili (toho z tria). Detektív Tade potvrdil že ten prvý ktorého prezrel je nevinný (jeden z nášho tria) a potom prišiel k tomu druhému ktorého prezrel a označil ako zradcu. Teda nevinný na istotu na začiatku hneď zabil zradcu. Neskôr bolo vidno že houmles (jeden z nášho tria) bol zradca takže je jasné od koho to vedel. Tade neskôr ich nahlásil pretože si sám od seba všimol tiež spoluprácu medzi nimi.
    3:38 Zabitý zradca, predtým pozoroval nevinného ktorého nezabil na to hneď zabije pravdepodobne zradcu
    6:45 Tu si môžte pozrieť aký som ja klamár a ako pán cempa hovorí pravdu. (som niekde u prdele od neho "hitujem ho", ako to pokračovalo je vidno na deme(tak ako všetky ďalšie lži či už tu na fóre alebo priamo v hre na čo sa sťažovali aj ďalší hráči))
    9:10 Zabitý "sem najlepsy" (jeden z tria) hitoval buď bezdôvodne detektíva alebo bol zradca, následne idk zabil random janusa

    Demo "TTT"
    12:24 začína hádka troubla s najlepsym pripojil sa do nej jeden z nášho tria satan (trafená hus zagágala)
    15:20 oháňam jedného z tria, citujem ho "chlapci zabite ho" zabil ma idk (jeden z tria spolu s tým ktorého som oháňal)
    16:13 Spomínané hlásenie od Tade
    20:09 seno si všimol spoluprácu tiež, z jeho slov dostal hneď kill ako zradca od nevinného a nijako sa neprezradil (všetci hráči si všimli spoluprácu týchto troch sami od seba)

    Demo "TTT2"
    Hneď na začiatku kola pokračuje hádka medzi senom do ktorej sa pripoja všetci z tria, seno nikoho okrem sem najlepsy nespomenul, ozvali sa aj zvyšní dvaja a zapojili do hádky (trafené husy opäť zagágali) Celkovo na tomto deme vidno že títo traja spolupracujú, spraylogo najlepsyho (muž má hlavu v žene). Nakonci si všetci bez žiadnej dohody či slovnej alebo písomnej v hre zmenili mená rovnako na "ok okokok okok" a mne to už ako dôkaz spolupráce stačilo.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Vyčasované demá:

    Demo č1. "video" pomýlil som si ho s týmto demom (demo1).
    Hneď na začiatku dema jeden z trojice už nepamätám už presne ktorý okamžite na začiatku kola zabil zradcu, hneď nato ho zabili (toho z tria). Detektív Tade potvrdil že ten prvý ktorého prezrel je nevinný (jeden z nášho tria) a potom prišiel k tomu druhému ktorého prezrel a označil ako zradcu. Teda nevinný na istotu na začiatku hneď zabil zradcu. Neskôr bolo vidno že houmles (jeden z nášho tria) bol zradca takže je jasné od koho to vedel. Tade neskôr ich nahlásil pretože si sám od seba všimol tiež spoluprácu medzi nimi.
    3:38 Zabitý zradca, predtým pozoroval nevinného ktorého nezabil na to hneď zabije pravdepodobne zradcu
    6:45 Tu si môžte pozrieť aký som ja klamár a ako pán cempa hovorí pravdu. (som niekde u prdele od neho "hitujem ho", ako to pokračovalo je vidno na deme(tak ako všetky ďalšie lži či už tu na fóre alebo priamo v hre na čo sa sťažovali aj ďalší hráči))
    9:10 Zabitý "sem najlepsy" (jeden z tria) hitoval buď bezdôvodne detektíva alebo bol zradca, následne idk zabil random janusa

    Demo "TTT"
    12:24 začína hádka troubla s najlepsym pripojil sa do nej jeden z nášho tria satan (trafená hus zagágala)
    15:20 oháňam jedného z tria, citujem ho "chlapci zabite ho" zabil ma idk (jeden z tria spolu s tým ktorého som oháňal)
    16:13 Spomínané hlásenie od Tade
    20:09 seno si všimol spoluprácu tiež, z jeho slov dostal hneď kill ako zradca od nevinného a nijako sa neprezradil (všetci hráči si všimli spoluprácu týchto troch sami od seba)

    Demo "TTT2"
    Hneď na začiatku kola pokračuje hádka medzi senom do ktorej sa pripoja všetci z tria, seno nikoho okrem sem najlepsy nespomenul, ozvali sa aj zvyšní dvaja a zapojili do hádky (trafené husy opäť zagágali) Celkovo na tomto deme vidno že títo traja spolupracujú, spraylogo najlepsyho (muž má hlavu v žene). Nakonci si všetci bez žiadnej dohody či slovnej alebo písomnej v hre zmenili mená rovnako na "ok okokok okok" a mne to už ako dôkaz spolupráce stačilo.
    Nebudu se k tomu jak vyjadřovat, je to tvoje věc. A proč tedy já mám ban, když jsem ,,nic" neprovedl? Kde je důkaz že jsem něco udělal? Maximálně jsem se hádal s tím senem nebo jak se jmenoval. Toť vše.
    + k tomu demo1, od kdy tady admini banují hráče, kteři dávaj random na začátku? NIKDY se to neřešilo, i když jsem psal adminovi, dělal velké kulové, takže nevím, proč se to řeší u nás. To je dodatek, aby nám zůstal ban či?
    Naposledy upraveno MrCaMp3R; 19-04-18 v 22:11.

  11. #26

    Odpověď: [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus

    Citovat Původně založeno MrCaMp3R Zobrazit příspěvky
    Nebudu se k tomu jak vyjadřovat, je to tvoje věc. A proč tedy já mám ban, když jsem ,,nic" neprovedl? Kde je důkaz že jsem něco udělal? Maximálně jsem se hádal s tím senem nebo jak se jmenoval. Toť vše.
    + k tomu demo1, od kdy tady admini banují hráče, kteři dávaj random na začátku? NIKDY se to neřešilo, i když jsem psal adminovi, dělal velké kulové, takže nevím, proč se to řeší u nás. To je dodatek, aby nám zůstal ban či?
    Bohužiaľ screenshot vašej roomky nemám. Môžeš sa kľudne vyhovoriť, že sú to obyčajné randomy, veď už ani nič iné ti neostáva. Ja nechávam na posúdení adminov či to ohodnotia na obyčajné randomy alebo cielené. Škoda že nemáš gule na to ukázať triko. Ja som len veľmi rád toho času v deme č.1 (6:45) kde sa ukázala tvoja pravda a moja lož a môžu ju vidieť všetci. Toto je môj posledný príspevok, už sa tu viac vyjadrovať k tvojim komentárom nebudem.

    E: Aby som nezabudol, veď v chatlogu si sa aj tak priznal že ste na TS. A tu sa mi páči ako si si sám dal pre-hlásky do slova ,,nic", to mám brať ako ďalšie priznanie?
    Naposledy upraveno Indian0; 19-04-18 v 22:55.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #27
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus

    Súhlasím.Perma je namieste. Príliš veľa náhod nato aby ste spolu niečo nemali spoločné. (Ešte že čakáme na TS)
    A to tretie demo (TTT 2) najjasnejší dôkaz vašej spolupráce

  13. #28
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus

    Proti unbanu.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus

    Dneska sa na tie casy pozriem a editnem

    E: Nemyslim si ze to je okej jak hovori Spasitel tych nahod tam je velmi vela + To tvoje chovanie na forku neni v celku miestne :) Predsa ked si presvedceny ze si nic nespravil tak sa nemas preco rozculovat :)
    Naposledy upraveno Leilloo; 20-04-18 v 18:14.

  15. #30
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus

    Nejsem rozčílený a sakriš, ty randomy nejsou moje! Tak co krucinál? Vy snad neumíte číst? > Maximálně jsem se hádal s tím senem nebo jak se jmenoval. Toť vše.

    E: Indian, ty jsi asi jeblý na hlavu? Psal jsem větu typu: Pojď si to vyříkat na tsku.. To automaticky znamená, že jsme si radili na tsku? Ty jsi dobrý modroškolák.
    A to, jak jsem napsal že čekáme na tsku, to znamenalo že jsem čekal JÁ a Cempa na toho senáče a hned za 5 min ban :P. Neboli, podle vás věta typu: Pojď si to vyříkat na tsku, čekáme na tebe, znamená, že si radíme :)
    Když nemáte přímé důkazy (např adamCSzombie vůbec nebyl s náma na tsku a má taky permu :) ) tak to nebanujte..
    Naposledy upraveno MrCaMp3R; 20-04-18 v 18:44.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •