Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ čekání na admina ] Schnappi --> Troppe

  1. #1

    Exclamation [ čekání na admina ] Schnappi --> Troppe

    Vypis z konzole:

    Hráč Schnappi The Unfamous
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:83323329
    IP adresa 31.7.247.7
    Udělen 16-04-2018 - 22:46
    DĂ©lka BANu 10080 minut
    Vypršà 23-04-2018 - 22:46 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 6 dnĂ 10 hodin 22 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod [zakaz k CT] Demence, fk's, tk
    BAN dal Admin Troppe (Troppe)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 5 mini
    Předchozà bany 0


    Poznamka:


    Podle me vim o co jde a nemyslim si ze bych za to mel dostat zakaz bo ten klucina co si stezoval delal to same demenci bych si prosim odpustil beru k sobe :) predem dekuji

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Schnappi

    Čau. Hlášení mi přišlo od Angela na steam.
    http://leteckaposta.cz/284985160
    dmnce - úmyslné zabíjení hráčů po tom, co tě předchozí kolo zabili
    dmnce1 - úmyslné zabití spoluhráče po tom, co tě zabíjel předchozí mapu coby vězeň CTčko

    btw. AnGeLoFLiFe: kdyby ti šel zvuk z mikráku bys slyšel ja kmi odpovídal když jsem mu napsal "se těším na zákaz" "ale já zákaz nedostanu neboj"

  3. #3
    Nezabíjím Tčka zato že mě zabíjejí na to není jedinej důkaz bo takovéto hovadiny nedělám a dotýčného jsem zabil jako TK zato že zabil on mě

    Jediného hráče kterého jsem kdy zabíjel co se týče FK úmyslně tak to byl Morka a ten to bral ze srandu a nehrabal se v tom takže to byla poho, žádný jiný úmyslný fk který bych následovně nenapravil VD nebo že bych vyloženě zabil někoho jelikož zabil on mě.

    A jestli je to co myslím tak jsem zabil 3 hráče ano, jelikož dotyčné ct dalo MFK takže ostatní museli čekat, a nato když jsem 3 zabil aby se to urychlilo dal jsem HVD a nikdo si nestěžoval
    Naposledy upraveno hofy; 17-04-18 v 17:50. Důvod: používej upravit - sloučeno

  4. #4

    Re: Schnappi

    Ahoj, na tom prvním demu šlo hned na začátku vidět, jak jsi jednomu hráčí opravdu dal úmyslný FK v cele (byzo). Jinak jsi pokračoval v párty módu. Pak sis však další kolo označil VDčkem hráče, který měl být zabit, kvůli tomu, že tě zabil minulé kolo. To se naštěstí neuskutečnilo, protože tě stačil zabít dřív. V druhém demu jsi toho samého hráče již zabil, ale to už byl TK.


    Nemůžeš zabíjet hráče jen tak, kdy se ti zachce. Tohle je nepřípustné. Jedná se o tvůj první zákaz. Pokud se omluvíš a slíbíš, že už to nikdy neuděláš, byl bych pro UB. To už však záleží na banujícím adminovi.

  5. #5
    Pravdila párty módu jsou krokolomný
    "Naše pravdila které jsme tam prováděli" byli řečený dříve což na demu není a nikdo nenamítal nic

    Tyto "moje pravidla party módu" říkám vždy před párty módem a když nikdo nic nenamítá hrajem dál párty však když se někomu nelíbí tak se simonuje
    Naposledy upraveno hofy; 17-04-18 v 17:50. Důvod: používej upravit - sloučeno

  6. #6

    Re: Schnappi

    Nemůžeš si vymýšlet svá vlastní pravidla. Jediná oficiální pravidla party módu najdeš zde.

  7. #7
    "Pravidla slouží jako základní pilíř při řešení problémů na serverech. Pokud se však na serveru (nejčastěji kolem půlnoci) najde parta hráčů, která se dokáže domluvit a souhlasí s tím opravdu úplně všichni, mohou si dělat na serveru, co uznají za vhodné."

    Všichni až na tohoto který mě nahlásil jsme byli kamarádi včetně ctčka kterému jsem dal TK a bral to jako srandu
    Taky proto mě nenahlásil, ale pak jsem tam našel onen hráč kterej však taky nic nenamítal na to co budem dělat a co ne a však když se rozhodl tyto předem dohodnutý věci porušit tak jsem ho zabil a zapnul si demo takže to vypadá jako kdybych ho zabil čistě za mstou jenže tak to není
    Naposledy upraveno hofy; 17-04-18 v 17:51. Důvod: používej upravit - sloučeno

  8. #8

    Re: Schnappi

    Stačí, aby nesouhlasil jeden a automaticky se musíte řídit dle pravidel. To bylo i v tomhle případě.

  9. #9

    Odpověď: Schnappi

    No nic nebudu to dále rozebírat, Omlouvám se za onen večer a slibuju že si příště dám pozor jestli se to fakt někomu nelíbí.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ čekání na admina ] Schnappi --> Troppe

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •