Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: JB demence,FKS... ale hlavne demencia :)

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    JB demence,FKS... ale hlavne demencia :)

    Meno: jablkovy dzus

    Valve+IP: VALVE_0:0:1795810654 91.127.74.214

    Demo: http://leteckaposta.cz/854632547

    nejake to casovanie...

    14:10-HVD pritom bol len 1 FK.
    16:50 dostal som FK... sice mi ho dal misami ale bolo to hlavne na simonov podnet... neboli prikazy ani zakazy a nic som neporusil za co by som mal dostat kill...
    19:10 zaciatok noveho kola :) vraj nikdo nema mat vd (to mi prislo vazne vtipne ). Ako jediny som mal mat VD, pricom spustil HVD a naviac dal ctcku prikaz aby islo na vezu a ked tam bol spustil HVD pricom sa ct nemal ani sancu dostat do zbrojky.
    21:20 simon bol zabity, on bol novy. Nedal ziadne prikazy takze som isiel hore na strechu za nim a dal mi FK... na deme je jasne vidiet ze to nemohlo byt nebezpecne priblizenie ktorim argumentoval v dalsom kole...
    22:05 som sa mu snazil vysvetlit ze simon bol zabity, vsetky prikazy a zakazy sa rusia co napokon mozte aj sami pocut kedze mal stale zapaty mik... nato ma krasne odignoroval ale budiš.
    25:00 mali sme sa postavit kazdy na jeden stupienok wipeoutu... to Tcko tam bolo skor ako ja cize mal simon odtial vyhnat mna alebo dat reakciu o vyhodu=nadrzovanie
    35:25 omylom som zabil Tcko pri pokuse prejst simona, naco my mal dat simon kill ale namiesto toho ma normalne pripojil do hry na wipeout, pricom som mal gravitaciu co je obrovska vyhoda.

    Snad som dodal vsetko potrebne na zabanovanie hraca. Prajem dobru noc
    Už neni čas huliť...

  2. #2

    Re: JB demence,FKS... ale hlavne demencia :)

    Ahoj, takže podle dema proběhlo následující: Byly dva HVD, místo toho, aby byly dány VD jednotlivým hráčům. Dělat by se to nemělo, na druhou stranu, FK před tím byly anulovány. Dále jsi pak dostal další FK, který už anulován nebyl, potom ti nadržoval na tom wipeoutu a pak ta situace, kdy tě jako VD nezabil. Mně to přijde na ban málo. Řešil bych to domluvou in-game. Já tam i jednu dobu byl, protože jsi mě zavolal na hlášení, ovšem měl jsem problémy s velkým dropem FPS a neměl jsem tak šanci toho moc slyšet a následně hráči domluvit.

    Když tak se na to ještě někdo podívejte, možná to bude někomu na ban stačit.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Re: JB demence,FKS... ale hlavne demencia :)

    Myslim si ze ci to cele zhrnul ako len volaco co na ban neni ale ja si myslim ze je... Napisem sem to iste len preformulovane ale v podstate je to to iste. Aby som nebol len za to aby dostal ban napisem to objektivne.

    14:10-HVD pritom bol len 1 FK.--- OKI to az tak vazne nie je.

    16:50 dostal som FK... sice mi ho dal misami ale bolo to hlavne na simonov podnet... neboli prikazy ani zakazy a nic som neporusil za co by som mal dostat kill...--- Dal mi FK lebo nedal ziadne prikazy, zakazy. Neni to umyselni FK ale skor demencia. Na to dal dalsie kolo HVD pri com ctcko bolo na druhej strane mapy kam mu sam simon dal prikaz ist cize sa nemohol dostat do zbrojky bez toho aby dal aspom jeden FK=Istá smrť. Samozrejme nemozme vynechat to ze bol len 1 FK cize HVD bolo uplne zbytocne. K tomuto by som napisal ze demencia+napomahanie vzpure.

    21:20 simon bol zabity, on bol novy. Nedal ziadne prikazy takze som isiel hore na strechu za nim a dal mi FK... na deme je jasne vidiet ze to nemohlo byt nebezpecne priblizenie ktorim argumentoval v dalsom kole...--- Bral by som to keby sa ospravedlni a uvedomi si chybu+ dalsie kolo zasluzene VD. Je tu slovo ALE. Namiesto toho aby si priznal chybu a dal mi VDcko aj ked som mu v miku hovoril ze som dostal FK aj som mu to cele vysvetlil preco som dostal FK aj ostatne Tcka a Ctcko mu hovorili ze som dostal FK. Totalne to odignoroval a dalej simonoval akoby sa nic nestalo.= Demencia

    25:00 mali sme sa postavit kazdy na jeden stupienok wipeoutu... to Tcko tam bolo skor ako ja cize mal simon odtial vyhnat mna alebo dat reakciu o vyhodu=nadrzovanie--- Cize prvy krat nadrzovanie na wipeoute.

    35:25 omylom som zabil Tcko pri pokuse prejst simona, naco my mal dat simon kill ale namiesto toho ma normalne pripojil do hry na wipeout, pricom som mal gravitaciu co je obrovska vyhoda.--- Tuto som mal dostat kill kedze som presiel Tcko (aj ked omylom ale presiel). Namiesto smrti ma pripojil na wipeout a aj ked som skakal a musel vidiet ze mam gravitaciu tak ho normalne spustil.= Demencia, nadrzovanie, neschopnost.

    Ale napisem aj takto:
    Plusy za jeho hranie: Stale mal napisaneho simona+ sme mali miky.

    Minusy- Ignoracia co sa tyka VDciek, napomahanie vzpure, demencia, neschopnost simonovat, nadrzovanie+ z jeho strany padlo dost FK aj ked si to mozno on neuvedomoval a to je ta najvecsie zlo. Myslel si ze robi dobre a nedal si poradit a preto padali freekilli dalej. Vsetko co som tu napisal som si spocital a ako rátam tak rátam toto je na BAN, aspom ja to tak vidim. Bol by som rad keby sa na to mrknu aj dalsi admini a vyjadria sa k tomuto. Dakujem
    Už neni čas huliť...

  4. #4

    Re: JB demence,FKS... ale hlavne demencia :)

    Ahoj, nepíšu, že nedělal nic špatně. To, co tam dělal, by rozhodně mělo být řešeno, ovšem pouze in-game upozorněním popř. přesunem. Narozdíl od ostatních kolegů banuju vyloženě pouze to, co je definované v pravidlech. Proto jsem psal, ať se na to podívá i někdo jiný.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: JB demence,FKS... ale hlavne demencia :)

    Ahoj
    Na tohohle hráče bylo rádoby hlášení na forku neměl sem moc čas takže sem tam byl jen dvě kola.
    Už nevím jak to tam přesně bylo ale jako simon nadržoval za to kolo několika hráčům +(ještě něco) a dostal přesun.
    Víc se vyjádřím až kouknu na demo.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: JB demence,FKS... ale hlavne demencia :)

    Okey koukal sem do 30minuty pak už sem usoudil že život je krátkej.
    Každopádně ano byla neznalost pravidel, ano byla tam demence ale na ban to podle mě není a jestli ano tak jen max 3/7denní zákaz za demenci a neznalost.(můj názor)
    Nejvíc mě na začátku udivil ten empty simon mu řekl 2x at jde hlidat vchod a on odpověděl 2x mě se nechce.. to je na lopatou po zádech.
    Za mě bych si ho jen víc všímal když bude u CT a při opakování se to dá řešit případným banem.
    Já si ho píšu do blacklistu na stranu 456. v sekci lidé bez mozku 5.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: JB demence,FKS... ale hlavne demencia :)

    tyzden ubehol a aj keby sa to dokazalo uz to je skoda riesit... Lock prosim

    PS: Stale si stojim za svojim
    Už neni čas huliť...

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: JB demence,FKS... ale hlavne demencia :)

    Včera dostal ban, zatiaľ díky!

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=249678

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •