Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 45

Téma: Jb Admin

  1. #16
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Jb Admin

    spešl ano, práva zatím ne

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Jb Admin

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    spešl ano, práva zatím ne
    I ten by stačil.Přeci jenom na Jb chodí málo kdy někdo, kdo by vysloveně potřeboval ban. Vždy stačí kick nebo přesun. Děkuju Frisco .)

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Jb Admin

    Na jb jsme nikdy nedávali práva bez spesla, takže bych tu neresil hovna, prostě ji dáme spesl, a pak se uvidí.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  4. #19

    Re: Jb Admin

    Ahoj, jsem proti z důvodů uvedených Nihiliou zde.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-04-18 v 08:24.

  5. #20
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Re: Jb Admin

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, jsem proti z důvodů uvedených Nihiliou zde.
    Furt ta samá písnička dokola, trest jsem za to žádný neměla, jelikož to nebylo zřejmě pořádně dokázané. Aspoň od tebe jsem čekala nějaký smysluplný vyjádření. Tsko je svintvo nu.. jedna žádost už kvůli tomu zamítnuta byla, jak jsi si jistě všiml. Ponaučená dost. Ale dík, Grakone.

  6. #21

    Re: Jb Admin

    Je mi líto, že moje vyjádření nepovažuješ za smysluplné. Některé věci se prostě veřejně řešit nemohou. Ban nemáš a za to můžeš být jedině ráda. V tomhle ohledu je spravedlivé, že ho nemáš. Já však věřím Nihiliovi.

    To neznamená, že kvůli tomu práva nedostaneš nikdy. Jen si myslím, že vzhledem k situaci je ještě brzo. Počkal bych ještě tak rok. Důvěra se holt někdy buduje těžce.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-04-18 v 21:48.

  7. #22
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Jb Admin

    Furt ta samá písnička ale kdyby si za to dostala ban tak máš perma ještě teď a ani žádnou žádost nezakládáš. Myslím si že Nihilia je dost důvěryhodný zdroj na to aby jsme mu věřili to co píše, určitě nemá zapotřebí si vymýšlet nějaký kraviny. Štěstí z tvé strany, že tě ušetřil. Na serveru se neumíš chovat a těch pár pro tu máš jen z důvodu že se kamarádíš s pár adminy a vlastníš magickou věc k ovládání mužských životu jménem vagína kterou někteří jedinci admin teamu doposud neviděli. Nemáš od hráčů žádný respekt a s každým se kamarádíčkuješ, takže si dovedu představit že by jsi nejbližším virtuálním kamarádům leccos tolerovala. No už představa že by jsi měla mít práva je hrozná, takže se vraťme do reality. Napíšu to takhle, jestli ty budeš mít práva tak to tu můžeme rovnou zabalit, přes tohle prostě nejede vlak. Tohle by bylo reálný možná až tak za 3 roky, pokud by jsi dospěla.

  8. #23
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Jb Admin

    Grakone, já neřekla, že si vymýšlí. :) Ano, důvěra je důležitá. Děkuji

    A Bee.. takže, co bych ti na to pověděla Nikde jsem neřekla, že si vymýšlí. A to, že se dokážu normálně bavit s lidmi? Já se do té hry chodím odreagovat, zabavil sebe a při nejlepším pobavit ty lidi. Tak sorry jako, že se nechovám jak nejvíc nudná, uražená a nekomunikativní holka, co se bojí promluvit.. Ohledně vagíny.. Asi ti chybí co, že se takhle chováš :) (jak ty chování ke mně, tak já k tobě, neber si to zle).. Kamarádíčkování je taky důležitá věc ( lepší než se chovat jak arogantní blbeček a být na všechny hnusná)..
    A i přes to, že se prostě dokážu s lidmi normálně bavit, si potrpím na pravidlech :)
    Kdyby se měl každý chovat tím způsobem, který ty požaduješ, tak to tu stejně můžete zabalit, protože to každého bude nudit. Dospěj ty. Díky za názor
    + jak se neumím chovat?
    Naposledy upraveno Benny; 26-04-18 v 22:09.

  9. #24
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Jb Admin

    Tak ještě si dám tu práci a napíšu sem svoje poslední vyjádření. Už jen tím že to nepopíráš a porušila si pravidla který jsou na perma ban ti zavírá dveře. Admin je na serveru od toho aby dohlížel na chod serveru, né aby tam šaškoval a bavil celý server. Nikdo neříká že se máš pro post admina chovat nudně a nekomunikovat, ale pokud stojíš o práva měla by jsi prokázat nějakej charakter a úctu a né adminům nadávat do kokotů a blbečků. Téma vagína bych tu už nadále vynechal nechci tu nikoho urážet, chtěl jsem jen poukázat na lehkou ovlivnitelnost některých adminů. Z mého pohledu prostě nevíš co se skrývá pod pojmem admin, tím nenaznačuju že je admin něco víc než hráč, ale prostě tohle nejde. Nejsi vhodný kandidát na post admina, ke zbytku se vyjadřovat ani nebudu, tolik toho času zas nemám. peace


    e. nepochopila jsi jedinou větu z toho co jsem napsal, takže celej příspěvek co si napsala je úplně mimo
    Naposledy upraveno Bee; 26-04-18 v 22:43.

  10. #25
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Jb Admin

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Tak ještě si dám tu práci a napíšu sem svoje poslední vyjádření. Už jen tím že to nepopíráš a porušila si pravidla který jsou na perma ban ti zavírá dveře. Admin je na serveru od toho aby dohlížel na chod serveru, né aby tam šaškoval a bavil celý server. Nikdo neříká že se máš pro post admina chovat nudně a nekomunikovat, ale pokud stojíš o práva měla by jsi prokázat nějakej charakter a úctu a né adminům nadávat do kokotů a blbečků. Téma vagína bych tu už nadále vynechal nechci tu nikoho urážet, chtěl jsem jen poukázat na lehkou ovlivnitelnost některých adminů. Z mého pohledu prostě nevíš co se skrývá pod pojmem admin, tím nenaznačuju že je admin něco víc než hráč, ale prostě tohle nejde. Nejsi vhodný kandidát na post admina, ke zbytku se vyjadřovat ani nebudu, tolik toho času zas nemám. peace
    Zrovna Nihilia mi přijde jako hodně dobrý admin a kdybych ty pravidla porušila a byl si tím on 100% jistý, tak mě nenechá bez trestu :) Asi máme každý jiný pohled na to, jak by se měl chovat admin.. a pokud si myslíš, že admini chodí hrát na server jenom pro to, že chtějí někoho zabanovat, tak to jsi taky na omylu :) Kdybych ti chtěla nadávat, tak bych se chovala asi trošku jinak :) nechápu, proč jsi to tu vůbec zmiňoval, je to nejvíc trapný argument, který jsi mohl zmínit ( taky nepíšu, že jsi špatný, protože máš možná pindíka) . Dobrý, poslední dvě věty zní aspoň tak, že je psal normální slušný člověk. Díky

    E. spíš bych řekla, že ti docházejí arogantní argumenty :)
    Naposledy upraveno Benny; 27-04-18 v 16:05.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Jb Admin

    Kluci, je roztomilé jak to žerete :D nic ve zlém, ale neřešíme tu zda jí dáme kufřík k ovládání jaderného arsenálu USA, jde o spešla na upadající JAILBREAK, na upadajicí 20Let staré cs 1.6.

    ps: Vagínu jsem viděl, jsem ženatý a mám dítě, jen pro štouraly :D
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  12. #27

    Odpověď: Jb Admin

    jen pripomenu, ze je rok 2018 a ze jediny plny server byva d2only :)
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  13. #28

    Re: Jb Admin

    Benny mohla mít ještě dnes ban na ttt nebýt své velké kliky. Jsou tady kandidáti, kteří dostávají proti jen z důvodů, že si je někteří nedokáží představit s právy, nebo že se jim nelíbí náborový systém, nebo že si myslí, že trpí alpinismem. Pokud se lidi nenabírají jenom kvůli tomu, tak nevidím důvod, proč by to měla mít zrovna Benny, u které je ten důvod k proti mnohem vážnější. Na každého stejným metrem.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 29-04-18 v 12:06.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Jb Admin

    Jenom mi nejde do hlavy jedna věc, jako byl sem ohledně té kauzy úplně mimo, ale vím, že dostalo dost lidí bany a to na hodně měsíců, tak když benny žádný nedostala, tak asi nebyl dostatečný důkaz?
    Nevím, jen mi přijde jako hloupost řešit "nebýt velké kliky"

    Ale jinak +1 Penegale

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  15. #30
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Jb Admin

    To ovládání jaderného arsenálu by bylo taky fajne :D..Pěkně Penegale :D..
    Souhlas Greggy
    Díky

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •