Zobrazit výsledek ankety: Nevyhovujúca anketa -ZMAZANÉ

Hlasující
1. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • ----

    1 100.00%
  • ----

    0 0%
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 33

Téma: Jb dj

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Jb dj

    čus dneska okolo oběda jsem si hrál v klídečku na jb, zvuky na minimum s hudbičkou pohoda znáte no a hraju si skočil jsem na auto no a stál jsem na něm a šel jsem si odskočit protože jsem fakt musel na záchod, ale to auto jsem ani nenastartoval prostě jsem si jen tak stál a někdo skočil na to auto nastartoval ho a přejel někoho co jsem se tak díval na to demo v rychlovce no a víte co DJ si mě přesunul a když jsem se ho zeptal proč to udělal až jsem přišel, tak mi řekl, že jsem dělal celou mapu blbosti a tak prej, no mam k tomu demo že jo. demo je docela dlouhé no.. tak kdyby si k tomu mohl někdo třeba u večeře sednout a mrknout na to v klidu, tak by to bylo super..
    ja bych to ani nijak neřešil, kdyby si dj nestál za svým i když jsem mu řekl, že točím od začátku mapy, že je to vidět na tom demu.. on si i tak stál za svým a nic nepřiznal tak jako to mě docela zamrzelo no.. tak říkal že to mam klidně dát na forko tak jsem si řekl ok, když to chceš tak to udělam no tak to tu máte
    říkám, jen tak sedět u toho je o ničem, třeba u večeře nebo tak by si k tomu mohl někdo sednout víte co no..
    http://leteckaposta.cz/802113343

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Jb dj

    nikdy

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Jb dj

    1) Demo neobsahuje tvůj voice chat.
    2) I bez toho abys tam mluvil je krásně vidět jak tam děláš chujoviny.
    3)Všichni moc dobře víme jak je to s tebou narušováním simonů a přejížděním na autech.
    4)Tam je více důvodu k přesunu např hraní si a nehlídání simona.
    5)Na tom autíčku si byl a najednou když se rozjelo a zajelo hráče si z ničeho nic "afk"
    (ale ano z dema to vypadá že to byl nejspíš to byl ten 2)

    Sem si vícnež jistej že přes voice si tam říkal klasicky kraviny, znám tě ze serveru a už sem tě myslím taky přesouval nebo sem k tomu měl hodně blízko.
    Takže příště než začneš točit demo se zamysli nad tím jak působíš ve/na hru ty sám. A pak házej vinu na ostatní.
    Protože kdyby někdo natočil tebe když perlíš už máš dávno zákaz.(a pokud sem si všiml přesunul vás oba což je spravedlivé k okolnostem, takže si nemáš na co stěžovat)
    Dovidenia.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    voice tam není? divný, no co k tomu říct, jen to že jsem neříkal snad vůbec nic..
    dema netočím proto abych hlásil hráče :D:D:D:D to bych měl hlášení jak najebanych hele.. to je mi nějak fuk, točím je, aby se mi nestalo něco podobného jako třeba s Lofou nedávno
    já naskočil na auto no ale nenastartoval jsem ho a nic, prostě jsem naskočil a šel jsem do pc

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Jb dj

    Jestlis nerikal ani slovo je tam další důvod k přesunu(neohlášený mod) :D ale podle mého tam prostě není jelikož si to točil ty.
    Víc se ti k tomu nevyjádřím.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Jb dj

    Na demo se nemá cenu koukat, protože ani po shlednutí dema se nic pořádně nedozvíme. Neni tam slyšet tvuj voice, takže v tomto případě se demem moc hájit nemůžeš. Co tě tak znám, tak děláš blbosti celkem často nedivil by jsem se kdyby tomu tak bylo i teď. Viz. Folowed

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Proč bych se nemohl hájit demem, pokud tam není slyšet můj voice? Můžete mrknout nanchatlog dj prof mě přesunul, možná na konci demq to tam napsal, teď nevím

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Jb dj

    Citovat Původně založeno Wentik Zobrazit příspěvky
    Proč bych se nemohl hájit demem, pokud tam není slyšet můj voice? Můžete mrknout nanchatlog dj prof mě přesunul, možná na konci demq to tam napsal, teď nevím
    Nemůžeme řešit chatlog DJ-e, když nevíme co se dělo z tvojí strany hlavně ve voice chatu.

    // Napíšu DJ-ovi na FB ať se vyjádří.

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Snad poví pravdu:)

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Jb dj

    Dal bych ti zaracha na počítač

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Už jsem dostal, prej si mam svoje pubertální naladicky vybijet jinde než na fóru..
    Naposledy upraveno Wentik; 22-04-18 v 09:51.

  12. #12

    Re: Jb dj

    Zdravím, u každého dema nejde slyšet hlas těch, co ho točí. Zrovna u tebe Wentiku jsou celkem časté problémy spojené s autíčkem. Doporučuji se mu vyhýbat. Ke hlídání Simona auto nepotřebuješ.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Jo jako když to vidíš takhle tak ho nepotřebuji, ale co když máš na útěku fetaka? Toho prostě nedozenes ať se snažíš sebe víc, tak prostě nasednes na tu káru co máš u sebe a jedeš za ním víš co.. A když na tom jezdíš pořád tak ji máš hned u sebe a fetaka doženeš hned, takže víš co, hodí se to na hlídání Simona

  14. #14

    Re: Jb dj

    Pokud CT hlídají Simona a vězně dobře, tak jim nestačí uniknout ani ten feťák. JB je fun mód a normálně bych takové věci neřešil. Ty máš však s tím autem spojené problémy s přejížděním vězňů i dozorců. Věřím, že pokud si na to začneš opravdu dávat pozor, tak to pak ostatní nebudou řešit. Momentálně jsi však v pozici, kdy tě za jakékoliv narušení hry pomocí auta čeká instantní přesun a je jedno, jaké v tom hrály okolnosti. Prostě zase to bylo spojené s tebou a autem. Já za to banovat nebudu, ostatní kolegové to tak však řešit mohou. Prostě si na to začni dávat bacha. A pokud si neumíš své auto uhlídat, tak na něj ani nelez.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 22-04-18 v 11:46.

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Ty auta na které sedam jsou docela divoké no.. Ale ja to dokážu zkrotit, jen to stojí často někoho život, což mě samozřejmě mrzí..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •