Zobrazit výsledek ankety: Nevyhovujúca anketa -ZMAZANÉ

Hlasující
1. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • ----

    1 100.00%
  • ----

    0 0%
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 33

Téma: Jb dj

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Jb dj

    Ahoj, omlouvám se, že se vyjadřuji tak pozdě.
    K Wentikovi. První věc. Na demo se momentálně kouknout nemohu, max. večer, tudíž řeknu mojí vypověd jak jsem to viděl já. Ano, několikrát jsem Tě přesunul z těchto důvodů:
    1. Už za mě tam máš jeden ban od Kajsinka za přejíždění CT, takže Ti to je docela blízké.
    2. Na oasis, dal Simon strafy a Ti, co přežijí ať vylezou ven. Pan Wentik se rozhodl tam dát autíčko, čímž nám zamezil vylézt ven. Poté jsem řekl, ať to autíčko dají pryč, tak jsem trošku šel dolů po žebříku, načemž mě i tak ctčko zabilo autíčkem. Když jsem se zeptal Wentika, proč tam to autíčko dal, tak jsi mi neodpověděl ani prd. 3x jsem se Tě ptal, proč jsi to udělal. Neřekl jsi nic. Sám jsi ještě psal smajlíky do chatu, jak Ti to přišlo vtipný takže jsem Tě kvůli tomu přesunul. A to nechci zmiňovat Tvůj chatlog, kde bylo např: kkt dj, kár dj a další věci. :P
    3. Ńevim jestli je na demu i to, jak já dávám fotbal a hádej kdo tam přijede a hodí mi autíčko na fotbal.
    4. Nahitování Benny + dá Spartu, další příznak demence.
    5. Co se týče Tebe a Eidama na tom autíčko. Mám 4 vězně a 2 ctčka za sebou. Oba dva na autíčko. Na chvilku se otočim a vidim jen 3 vězně a co dělá Wentik a Eidam ? Na autíčku. Poté to jen dovršilo tím, že jeden z Vás přejel vězně u trampolíny. Dobře, tam jsem pochybil s tím, že jsi to nebyl Ty.

    Celkově jsi přesuny dostal 2-3 z těchto důvodů. Znám Tě už dlouho, že děláš tyhle blbosti, obzvláště s těma autíčkama. Nebylo kolo, kdy Ty jsi nebyl na autíčku.
    Life is illusion.

  2. #17
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Jb dj

    Podle toho co píše DeadJoy, tak Wentík jde po stopách Daxera..

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Jooo přečti si moji první větu co jsem napsal na začátku, neslyšel jsem tě, že jsi něco říkal. S tím autem na fotbalu to tam je, to uvidíš neboj, k té benny, bslo to ze srandy, brečela snad, že chce abych byl presunutej nebo něco takového? Ví že je to jen ze srandy :D, no ty '' nadávky '' na tebe byla jen čistá provokace, po tom co si zavolal grakona, když jsem nic špatného neudělal, to tam v chatlogu bude asi taky, že je to jen čistá provokace, ale nejsem si jisty
    E: daxer ie legenda a můj vzor

  4. #19
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Jb dj

    Citovat Původně založeno Wentik Zobrazit příspěvky
    Jooo přečti si moji první větu co jsem napsal na začátku, neslyšel jsem tě, že jsi něco říkal. S tím autem na fotbalu to tam je, to uvidíš neboj, k té benny, bslo to ze srandy, brečela snad, že chce abych byl presunutej nebo něco takového? Ví že je to jen ze srandy :D, no ty '' nadávky '' na tebe byla jen čistá provokace, po tom co si zavolal grakona, když jsem nic špatného neudělal, to tam v chatlogu bude asi taky, že je to jen čistá provokace, ale nejsem si jisty
    E: daxer ie legenda a můj vzor
    Takže podle tebe a toho co píšeš je naprosto v pořádku Simonovi zkazit atrakci, znemožnit hráčům vyjít ze strafu atp?

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Počkat počkat, kde jsem to napsal, že je to normální, nebo že jsem to udělal?

  6. #21
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Jb dj

    Říkám, demo uvidím až večer ale ty přesuny sis zasloužil už jen z výše uvedených důvodů. Podle mě jak vidím, tak jsi teď docela hodně lidem známý, co děláš rád na autíčkách apd.
    Life is illusion.

  7. #22
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Citovat Původně založeno DeadJoy Zobrazit příspěvky
    Říkám, demo uvidím až večer ale ty přesuny sis zasloužil už jen z výše uvedených důvodů. Podle mě jak vidím, tak jsi teď docela hodně lidem známý, co děláš rád na autíčkách apd.
    Máš pravdu, užívám si ubližovani lidem s autíčkem, ohh uspokojuje mě to

  8. #23
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Jb dj

    No tak jsem shlédl to demo a potvrdilo se to, že jsi nehlídal simona (mě) a jezdil si s autíčkem kolem věznice + jsi málem nějaký přejel. S tím autem tam pak zajel Eidam, přiznávám.. i tak stejně..oba dva jste si zasloužili v tu chvíli přesun, když to tak teď vidím, takže nemusíš mít špatné svědomí z toho, že jsi Ty ten ublížený, v té situaci, co se tam odehrála. Nicméně jak tak vidím, tak to nehlídání simona bylo ve velké míře tak i tak dostatečné na přesun. Jelikož jste oba s Eidamem dělali chujoviny s těma autíčkama na assis, tak přesun Vás obou byl právoplatný. Ty Wentiku, jsi byl přesunutý ještě i na oasis a to Ty víš proč. Tož to je vše co ode mě uslyšíš Wentíku. Nevím, co by jsi chtěl slyšet dalšího. Sám na demu ukazuješ, co děláš za blbosti a pak přijdeš s demem na mě hledat špínu.
    Naposledy upraveno DeadJoy; 22-04-18 v 22:37.
    Life is illusion.

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Wtf jak dostatečný na přesun, jezdím kolem věznice abych našel nejakeho uprchleho vězně ne? Co kdyby stal za rohem a čihal na tebe s puškou? Já ho jen hledal

  10. #25
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Jb dj

    Stejně, jako jsi hledal na oasis u strafů ? Nevím vlastně, co chceš stížností na mě řešit.
    Life is illusion.

  11. #26
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Počkaaaat, ja myslel, že se řeší toto demo a tato mapa a tvůj bezdůvodnej přesun ne? Neřešíme tu nějaký Oasis. Víš co ja bych to měl i piči, kdyby sis na serveru nejel svoje, že jsem ja ten curak, co tam dělal vše špatně celou mapu

  12. #27
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Jb dj

    Dobře Wentiku. Když se zaměřím na tohle demo, co Ty chceš řešit, dobře. Za co ten přesun jsi na Assis dostal ? Dostal jsi ho zároveň s Eidamem. Oba dva jste nehlídali simona.. sám při cestě na trampolínu jste si tam hráli a přitom mi utekl vězeň protože Vy dva jste si tam něco dělali + sám jsi mi tam málem vězně přejel, když jsi slyšel, že jdu s vězněma na fotbal. Sám víš, že s autíčkama máš problémy. Přesunul jsem Vás oba právoplatně a s plnou zodpovědností. Nemysli si, že přesunuju jen tak bezmyšlenkovitě..vím co dělám, jen Tobě to přišlo docela neférový a štvalo Tě to.
    Life is illusion.

  13. #28
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    Jo přišlo mi to nefér, ale ja nikomu na životě neublížil, hledal jsem na autě uprchle vězně, jen tobě to vadí, když mi záleží na tvém životě a nechci aby tě náhodou zabil, tak jsem jezdil po mapě a hledal ho

  14. #29
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Jb dj

    Shrnutě Wente: Oba dva jsem Vás přesunul, protože už mě nebavilo, jak vidim jednoho nebo druhýho na autíčku, každý kolo. Do tý situace, kdy mi utekl vězeň, protože jsem tam sám zmínil, že si ctčka zase hrajou a pak jsem viděl následně jak jeden z Vás někoho přejel (zajímavý, že v tu chvíli jsi byl afk).. tak jsem Vás přesunul oba. + To nahitování Benny beru jako demenci, takže to byl další důvod k přesunu Tebe a je mi jedno, jestli ji to vadilo nebo ne.

    Nemusíš se cítit provinila na této mapě. :) Nedostal jsi přesun jen Ty. U CTček můžeš nadále hrát, pokud se tedy neproviníš něčím, co bude stát za zákaz. Já si za svým Wentiku budu v tomhle případě stát pořád. Nejsem člověk, co musí mít za každou cenu pravdu, já si svoji chybu dokážu přiznat, viz. tento starší post. http://csko.cz/forum/showthread.php?...hlight=DeadJoy). Ale pokud už něco dělám, dělám to právoplatně na svoji vlastní zodpovědnost. Sice tu mluvíme teď o demu na Assis, ale sám víš, co jsi prováděl na předešlé mapě. Jestli je ještě něco, co by jsi ještě chtěl vysvětlit, pošli mi soukromou zprávu.
    Naposledy upraveno DeadJoy; 23-04-18 v 15:00.
    Life is illusion.

  15. #30
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Jb dj

    To s tim afkovanim na autě.. Ja šel na záchod a řekl jsem eidamovi že jdu afk a on mi řekl, že mam jit na auto, že mě prej někam doveze, tak si říkám, nebude to přece hajzl, že by udělal něco zlého, nebo proti pravidlům, takový eidam přece není ne? No a vracím se k PC a vidím že jsem nějakéj škaredej vězeň a nemůžu si už nic kompenzovat komandovanim děti, tak jsem byl docela smutný

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •