Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: COD:MW - Žiadosť o práva

  1. #1

    Red face COD:MW - Žiadosť o práva

    Prajem pekný príjemný večer celej komunite Kotelny. Dúfam, že vás dlho nezdržím, poďme teda rovno na to :)

    Základne informácie o mne:
    - Volám sa Viktor, pochádzam z Košíc a mojou jedinou (takmer) záľubou je hranie hier. Nakoľko nemám kamarátov, dokážem sa plnohodnotne venovať, tomu, čo ma baví. Nedávno som oslávil 17te narodeniny. Študujem nemecký jazyk na gymnáziu. Samozrejme tento príspevok nepíšem z nudy, práve naopak, chcel by som sa podieľať na zdokonaľovaní herného portálu Kotelna.cz, prostredníctvom výpomoci s "bad guys". Dôvod tejto žiadosti je a vždy bolo jednoznačne to, že sa zvyšuje každým dňom počet hráčov, ktorým už nestačí klasické, nudné "csko" a potrebujú si vylepšiť svoj rank, či dokázať inému, že sú lepší. Na servery COD:MW samozrejme dávajú pozor a plnia si svoje povinnosti 100%tne admini (ktorým patrí moja úcta), no aj oni sú len ľudia a tiež chcú byť so svojou rodinou. Preto sa neraz stalo, že sa "bežní" hráči spolu so mnou museli vysporiadať s takz. cheatermi.

    Ja a Counter Strike:
    -Už od malička som hrával každodenne counter strike, preto k tejto hre cítim niečo, čo k žiadnej inej. Postupom času som prešiel na iné, modernejšie od Valve, napríklad cs:go, no opäť som sa vrátil, tam kde som začal. Momentálne trávim pred obrazovkou počítača väčšinu svojho voľného času, práve hraním COD:MW serveru. V spoločnom boji som stihol nahlásiť na fórum bohužiaľ len zopár previnilcov, no určite to nie je konečne číslo (opäť musím pochváliť za rýchle riešenie žiadostí adminov)

    Moja minulosť:
    - Permanentné/Temporary bany som nikdy nedostal a dúfam, že ani nedostanem :)
    - Kicky sa určité nejaké najdú, nikdy však niečo, čím by som zneprijemňoval hru ostatným (občas vysoký ping )
    - Adminom na cs 1.6 som ešte nebol, hravo však dobehnem (snáď budúcich) kolegov, príkazy a pravidla samozrejme 11/10 poznám a rád Vám to dokážem či už písomne alebo ústne.

    Ako som už vyššie spomenul, žiadam práva na server COD:MW, Counter Strike 1.6, originálnu hru samozrejme vlastním (https://steamcommunity.com/id/happyspro - SteamId: STEAM_1:1:108771220)
    Budem rád, ak sa vyjadrí každý a určite sa neurazím ani za kritiku, tá je tu samozrejme preto, aby sa človek poučil. Dúfam, že som napísal všetko, čo sa má, nakoľko to píšem druhý krát :) Prajem pekný zvyšok dňa :)

  2. #2

    Odpověď: COD:MW - Žiadosť o práva

    Smutné.

    Tvoj nick v hre?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3

    Odpověď: COD:MW - Žiadosť o práva

    Ahoj, ospravedlňujem sa, zabudol som. V hre sa volám PlayerPucinno

  4. #4

    Odpověď: COD:MW - Žiadosť o práva

    No mne tvoje meno veľa nehovorí.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5

    Odpověď: COD:MW - Žiadosť o práva

    Indian0, hrať tam hráva, možno tam len chodíš teraz menej alebo nemáte na seba štastie. Ale čo sa týka žiadosti, čerstvo registrovaný na fóre a doteraz hrával permanentne na NS, na steame začal aktívne hrať až od 17.4.2018. Takže to vyzerá tak, že všetky kroky boli podniknuté len za účelom získania práv.
    Naposledy upraveno Pelargos; 22-04-18 v 09:12.

  6. #6

    Odpověď: COD:MW - Žiadosť o práva

    No to bude asi tým čerstvým steamom. Zjavne preto som si ho nevšimol.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7

    Odpověď: COD:MW - Žiadosť o práva

    Ahoj, čo sa týka mena, to sa nezmenilo pri prechode na platenú hru, hlavným cielom vytvorenia účtu na fóre bolo reportovanie hráčov :) To že som si akúrat kúpil originálnu hru som využil samozrejme a požiadal som o práva, pretože už to niektorí hrotia s cheatmi, nie nebolo to cielené výhradne len kvôli právam, ale ďakujem za úprimný názor :)

  8. #8

    Odpověď: COD:MW - Žiadosť o práva

    To ale nič nemení na tom, že hlásenia som si od teba nevšimol. Teda zatiaľ ti nemôžem dať moje pro. Pridaj si ma na steamu, nahlás mi cheatrov a uvidíme.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9

    Odpověď: COD:MW - Žiadosť o práva

    Jasné! Ide na to, každého jedného ti budem priamo hlásiť :)

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: COD:MW - Žiadosť o práva

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •