Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: CHH-Aim

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    CHH-Aim

    Dobrý večer, po dlouhém váhání, nějakém tom přečtení žádostí co tu jsou, jsem se opět rozhodl požádat o vrácení práv Chh, myslím si že po takové dlouhé době, kdy se vetšina AT vystřídala, nabrali se noví admini, které skoro ani neznám, admini co mají cheaterskou minulost apod., mi přišlo vhodné nějakým způsobem znovu zasáhnout do toho boje o práva. Vím, že lidi, kteří byli přijati do AT a měli cheaty v minulosti, byli vzati na základě nějakého precedensu, který byl evokován na základě jejich schopností a určité kvality, což náborářům neberu za zlé, proto jsem se rozhodl požádat o CHH. Uplynul nějaký ten rok od mého skandálu a věcí, které nebyly na racionální úrovni srovnaného a vyspelého člověka.

    Za ty skoro čtyři roky jsem ušel dlouhou cestu co se týče života nebo školy, je mi 18 let a studuji jihlavské gymnázium, mezi mé maturitní obory jsem zařadil fyziku a matematiku a hodlám pokračovat na stavební fakultě na VUT v Brně. SID a IP je pořád stejná. Kvalit, které jsem dosahoval jako chh bych si nedovoloval zpochybňovat jelikož jsem rozdal za tak krátkou dobu dostatečné množství banů a ukázal že cheaty a podobné věci dokážu rozeznávat.

    Děkuji za přečtení mé žádosti, a prosil bych o nějakou otevřenou diskuzi proč bych neměl či měl bylt znovu nabrán, zajímají mě důvody, které, leč marně doufám, by se nemusely opakovat jak v minulých letech. Děkuji
    Naposledy upraveno UNHCZ; 25-04-18 v 01:36.

    čau grakone


  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: CHH-Aim

    Kteří nově přijatí admini mají cheaterskou historii?


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: CHH-Aim

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Kteří nově přijatí admini mají cheaterskou historii?
    Formulace mé věty byla nesprávná, spíše jsem to myslel tak, že jsem viděl pro u lidí, kteří žádali o práva, a byly to pro od adminů, abych to uvedl, je to spíše z mého subjektivního pohledu, příjde mi divné, dát pro člověku, který byl vlastně taky mladý a hloupý když zapl, a jeho minulost se sice připomene, ale zapomene se u adminů, kteří mu dají své pro. Nechci se nemjak obhajovat, tím že já jsem neudělal blbosti, ale plně jsem si vědom že se má minulost bude reflektovat do mé žádosti, ale příjde mi to už takové proti mňe vysazené, že jsem jako 15 letý blbec udělal pár výstřelků..

    čau grakone


  4. #4

    Odpověď: CHH-Aim

    Tvůj argument, že tu někteří admini dávají pro lidem, co tu cheatovali, je neplatný. Sice tu pár takových, co by dali pro kdejakýmu postiženci (třeba Britny tu ráda obhajuje každýho druhýho mentála), je, ale většina se naštěstí shodneme na tom, že ne-e.

    Takže gratuluju k fyzice, matice, GL&HF ale:



    "He gave them the heebie-jeebies. He had nothing else to give."





  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: CHH-Aim

    Citovat Původně založeno drtimzmrdyjakokrystal Zobrazit příspěvky
    Tvůj argument, že tu někteří admini dávají pro lidem, co tu cheatovali, je neplatný. Sice tu pár takových, co by dali pro kdejakýmu postiženci (třeba Britny tu ráda obhajuje každýho druhýho mentála), je, ale většina se naštěstí shodneme na tom, že ne-e.

    Takže gratuluju k fyzice, matice, GL&HF ale:

    V čem je nesprávný? Nenapsal jsem, že mezi adminy jsou lidé i kdyz jsou co zapli, ale ten muj argument jsem bral tak, že jsem popsal spíše muj názor na to, že tu tací jedinci co dají pro koderovi jsou, ale nevidím prostě nemjaký ten smyslný důvod proč by v mém případě měla bylt minulost tak moc přitěžujíci okolnost. Ten gif nevím co má znamenat, jestli fuck off protože jsem se choval jako debil před 4 lety, nebo jako fuck off na můj argument, takže tak..

    E: Příjde mi jako totální bullshit mi tady vytáhnout mojí minulost, když v jedné žádosti bylo napsáno že minulost je pryč, my opinion.

    čau grakone


  6. #6

    Re: CHH-Aim

    Pořád seš nejmíň oblíbenej člověk na kotelně, nebo už se něco změnilo?

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Re: CHH-Aim

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Pořád seš nejmíň oblíbenej člověk na kotelně, nebo už se něco změnilo?
    Mimo fórko, kde už i tak nejsou ti old school lidi, kteří mě znali, věděli co jsem udělal a podobné věci, mě ve hře skoro nikdo nepozná. Myslím si, že po tý racionální stránce jsem opravdu vyspěl, a mohlo by se na mě už pohlížet z jiné stránky, než na mojí minulost.

    čau grakone


  8. #8

    Odpověď: CHH-Aim

    Dva dotazy, co mas na tom gymplu z cestiny a ses normalni? :D Nerozumim tomu, proc chces prava. Muzes delat neco smysluplneho, polechtavat frndicky, cokoliv.. misto toho tu chces prava
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: CHH-Aim

    Proti.

    Důvod: Momentálně by byli všichni stejně proti a nakonec by se to uzavřelo se stejným důvodem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •