Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: Mini servery

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Lightbulb Mini servery

    Zdravím,

    rád bych se tu vyjádřil k poslední admin poradě, která se konala nedávno. Jde mi konkrétně o to, že tu chcete prakticky zrušit servery typu "mini" a předělat na "medium" a to právě díky jejich slotům. Však právě mini servery jsou ty nejlepší pro zacvičení nových Simonů, lidé tam rádi hrají protože tam nemusí čekat půl mapy na nové kolo a někteří na nich i vyrůstali a vyrůstají, mají prostě takové to svoje kouzlo. To už ty mini servery můžete rovnou zrušit a nechat jen obyč, jenže to pak stejně přijdete o spoustu hráčů, protože z vlastní zkušenosti vím, že na tyto servery chodí většinou hlavně steamaci, administrátoři a spešlové a dělají tam akorát kraviny, což některé bavit nemusí (neříkám, at klidně dělají blbosti, ale tyto mini jsou právě takovým tím ideálním koutkem pro zalezení a normální poklidné hraní). Mým návrhem je, pokud trváte na zvětšení těchto serverů, udělat z nich servery např. pod názvem "medium" a nechat aspoň 2 typické mini servery na které spousta z hráčů radši zajde než na ty normal.

    Je to jen můj názor, beru jakoukoliv kritiku, předem říkám že to není myšleno jako kritika na AT, jen takový návrh, který by mohl vyhovovat všem.

    (Tento příspěvěk je záměrně psán sem, aby k němu měli všichni hráči přístup - rád bych měl názor ze všech stran)

    Děkuji všem které tuto věc zváží a zde se vyjádří, váš Nuuu.da!!
    Naposledy upraveno Nuuu,da!!; 02-05-18 v 13:50.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele DejwTR
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Mini servery

    Souhlasím!

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Mini servery

    Cítím to naprosto stejně a jsem rád, že jsi se k tomu takto vyjádřil na fórku. Zrušit mini servery navýšením slotů na 16 je hřích. Mini servery jsou servery, kde se rodí komunita a jakýsi "in-game contact" mezi lidmi. Velké servery už dost často mají svoji komunitu a přidat se k ní není lehké. Mini servery jsou v tomto ohledu, dle mě, k nezplacení. Sám jsem na mini serverech vyrostl a byl bych rád, kdyby se zachovali. Pokud by nastalo tak velké navýšení slotů (ano, mně se to zdá dost velké navýšení slotů na to, že to je mini server) tak už bych na kotelně jailbreak osobně utnul a přestal hrát na portálu úplně, jelikož je to jediný mód, který mě tam drží.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Mini servery

    16 slotů není zas takový extrém jak 30. Myslím si, že ty servery ani nebudou zaplněné, to jsou většinou servery jako je 6 a 1. 13 T na 3 CT je ještě v pořádku.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Mini servery

    Tiež mam pocit že na Mini chodia tí menej skúsenejší hráči, alebo tam chodia skupinky kamarátov a blbnú tam. Rozšírenie by bodlo pretože veľa krát tam není miesto keďže sú väčšinou zaplnené a jediná vec ako sa tam dostať je VIP.
    Tiež trvám na tom nechať aspoň jeden "mini" server.
    Naposledy upraveno Fellow; 02-05-18 v 14:25. Důvod: Oprava

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Mini servery

    Ja ako aj na porade, tak som za to, aby sa všetky mini servery nechali tak ako sú a ak chcete viac slotov, tak JB4 premeniť na mini server. Stále nevidím dôvod meniť mini servery na tzv. medium.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Mini servery

    Optimální by bylo, kdyby se jen pár Mini serverů zvětšilo a ostatní by se Mini by se nechaly + jb4.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Mini servery

    Jaký je vůbec důvod rozšíření?
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  9. #9

    Odpověď: Mini servery

    Myslím si, že je zbytečné rozšiřovat mini servery, raději bych na medium zmenšil servery 2,3,4.

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Mini servery

    Též jsem proti rozšíření.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Mini servery

    Urcite nechat tak ako to je... Ja hravam prevazne mini servery a to z dvoch hlavnych dovodov o napisal nuuda.
    1: protože tam nemusí čekat půl mapy na nové kolo
    2: To už ty mini servery můžete rovnou zrušit a nechat jen obyč, jenže to pak stejně přijdete o spoustu hráčů, protože z vlastní zkušenosti vím, že na tyto servery chodí většinou hlavně steamaci, administrátoři a spešlové a dělají tam akorát kraviny, což některé bavit nemusí. Tymto nechcem dat hejt ziadnym adminom ani speslom ale prave tento bod ma odradil od hrania JB6... Casto sa mi stavalo ze ked tam boli admini tak robili blbosti a hlavne z grabom... Mozno sa na tom vacsina serveru bavi ale ja patrim medzi tu mensiu skupinu ludi co to neznasa.

    E: este som chcel napisat ze naco menit servery ktore su vzdy plne hracov? Casto sa nejde tim co nemaju VIPko ani pripojit a to si myslim dokazuje to ze ludia maju tie miniservery radi a preto na nich netreba nic menit... narozdiel napr. od jb3,4 co su stale locknute... Tam by sa ked tak mohol skusit otvorit jeden tento server na skusku.
    Naposledy upraveno Fast212; 02-05-18 v 18:03.
    Už neni čas huliť...

  12. #12

    Re: Mini servery

    Zdravím, tento návrh jsem na poradě podal já a většina adminů až na pár výjimek mi to odsouhlasila. Ty mini servery se mi prostě zdály až moc mini. Já osobně jsem taky přestal chodit na full slotové servery, protože mě to tam prostě v takovém počtu nebaví. Mini servery jsou fajn, ale už to zase není taková výzva. Myslel jsem si, že zvýšení slotů o čtyři by bylo nejideálnější řešení. V takovém případě by byl stav při plném zaplnění 3 CT a 13 T namísto dosavadních 2 CT a 10 T. Nezdá se mi to jako nějaká extra velká změna.

    Každopádně hlas hráčů je pro mne důležitější, protože to jsou právě oni, kterým chci nejen já zpříjemnit hraní. Můžeme to opět prodiskutovat, na nápad zapomenout, popř. udělat kompromis. Zatím se ještě nic nezměnilo.

  13. #13
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Mini servery

    Jednou chcete servery vypnout a jednou zvětšovat sloty. Takže lepší nic nedělat.

  14. #14
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Mini servery

    Taky bych nějak nevrtal do toho, co je zaběhnuté a funguje.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Mini servery

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jednou chcete servery vypnout a jednou zvětšovat sloty. Takže lepší nic nedělat.
    Tvoja odpoved ako aj pri ostatnych velmy dobrych napadoch pri ktorych sa nenasiel nikdo kdo by bol proti a stale su neni v hre aj nieco boli uplne malickosti... Ako nic v zlom dobre si majitel ale podla mojho nazoru na portal seres... Teraz mi urcite niekdo napisete ze cs 1 6 je aj tak stara hra ktora za chvilu umre. Ale este stale zije a mohlo by to byt aj lepsie, sak kotelna ma stale dost hracov tak preco ju nespravit este lepsiu?
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •