Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Brrrrm Brrrrrm - JB

  1. #1

    Brrrrm Brrrrrm - JB

    Zdravíčko, nedávno se mi stala jedna taková nehezká situace a chtěl bych vědět, jaký na to budete mít názor vy. Byl jsem VDčko, vzal si autíčko a přejel asi 5 Téček z šesti, kteří byli v boxu. Hned jak jsem to udělal, tak mě za to jeden nejmenovaný spešl kicknul, když jsem se napojil zpět, tak jsem se ho zeptal proč mě kicknul, když si to má simon hlídat sám, načež mi on odpověděl, že proč by mě nekickoval, když to byl Tks. Prosím o vyjádření a uvedení věcí do pořádku.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2

    Re: Brrrrm Brrrrrm - JB

    Ahoj, kick byl neoprávněný. Bylo domluveno, že admini a spešlové nijak nebudou zasahovat do přejíždění. Má to řešit pouze Simon popř. to mají řešit ostatní dozorci zabitim.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Brrrrm Brrrrrm - JB

    Klasika, Simon si má hlídat, jestli mu VDčko jezdí s autíčkem v areálu boxu nebo kde má vězně popř. poprosit CTčko, aby ho hlídalo, aby nedělal hlouposti. Kickem/přesunem bych řešil max. to, kdyby to udělalo ctčko, jakožto spešl.
    Life is illusion.

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Brrrrm Brrrrrm - JB

    Trapas to přejíždění. Už několik měsíců hledám nějakou srandu v tom (jak někteří psali), ale marně. Každopádně je pravda, že se "dohodlo", že se to bude nechávat na ct. No spešl to neměl jak vědět a činil podle selského rozumu, takže neoprávněný kick nebyl.

  5. #5

    Re: Odpověď: Brrrrm Brrrrrm - JB

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Trapas to přejíždění. Už několik měsíců hledám nějakou srandu v tom (jak někteří psali), ale marně. Každopádně je pravda, že se "dohodlo", že se to bude nechávat na ct. No spešl to neměl jak vědět a činil podle selského rozumu, takže neoprávněný kick nebyl.
    Tohle nahoře připnuté vlákno je přístupné pro všechny spešly. Selský rozum je relativní. Někomu přijde nenormální trestat hráče za každou volovinu, někomu přijde nenormální přejíždění. Od toho je tu možnost se na fóru na něčem domluvit. Já se snažil. Viz poslední příspěvky v tomhle vlákně. Jenže když na to všichni kašlali a měsíc tam nebyli schopni nic k tomu napsat, tak jak jinak k tomu přistupovat než tak, že mlčení znamená souhlas? Btw. ani po násilném uzavření této záležitosti s tím neměl nikdo žádný problém a od té doby, co se to tak zavedlo, to tak funguje normálně a kolegové tuto dohodu dodržují.

    Jak nedávno napsal jeden moudrý kolega: Nevrtejme se do již fungujících věci.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 05-05-18 v 20:34.

  6. #6

    Odpověď: Brrrrm Brrrrrm - JB

    Děkuji za vyjádření přátelé.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •