Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [Zombie 2] Návrh na přidání botů

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Mazafaka
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Stockholm / české budějovice
    Příspěvky
    25


    [Zombie 2] Návrh na přidání botů

    Zdravím,

    Jakožto dlouholetý hráč zde avšak s pauzama jsem se byl podívat na mém nejoblíbenějším módu a to Zombie 2 alias staré klasické kotelňácké zombie , které mělo vždy sakra velký úspěch za dob 1.6ky. Jen je smutné , že v tuto chvíli server pustne prázdnotou a tak se ptám nebo navrhuji , co takhle přidat boty na tento server ? Myslím si, že by to trochu oživilo a třeba by se začal daný server opět plnit hráči :)
    Taktéž mě napadlo vymyslet nějakou specifickou akci na každý měsíc například o VIP za nějaký daný moment ( VIP jsem klidně schopen zaplatit ) jako menší podporu kotelně. Tato myšlenka mě napadá denně a měl bych v celku chuť to zkusit, avšak to záleží jen čistě na Vás.
    Co si o tomto myslíte Vy? Jaký máte vy názor na toto téma?

    Děkuji za jakoukoliv odpověď či nějaký podobný návrh.

    Přeji hezký zbytek dne.

    PS. Nevěděl jsem kam toto téma zařadit, tak jsem to udělal neutrální :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    Odpověď: [Zombie 2] Návrh na přidání botů

    bb
    nehrám zb ani tam nie som admin, tak len takto sem nieco napisem aby si to vsimli kompetentni :D
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436


    Odpověď: [Zombie 2] Návrh na přidání botů

    Ahoj, keď si spomeniem, že aké nemožné bolo ich pôsobenie na Apokalypse, tak si neviem predstaviť, že by mali liezť do kempov a úspešne nakaziť CT (k tomu napríklad ešte nejaké nadopované s bodmi a s MG+BZ, to by už bolo naozaj úplne mimo realitu).

    Na rovinu - treba sa bohužiaľ zmieriť s tým, že táto hra je čím ďalej menej atraktívna.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    28


    Odpověď: [Zombie 2] Návrh na přidání botů

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ahoj, keď si spomeniem, že aké nemožné bolo ich pôsobenie na Apokalypse, tak si neviem predstaviť, že by mali liezť do kempov a úspešne nakaziť CT (k tomu napríklad ešte nejaké nadopované s bodmi a s MG+BZ, to by už bolo naozaj úplne mimo realitu).

    Na rovinu - treba sa bohužiaľ zmieriť s tým, že táto hra je čím ďalej menej atraktívna.
    "Samcino" je to otazka casu. No to by pan velkomozny najprv musel chcet. Clovek, ale vie, ze na to kasle a potom to aj tak vyzera

    Ak chces, aby BOTI liezli aj do kempu, musis ich tam nasmerovat = urcit im tam cestu / hovori sa tomu "waypoints" Da sa to spravit jednoduchu aj v csku, nie je treba server !

    Navod jak na to
    Kód:
    http://podbotmm.bots-united.com/doc_v3/html/pbmm_wp_basic.html
    Potom sa subor nahodi na server a voilŕ.

    Co sa tyka zbrani, tiez sa da jednoducho nastavit ake zbrane BOTI mozu mat, zobrat.... atd. Vsetko sa da pekne nastavit v .cfg subore. Toto sa uz, ale nastavuje rovno na servere v podbot.cfg atd.

    Skoda pisat, aj tak si to nikto neprecita.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Mazafaka
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Stockholm / české budějovice
    Příspěvky
    25


    Odpověď: [Zombie 2] Návrh na přidání botů

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ahoj, keď si spomeniem, že aké nemožné bolo ich pôsobenie na Apokalypse, tak si neviem predstaviť, že by mali liezť do kempov a úspešne nakaziť CT (k tomu napríklad ešte nejaké nadopované s bodmi a s MG+BZ, to by už bolo naozaj úplne mimo realitu).

    Na rovinu - treba sa bohužiaľ zmieriť s tým, že táto hra je čím ďalej menej atraktívna.

    Upřímně, když by člověk chtěl, funguje vše. Viz komentář nademnou :) Akceptuji tvůj názor plně avšak si myslím, že by s tím něco dělat šlo :)
    Třeba jen zkusit podniknout soutěž o to VIP :)

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678


    Odpověď: [Zombie 2] Návrh na přidání botů

    Citovat Původně založeno Mazafaka Zobrazit příspěvky
    Upřímně, když by člověk chtěl, funguje vše.
    Upřímně, dělat si tu práci s botama na zb server, kde je to většinou prázdný, se moc už nevyplatí v dnešní době. Jak píše Samco, tahle hra pomalu ale jistě umírá, lepší to už nebude.

    Citovat Původně založeno Mazafaka Zobrazit příspěvky
    Třeba jen zkusit podniknout soutěž o to VIP :)
    Takovou soutěž můžeš uspořádat klidně i ty, nikdo ti v tom nebraní.

    Já zb už nějaký pátek nehraju, jen tady píšu názor z toho, co se tady vše vypsalo.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398


    Odpověď: [Zombie 2] Návrh na přidání botů

    Naprosto souhlasím s tebou mazafaka. Boti by byly super a ,že by se to dalo udělat... Jak zde již padlo tak musíme připustit i onu stránku která se nám nelíbí a to ta ,že zdejší vedení nemá momentálně čas na přídávání dalších návrhů. Ovšem abych to trochu uvedl na pravou míru.. O něčem takovém jsem taky přemýšlel.. a ano napadl mě i fakt vytvořit soutěž na již učasti se podílí hráči a podílet budou i mimo ji protože pevně věřííme ,že se nám server podaří nějakým způsobem očistit a zavést do každodenního pořádku. Pracuje se na tom a za nedlouho bude soutěž vyhlášena.
    Naposledy upraveno Fropo; 16-05-18 v 20:12.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Mazafaka
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Stockholm / české budějovice
    Příspěvky
    25


    Odpověď: [Zombie 2] Návrh na přidání botů

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    Naprosto souhlasím s tebou mazafaka. Boti by byly super a ,že by se to dalo udělat... Jak zde již padlo tak musíme připustit i onu stránku která se nám nelíbí a to ta ,že zdejší vedení nemá momentálně čas na přídávání dalších návrhů. Ovšem abych to trochu uvedl na pravou míru.. O něčem takovém jsem taky přemýšlel.. a ano napadl mě i fakt vytvořit soutěž na již učasti se podílí hráči a podílet budou i mimo ji protože pevně věřííme ,že se nám server podaří nějakým způsobem očistit a zavést do každodenního pořádku. Pracuje se na tom a za nedlouho bude soutěž vyhlášena.
    Pošli mi tvůj steam, můžeme se lépe domluvit skrz tu soutěž , kde bych zakoupil nějaké VIP kódy, aby jsme to mohli spustit :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •