Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ čekání nad admina ] Marekkkkkk --> baGEr | ;258 (Michal.)

  1. #1

    [ čekání nad admina ] Marekkkkkk --> baGEr | ;258 (Michal.)

    Vypis z konzole:

    Meno mám _!FuN!_*SvK_*@UTHORITY BAN za nejaký awp cross ani nevim cotoje


    Poznamka:


    Dopice ty bager drbnuty jaky ban???zaco??jaky awp cross??ty lamka csko hravam 6rokov 374949som dal tak kill hned na zaciatku mapy ze mi zo shortu vybehli milion adminov ma sledovalo uz nikdy mi ziadny ban nedali pridaj si ma na fb Ma reek a ukazem ti na jako pocitaci hram ze mam softver grafiku a ziadne cheaty nejdu na softwer grafike toje poprve moj pocitac ma 12-13rokov je zroku ked este kone more vozili ludi na kococh a ty my zadrbes ze ban za awp cross si urobte poriadok stymi adminmi tam behaju whckari a noflasheri co maju skore 70:5 a ja comam vzdy ledva lepsie skore dostanem ban sak toto je uz chore

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Marekkkkkk

    Detaily banu
    Hráč _!4FuN!_*SvK_* @UTHORITY
    Typ banu nové cs
    SteamID VALVE_0:0:1547276146
    IP adresa 78.98.69.115
    Udělen 16-05-2018 - 17:49
    Délka BANu 4320 minut
    Vyprší 19-05-2018 - 17:49 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 23 hodin 19 minut ještě zbývá )
    Důvod Cross na AWP, ked si to odstranis prid si na forko po UB
    BAN dal Admin baGEr | ;258 (Michal.)
    BAN dal Server csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)

    Počkej na vyjádření admina, ve screenech jsem cross nenašel.

  3. #3

    Odpověď: [ čekání nad admina ] Marekkkkkk --> baGEr | ;258 (Michal.)

    Došlo k omylu ban mal dostať tento hráč: VALVE_0:0:1877873536 83.240.12.5 CakeBuilder a nie ty. Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Michal alebo nejaký MOD ti dajú hneď unban.

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: [ čekání nad admina ] Marekkkkkk --> baGEr | ;258 (Michal.)

    Toto je žádost o unban? Děláš si z nás prdel? Normálně bych ti ten unban dal já, ale za to stupidní chování si počkej na banujícího admina.

    První píšeš, žes žádný ban nikdy nedostal a potom píšeš, že jen když máš vyšší skóre, už ti padají bany. Možná by bylo lepší vyjít na vzduch příště než se rozhodneš napsat tento odpad.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ čekání nad admina ] Marekkkkkk --> baGEr | ;258 (Michal.)

    Smutné.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6

    Odpověď: [ čekání nad admina ] Marekkkkkk --> baGEr | ;258 (Michal.)

    Hoj, preklikol som sa o jedného hráča, ospravedlňujem sa ti a dávam ti unban. Nabudúce sa skus chovať trosku normalnejsie a nestekaj tu ako pes a utried si v hlave čo píšeš. Môžete niekto lock.

  7. #7

    Odpověď: [ čekání nad admina ] Marekkkkkk --> baGEr | ;258 (Michal.)

    Citovat Původně založeno Michal. Zobrazit příspěvky
    Hoj, preklikol som sa o jedného hráča, ospravedlňujem sa ti a dávam ti unban. Nabudúce sa skus chovať trosku normalnejsie a nestekaj tu ako pes a utried si v hlave čo píšeš. Môžete niekto lock.
    Dobré máte pravdu zesom vybuchol trocha moc ale keď mi dáte ban mne čo ani keby že chcem mať cheaty tak neviem mať tak to nasere

  8. #8

    Odpověď: [ čekání nad admina ] Marekkkkkk --> baGEr | ;258 (Michal.)

    Vynadal bytu každý ktorý neprávom dostane ban.. :))pretože vám tam behajú zaple vipcka a banujete tych čo vôbec nic nemajú a jasom nepsial že dostávam bany len keď mám vyššie skóre jako ale ok vždy som buď prvý alebo 2 na mapách čiže ale vzivote som ban nedostal preto som vybuchol ..a jasom to mal odkiaľ vedieť že vy ste sa preklikli a chceli dať inemu ban

  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: [ čekání nad admina ] Marekkkkkk --> baGEr | ;258 (Michal.)

    Právě, že to nemůžeš vědět, a proto se musíš chovat tak, aby se to vyřešilo v klidu. S člověkem co se ohání nadávkami se většinou moc vyřešit nedá.

  10. #10

    Odpověď: [ čekání nad admina ] Marekkkkkk --> baGEr | ;258 (Michal.)

    Ban je zrušený, omlouváme se za neprávem udělený ban a příště prosím hned nenadávat.
    Lock
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •