Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: prosimnefetuj

  1. #1

    prosimnefetuj

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Zabanovan adminem dont worry , bee happy
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'provokacia spesla/admina'
    [AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:58250163'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '213.194.197.116'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz


    Poznamka:


    byl sem odkazan sem na forum kdybych mel problem

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: prosimnefetuj

    A aký máš problém? Dostal si ten ban snáď neprávom, ja myslím ze nie, lebo to co si tam robil aj zo svojim kamarátom bolo neskutočné..
    Zhrniem to takto dostal si ban za to ako si sa správal ku mne a k danému speslovi.. Spesl ti povedal ze si máš zobrať Simona a ty si ho ignoroval.
    Náhle ako som prišiel na server tak tvoj kamarát dostal zákaz k ct pretože nemal mikrofón (resp. mal ale asi sa bal hovoriť) a následne dostal ban za provokaciu. Ty si ho v tom samozrejme podporoval pretože ti to bol kamarát a následne si dostal ban na hodinu za to isté.. Tak čo tu teraz riešime?

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: prosimnefetuj

    Zdravíčko,
    přišla přes "!" stížnost na vás dva že dáváte MFK, přiběhl jsem tam a v tu chvíli začínala nová mapa. Hned první kolo jste dali party mód a šli jste si hrát + jsi tam pouštěl nějakou písničku. Já jsem vám řekl, ať si napíšete Simona že máte simonovat. Ty jsi to odmítal, že je party mód a mě poslouchat nebudeš (cituji; "nebudu se řídit menšinou"). Stále jste nehodlali simonovat, tak jsem přivolal bybeeho aby to dořešil, skončilo to banem pro tvého kamaráda, že nemá mikrofon a následným banem za provokaci vůči nám. Já vám vysvětloval celou dobu, že nově v uvedených pravidlech pro "party mód" je napsáno, že admin či spešl může kdykoliv zrušit party mód (cituji; "Administrátoři a Spešlové mohou určit, zda je zahájení módu vhodné či nikoliv."). Tyhle hádky pokračovaly do té doby, dokud jsi nedostal ty taky ban na 1 hodinku za provokaci.

    DEMO

    Zkráceně, naučte se chovat. Co jste předváděli, ani mladší hráči nedělají když spolu hrajou.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  4. #4

    Odpověď: prosimnefetuj

    konverzace která ti protireci je provokace ? a to kdo tam delal bordel, nebyli ste to nahodou vy ? skoda, ze nepopisujes vec pravdive no to pak tezko se tu hadat kdo ma pravdu. Ten kdo delal bordel byl ten ktereho nazyvas "mym kamaradem" to nerikam ze ne ale co s tim mam ja co spolecne ? ja ho podporoval ? kde ses to dozvedel ? pote co jste prisli sem si nevzal simona protoze bylo reset kolo nebo prvni kolo mapy a byl party mod uz z minule mapy, protoze Tcka byli 4. Hned jak si rekl ze mam simonovat tak sem sel k T, mikrofon sem mel a nasledne asi 10 minut byl kazdy v cele a nudil se bo nikdo nesel k CT ani vy kdyz jste mi zakazali dat party, co je proti pravidlum ?

  5. #5

    Odpověď: prosimnefetuj

    jo a po 10 minutach v cele jsi sel k ct a dal party tak ci tak takze nechapu celkem

  6. #6

    Odpověď: prosimnefetuj

    hraci na serveru jsou mi svedkem :) ale to mi je tu k nicemu hadam

  7. #7

    Odpověď: prosimnefetuj

    Citovat Původně založeno ByBee Zobrazit příspěvky
    A aký máš problém? Dostal si ten ban snáď neprávom, ja myslím ze nie, lebo to co si tam robil aj zo svojim kamarátom bolo neskutočné..
    Zhrniem to takto dostal si ban za to ako si sa správal ku mne a k danému speslovi.. Spesl ti povedal ze si máš zobrať Simona a ty si ho ignoroval.
    Náhle ako som prišiel na server tak tvoj kamarát dostal zákaz k ct pretože nemal mikrofón (resp. mal ale asi sa bal hovoriť) a následne dostal ban za provokaciu. Ty si ho v tom samozrejme podporoval pretože ti to bol kamarát a následne si dostal ban na hodinu za to isté.. Tak čo tu teraz riešime?
    problem je taky, ze jsem nic proti pravidlum neudelal, a nedopustil se ani zadneho typu provokace a to jsem mel dost sanci pac jste tu hru tam zkazili vsem vy ne ja

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: prosimnefetuj

    Počkej na vyjádření ostatních, demo je tady hozené.

    Kdyby to nikdo nehlásil, tak bych to neřešil. Evidentně jste asi někomu na serveru vadili se svým přístupem k simonování.

    vyjádřím se k tomu až zítra
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  9. #9

    Odpověď: prosimnefetuj

    Citovat Původně založeno NeWbye Zobrazit příspěvky
    Počkej na vyjádření ostatních, demo je tady hozené.

    Kdyby to nikdo nehlásil, tak bych to neřešil. Evidentně jste asi někomu na serveru vadili se svým přístupem k simonování.

    vyjádřím se k tomu až zítra
    hlašeni bylo na "myho kamarada" aneb. druhe ct, ja tu ban dostat za provokaci neměl

  10. #10

    Odpověď: prosimnefetuj

    na tom demu bylo neco jako "provokace" jen na zacatku ale za to sem ban nedostal prece, ten sem dostal az na konci na zacatku sem nevedel ze mas spesla ci admina nebo co to mas miky byly zaple celou dobu, a ty ses nijak neptal na mik nebo tak

  11. #11

    Odpověď: prosimnefetuj

    ban asi driv vyprsi nez se tu neco vyresi tak nic, skvele jste tam lidem zkazili hru to uznavam ale nechapu proc jste pote dali party kdyz jste meli tak strasny problem s tim kdyz jsem dal party ja

  12. #12

    Odpověď: prosimnefetuj

    ban vyprsel, lock

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: prosimnefetuj

    Kde začít ? Newbye, to jestli padaly nebo nepadaly freekilly jsi nemohl ani za boha vědět. To, že nějáký je hlášení neznamená vždy to, že se to zakládá na pravdě. Přijít tam s nástupem, že hej ty simonuj, ty toto, ty tamto mi příjde jako úplná pičovina, nezlobte se na mě.

    Pokud napojím a vidím, že se neděje nic proti pravidlům, téčka evidentně o simonování nestojí a je párty mod, tak do chodu tý hry nebudu logicky zasahovat. A nechám hru plynout, když vidím, že je to OK.


    Za mě jsou oba dva bany úplně od věci, ten "jeho kamarád", kterého jste mu furt podsouvali nemá chatlog, kterej by zasloužil ban 3 dny. Dalo se to řešit úplně jinak resp. já vím, že bych to pořešil jinak, líp. Po tom, co jsem mrknul na to demo mi je prostě na piču. prosimnefetuj vcelku normálně a smysluplně argumentoval bez nadávek atd. On ban určo dostat neměl.

    Pokud už mám bejt extra upřímnej, tak se mi jen potvrzuje to, co jsem si o tobě myslel, že prostě na práva (spešla) nemáš. Chce to zůstat nohama na zemi.

    No offense

  14. #14

    Re: prosimnefetuj

    Zdravím. Jednání spešla i admina bylo neoprávněné. Tyto dva bany jsou neoprávněné taktéž: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=250872, http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=226992

    Je pravda, že je v pravidlech napsané, že admin či spešl má právo zrušit party mód, ale musí k tomu mít vážný nebo speciální důvod. Zákaz za nevlastnění mikrofonu byl oprávněný. Na demu jsem ze strany obou hráčů neshledal nic vážně provokativního natolik, aby dostali ban. Ve výsledku na tom nejvíce doplatili hráči, kteří museli zůstat cca deset minut zavřeni v celách.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 15-05-18 v 08:06.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: prosimnefetuj

    Ban zrušený... Svoju chybu priznávam, nabudúce to riešiť nebudem.. Ospravedlňujem sa hráčom a poškodeným za vzniknuté problémy.. Môžete LOCK.
    Naposledy upraveno Fellow; 15-05-18 v 10:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •