Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Žádost o práva na JB servery

  1. #1

    Žádost o práva na JB servery

    Nick ve hře: dnL.
    Steam ID: STEAM_0:1:154138355
    Steam profil: http://steamcommunity.com/id/dnL21/


    Něco o mně:
    Jmenuji se Tadeáš , je mi 17 let.Momentálně jsem studentem Střední průmyslové školy v oboru IT.Mezi mé koníčky patří fotbal,florbal a hraní na PC.

    O csku:
    Na kotelně hraji už asi 5 rokem. Z toho většinu jsem odehrál na JailBreaku.Minulý rok jsem zkoušel žádat ,ale nevyšlo mi to (hlavně kvůli kopírování nicku a kvůli tomu ,že mě admini neznali). Nicméně to zkouším znovu s čistým rejstříkem a nějakým tím nahlašováním. Zkušenost s prácí admina mám velikou.

    S pozdravem dnL.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery

    Zdravím,
    z hlásení ťa nepoznám. Na servery som ťa párkrát videl, keďže na mini-čka tiež rád hrávam a ty celkom často. Nejak ťa veľmi nepoznám. Nedávno si bol prijatý ako admin na konkurenčnom portáli. Prečo si žiadaš o práva tu? Nebaví ťa to tam alebo ako?
    Práva ti boli udelené 11.05.2018, viz https://epiczone.sk/forum/viewthread.php?thread_id=6060 .
    E: Taktiež na svojom steame ich podporuješ. https://ctrlv.sk/rxHw

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery

    Vůbec nemám ponětí kdo to je.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery

    Proti, z hry ta absolútne nepoznám síce ťa sem tam vídam ale je to málokedy..
    Ďalšie vec je to že aby si mohol byť admin tu na portáli csko.cz tak nemôžeš mať práva niekde inde takže to je asi zbytočné pokiaľ si admin na inom portáli a ako vidím dostal si tam práva nedávno takže je to čerstvé.(viz.Kajsinek)
    Naposledy upraveno Fellow; 17-05-18 v 16:50.

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery

    1) Bee - můžu napsat to samé.Hraju většinu času na MiniJBs ,že tam moc adminů nechodí a já tam stále potkávám lidi ,kteří porušují pravidla a prochází jim to ,tak už mě to nebaví. A o to by jsme snad měli mít trochu starost ne? A svěřit to do rukou hráčům ,kteří tu komunitu znají líp než vy.
    2) KajSinek - o práva jsem si zažádal proto ,že na csku.cz hraji dlouhou dobu a nikde jinde jsem takhle dlouho nehrál. Minulý rok když jsem si žádal o práva na JB ,tak mi byly zamítnuté. Tudíž jsem si řekl ,že vzhledem k tomu jak dlouho tuto hru hraji ,tak bych si mohl konečně zažádat o práva na nějakém jiném portálu a dostat je (když mi ta kotelna 2x nevyšla). Nemám problém práva na epiczone zrušit (jsem ve zkušební době) . Ale vzhledem k tomu ,že mi tu admini ,které prakticky neznám píšou ,že oni neznají mě (což je docela logické) , odhaduji ,že práva mi budou po 3 zamítnuta. Což mě mrzí z důvodu toho ,že jsem na kotelně strávil hodně svého volného času a stále se snažím být víc než jen obyčejným hráčem.

    S pozdravem dnL.
    Naposledy upraveno TobiskaTade; 17-05-18 v 17:16.

  6. #6

    Re: Žádost o práva na JB servery

    Ahoj, jsem proti. Důvodem jsou občasné urážky hráčů za použití vulgarit, které lze najít v chatlogu. Taktéž tam lze najít nějaký ten spam. Tvoje přezdívka zde na fóru mi něco říká, ale jinak tě moc neznám a ani jsem nezaregistroval nějaké hlášení na fóru. Dalším mínusem je i adminování na jiném portálu.

  7. #7

    Odpověď: Re: Žádost o práva na JB servery

    Grakon2702 - Vzhledem k tomu ,že mě máš na steamu a několikrát jsem ti psal ohledně porušování pravidel. Mi nepřijde úplně správný co tady píšeš.Na foru jsem několikrát nahlašoval , jindy pak jsem psal přímo adminům. A ohledně těch urážek....mi pověz kdo nikdy nenapsal něco vulgárního nebo nespamoval.

    Díky

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery

    proti viz. Grakon

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery

    Proti viz. Operak

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery

    Čáo

    Ze serveru tě tak něják "znám", nic negativního si ve spojistosti s tebou nevybavuju. Ale i tak jsem PROTI jelikož tenhle přístup, "nevyšlo to tady, tak to zkusím tam, kde mi to klapne na stopro" mi je úplně proti srsti. Mám z toho pak ten pocit, že ti jde o práva jako takový (o jistou formu moci)a né tolik o to, kde ty práva člověk dostane (komunita, portál úplně bokem). Je trochu zavádějící to, že tu píšeš o nějáký komunitě,když o post výš, bys práva jinde klidně položil z minuty na minutu. Trochu to na mě působí nerozvážností, když jsi to chtěl ještě jednou zkusit tady, tak sis měl žádost jako první dát sem a pak si jít pro to jistý.

  11. #11
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery

    Ne.

  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •