Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 60

Téma: Mr.Blue --> Fellow

  1. #16
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue

    Čistá náhoda že nedokáže prijať to že je na internete a dejú sa tu rôzne veci a šíria rôzne informácie ktoré nedokáže ovplyvniť.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Mr.Blue

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Vitaj na internete.
    Vysvetlím ti to "moderne" pokiaľ nedokážeš pochopiť srandu tak bohužiaľ si sráč bez života. Keby sa nejedná o teba ale iba o obyčajného random hráča tak sa nič nedeje. Pokiaľ to chceš brať naozaj vážne tak v tom prípade môže byť aj fotka ktorú máš na Steame braná ako provokácia. Zaujímavé že doteraz sa to vôbec neriešilo kto koho má na spray logu ale zrazu prídem ja tak dostanem mesiac ban bez nejakého vážneho upozornenia. S dĺžkou a rozšírením na všetky servery nesúhlasím.
    Nesúhlasiť môžeš, ale toto sranda nie je. Zamyslím sa, že kedy sme spolu srandovali...hm....nikdy? Ak by hráč s tým nesúhlasil, tak nech príde s dôkazmi a dostane ban hráč, ktorý to robí naschvál a provokatívne. Ja ho zabanujem v pohode. Vaša partia to už fakt nemá v hlave v poriadku.

  3. #18
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue

    Žiadne pravidlo som neporušil, pokiaľ to beriete ako provokáciu prosím, ale stojím si za skrátením banu a ponechaním iba na jb servery.


    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Vaša partia to už fakt nemá v hlave v poriadku.
    Partia ? Nepriraďuj ma k nikomu láskavo.


    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Čítaj vyššie. #10 posledná veta. Nadávky sa tiež môžu zabanovať na inom servery...napr. dostaneš ban za nadávky na JB a prídeš na Dust a admin si ťa všimne, tak ti môže udeliť ban.
    Môže len v prípade že tam začnem nadávať. Ale jedná sa o spray logo nie o nadávky.
    A navyše je to ban z webu a nie z dalšieho serveru.
    Naposledy upraveno Mr.Blue; 20-05-18 v 19:35.

  4. #19

    Re: Mr.Blue --> ByBee

    Nemáš pravdu Blue. "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána. " Tohle je napsáno zde. Je pravda, že se z tvé strany opravdu jedná o provokaci. Každopádně taktéž vím, že jsi byl hodně dlouho spešl a Kotelně jsi hodně pomohl. Poslední dobou se mi akorát zdá, že ses nějak změnil směrem, který bych mohl nazvat "obdobím vzdoru". Způsob řešení této situace se mi nelíbí. Myslím si, že by bylo opravdu vhodnější tě jenom upozornit.

    Poslední dobou se mi zdá, že se tu u spoustu věcí dělá z komára velbloud. Spoustu věcí se musí hned řešit banem. Když se upozorní na nesmyslnost řešení, tak je to hned podkopávání celistivosti AT nebo špinění vizitky AT. Je mi špatně z toho, co a jak se tu všechno poslední dobou řeší.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 20-05-18 v 20:00.

  5. #20

    Re: Mr.Blue --> Fellow

    Pokud někdo ban zkrátí tak ho prodlouzim. Uvedom si, ze pokud ti nekdo rekne ze jeho fotku nikam posílat/ sprejovat / whatever nesmíš tak nesmíš. Mesic si odpocineš. Tady muzete lock

  6. #21
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Nikto mi nič nepovedal, dostal som kick bez upozornenia pripojil som sa a o minutu som dostal ban ...

  7. #22
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Re: Mr.Blue --> Fellow

    Dĺžka je prehnané dlhá, zrejme sa vynásobila nejakým číslom na základe toho že som bol spešl.
    Prvý ban s tymto reasonom a hneď mesiac ?

    Ban z webu by sa mohol zrušiť, priznávam že na ttt som to logo ešte raz dal lebo sa mi nezmenilo tak som ho musel cez tempdecal zmeniť a to prehodí až po zmene mapy.
    Naposledy upraveno Mr.Blue; 20-05-18 v 20:12.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Mr.Blue

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    To že žiadosť bola zamietnutá sem načo pletieš keď to so situáciou nemá nič spoločného ?

    "Neustála provokácia na adresu Kajsinka" hm ? Definuj slovo neustála alebo som prihoď nejaký ten "dôkaz", raz za čas som niečo naňho napísal keď bol na servery, to že nedokáže pochopiť srandu už nieje moja vec.


    Nedeje sa to náhodou od vtedy čo si dostal spešla ? Lebo zato si mi "mínus" dal do žiadosti. To že som si ťa doberal a ty si to nedokázal pochopiť je tvoje mínus. Ostatný srandu pochopia. (Pre menej vzdelaných http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=dobera%C5%A5)




    Poznáme sa mi vôbec ? Pretože hrávaš mini servery kde ja nechodím ... A správanie mám v poriadku narozdiel od podaktorých.
    Zatiaľ nemôžeš rozhodovať o ničom tak sa tu nevyjadruj.




    Prišiel kick bez upozornenia, potom mi bolo povedané "Logo!" čo nič neznamená a nijak ma neupozorňuje a nakoniec ban keďže dávanie sprayloga je tak trochu zlozvyk. (Bol mód nemal som čas si to zmeniť.)


    e:
    Fellow ešte včera si mi písal na steam že "Ako môže mať Dajmen práva na JB" že je retard atd. A na druhý deň začneš na mna vypisovať sračky viď. screen.
    Tak buď sa pretvaruješ a hráš pred každým "kamaráta" alebo si totálny hajzel.


    Tohle mě pobavilo, píšeš tu o hajzlech a přitom tady vytáhneš takovouhle věc +1

    Vůbec tomuhle chování (provokování) nerozumím. Kolik vám do hajzlu je ? A od tebe bych takovýhle chování tuplem nečekal.
    Absolutně nechápu, co sis myslel, že tím sprejem dokážeš ? To ti za to měli poděkovat a poprosit i ostatní ať si to logo tam dají taky?

    Tohle je stejný jako xx případů, člověk zkouší to, co ten druhej vydrží a pak když dojde na lámání chleba, tak se diví. Tvoje argumenty v týhle žádosti mají konzistenci jako dětská přesnídávka.
    Zmiňuješ se o tom, jaké jsi porušil pravidlo? Co tak pravidlo normálního, slušnýho chování?

  9. #24
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Píšem to ešte raz, banoval som na súhlase s KajSinkom, on vybral dôvod aj dĺžku takže tak.
    A čo sa týka toho čo vyťahuješ.. tak to tomu adminovy to poviem do oči aj sám.. nerobí mi to problém.. nemám sa načo pretvarovať v živote je to tak že niekto ti je symapatickejši ako človek viac a niekto zasa menej.. a to iste je aj tu..
    S niektorými vychádzam lepšie a s tými druhými zasa vôbec..
    Teba som tiež bral tak že si v pohode ale to ako sa správaš posledný čas moje sympatie totálne znížilo..možno si hovoríš že o to ma nikto neprosil aby som ta mal rád a vychádzal s tebou ale je to tak..
    Sám si si to pokazil a nemyslím že len u mňa..
    Naposledy upraveno Fellow; 20-05-18 v 20:38.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Nemáš pravdu Blue. "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána. " Tohle je napsáno zde. Je pravda, že se z tvé strany opravdu jedná o provokaci. Každopádně taktéž vím, že jsi byl hodně dlouho spešl a Kotelně jsi hodně pomohl. Poslední dobou se mi akorát zdá, že ses nějak změnil směrem, který bych mohl nazvat "obdobím vzdoru". Způsob řešení této situace se mi nelíbí. Myslím si, že by bylo opravdu vhodnější tě jenom upozornit.

    Poslední dobou se mi zdá, že se tu u spoustu věcí dělá z komára velbloud. Spoustu věcí se musí hned řešit banem. Když se upozorní na nesmyslnost řešení, tak je to hned podkopávání celistivosti AT nebo špinění vizitky AT. Je mi špatně z toho, co a jak se tu všechno poslední dobou řeší.
    Nevravel si, že ti to je jedno? A taktiež si protirečíš.

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Dĺžka je prehnané dlhá, zrejme sa vynásobila nejakým číslom na základe toho že som bol spešl.
    Prvý ban s tymto reasonom a hneď mesiac ?

    Ban z webu by sa mohol zrušiť, priznávam že na ttt som to logo ešte raz dal lebo sa mi nezmenilo tak som ho musel cez tempdecal zmeniť a to prehodí až po zmene mapy.
    Je to jedno...nejedná sa o priestupok typu JB ako sú CT tlačítka.
    A to že ťa nemám k tej partii dávať? Veď sám máš tú fotku od nich. Ešte mi povedz, že sám si si ju opýtal a sám si si vyhľadal, že kto tu fotku mal. Fotka mohla ísť iba od jednej osoby a od tej presne ju máte. Je to čistá provokácia a ban ti sedí. Nikto ti to neskráti. Niet čo riešiť. Dosť adminov sa zhodlo, že UB nebude. Je to proste jasná a viditeľná provokácia z tvojej strany. Pravidla si porušil.

  11. #26
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Ale jedná sa o priestupok ktorý sa stal iba na JB.

    Btw ten ban cez web nefunguje ...

  12. #27
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Já ti nevím Horste... Wentikovo demence je asi nakažlivá.

    Blue jsi naprosto falešnej člověk a nemá tady cenu nic řešit. Zajímavá spojitost je Wentik - Ty... Proč si vlastně složil spešla? Protože Wentik dostal permu?

  13. #28
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Já si vždycky myslel že máš mozek.. To ti takhle zajebalo jen že si nedostal práva?
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  14. #29
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Takže ja som falošný ? Sa ozve ten pravý Operak.
    Opýtaj sa kopra čo som mu napísal na to že prečo som si ho nechal zobrať, možno sa ti s tou informáciou podelí.

    A dôvod prečo si ma spájate s Wentikom ? Náhoda je blbec a vyšli tieto udalosti zasebou.

    A mne nezajebalo ;) a tá žiadosť bola založená kvôli tomu že to chceli iné osoby, mne bolo jasné že to nevýjde.

  15. #30
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Mr.Blue --> Fellow

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Takže ja som falošný ? Sa ozve ten pravý Operak.
    Opýtaj sa kopra čo som mu napísal na to že prečo som si ho nechal zobrať, možno sa ti s tou informáciou podelí.

    A dôvod prečo si ma spájate s Wentikom ? Náhoda je blbec a vyšli tieto udalosti zasebou.

    A mne nezajebalo ;) a tá žiadosť bola založená kvôli tomu že to chceli iné osoby, mne bolo jasné že to nevýjde.
    Proč nám to nenapíšeš všem? Proč se musíme ptát Kopra?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •