Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: JB - mírná neschopnost, (zřejmě úmyslný) FK

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    JB - mírná neschopnost, (zřejmě úmyslný) FK

    ahoj, mam tu lidičky po X týdnů, co dělali před mýma očima neplechu xddd


    Targets: Player VALVE_0:0:319913482 82.202.81.242 CZ - medium neschopnost a nebylo ho zrovna moc slyšet když se někdy dělal bordel ze strany vězňů.. ale za mě by ho stačilo upozornit a poučit (kdo chce tak ban mu může dát, to už je na zvážení admina) (demo: přibližně 21:10 a dál)

    Raz ExT4Zz STEAM_0:1:206359347 94.112.159.187 CZ - (asi úmyslný FK).. Vysvětlení situace: ExT4zz vzal simona a povídal zákazy, asi zapomněl zmínit zákazu walkovat, když zakázal stát, tak jsem si jednoduše řekl, tak jdu v čupwalku xd. Místo toho, aby řekl něco jako newalkuj či něco takového.. tak mam rovnou hlavu s tvrzením, že jsem nešel no... (demo: přibližně 31:18 [počátek situace])
    upřímě... i já si toto umím lépe ošéfit než on (za mě by měl dostat ban in-game na hoďku až se zas objeví po případě na něho udělal bububu )




    DEMO: http://csko.cz/dema?UPD=NzGB9YiP

    a abych zbytečně nějak nezakládal další téma, tak se potřebuji zeptat: nevíte, jak dát do alba obrázek za pomoci URL :D ? Z pc to nefunguje a URL právě nevím xddd (steam máte v podpisu)
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  2. #2

    Re: JB - mírná neschopnost, (zřejmě úmyslný) FK

    Ahoj, oba případy nebanovatelné. Když Simon řekne, že máš jít do boxu v čupu, tak tam prostě máš jít v čupu. Simonovy příkazy máš plnit přímo a bez zdržování, to platí furt. To znamená, že jsi měl jít v čupu a nezdržovat se ještě k tomu wallkem. Navíc jsi měl v ruce vězeňskou pomůcku, kterou jsi mít neměl a ještě k tomu jsi skočil, když bylo zakázané skákat. Na druhou stranu tě Simon měl jen upozornit a ne hned fragnout.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •