Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Hlstats

  1. #1

    Hlstats

    Zdravím,neporadil by mi někdo,proč se nemůžu najít v Hlstats?(Nick používám Wolf)

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    Odpověď: Hlstats

    a server na kterém chceš vidět svoje hlstats? napiš server a najdu ti to.

  3. #3

    Odpověď: Hlstats

    Dust Only.Promin,na to sem úplně zapomněl..

  4. #4

    Odpověď: Hlstats

    Ak je toto (STEAM_0:0:201308365) tvoje steam ID, tak si hral na Classicu kde nie je hlstats, na AIMe by si mohol byť toto ty: http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=4124666 ale na DUSTe je 210 výsledkov po zadaní "Wofl", takže tam sa musíš nájsť sám, podľa toho aké nicky si používal.

    E: ešte by si mohol skúsiť pripojiť sa na server a napísať: "/rank" a potom podľa ranku sa skúsiť nájsť v hlstats na webe.
    Naposledy upraveno Pelargos; 23-05-18 v 20:01.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    Odpověď: Hlstats

    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=2716279
    toto byl jedinej wolf kterýho jsem našel na d2only.
    Naposledy upraveno Vice1; 23-05-18 v 19:52.

  6. #6

    Odpověď: Hlstats

    Pelargos: Ahoj,jop na Classicu sem hrál,ale pak sem zjistil,že tu je i Only dust,tak sem začal hrát tam.Když sem se pak po nějaké době hraní chtěl kouknout na můj Hlstats na Dustu,tak sem normálně v Hlstats zadal teda Dust a začal sem se hledat pod nickem "Wolf",sice mi to hodně nicků vyhledalo,ale žádný "Wolf" tam prostě není

    InherentVice</3 Zdravím,to nejsem já,já jsem Čech..Ale i tak díky za ochotu :-)

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    Odpověď: Hlstats

    v pohodě, jenom nevím proč se tam nezobrazuješ

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Hlstats

    System (podla viacerych premennych = skore, presnost....) usudil, ze sa jedna o BOT-a

    Teraz vazne:

    Hra tam vela veci. Ak hra menej hracov, tak hlstats ignoruje hracov a statistiky neodosiela. Zalezi aj jak dlho tam hravas. Jak casto menis nick.

    Moze byt chyba aj na strane servera. Je tam nejaky limit pre data, takze ak je plno, tak nepridava statistiky

    atd.
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  9. #9

    Odpověď: Hlstats

    :D :D

    Ahoj,no je pravda,že tam hraju dneska 4dnem,takže asi ještě nějakou dobu počkám a třeba do HLstats naskočím..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •