Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Demence.

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Demence na Jb.

    Čao,
    mám tady pro vás opravdovou lahůdku. Demo je trochu delší, ale hned ze začátku je jasné, o co jde, asi druhý nebo třetí kolo měl jeden z nich záchvat. Musím se přiznat, že takhle jsem se už dlouho nepobavil.


    Nick >> ForceGT
    ID >> VALVE_0:0:1247214008
    IP >> 80.92.244.254


    Nick >> dan212_CZ
    ID >> VALVE_0:0:51492296
    IP >> 185.47.220.196


    Demo >> http://leteckaposta.cz/726055284
    Naposledy upraveno Vachyas; 23-05-18 v 20:18.

  2. #2

    Odpověď: Demence.

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...D-st%ED%9Enost - chybí ti tam základní udaj.. server..
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Demence.

    Zdar Vachy.

    Ještě než napíšu cokoliv k demu, zkus víc psát na steam a cez ! JB je podle mě mod kde je lepší vyřešit to ve hře.
    Vím že mi od tebe pár hlášení přišlo ale radši než koukat na demo se zajdu podívat na server :)
    Např. tady sem si dost jistej že tyhle dva bych srovnal do latě za 30 sekund.


    Demo samotné:

    Viděl sem to do 29:00 pak sem to už musel vypnout.
    K tomu prvnímu aka: ForceGT neříkám že je to geniální simon ale spíš něž že by porušoval pravidla vás prostě nezvládal. A co si budem je to otravný puboš.
    Takže tohle by bylo za mě tak na přesun popř hodně krátký ban.

    Ale je tu ten druhý genius AKA: dan_212_CZ
    To už je trošku jiné kafe a tady sem pro ban můžete si vybrat z: špatný mik,neschopnost, demence, nebrání simona, vulgarity,nadávky(mám pocit že v tom záchvatu vytrousil i něco jako já vás všechny pobodám) takže vlastně i "výhružka", celková neznalost modu a pravidel, Trhání uší špatným mikem/třeštivěpísklavým hlasem.
    Délka banu(zákazu) je samozřejmě na banujícím ale navrhoval bych delší dobu aby se chlapec poučil.

    To je asi tak vše co bych k tomu měl kdybych si na něco vzpoměl editnu.
    A díky za hlášení :)
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Demence.

    Citovat Původně založeno Folowed88 Zobrazit příspěvky
    Zdar Vachy.

    Ještě než napíšu cokoliv k demu, zkus víc psát na steam a cez ! JB je podle mě mod kde je lepší vyřešit to ve hře.
    Vím že mi od tebe pár hlášení přišlo ale radši než koukat na demo se zajdu podívat na server :)
    Např. tady sem si dost jistej že tyhle dva bych srovnal do latě za 30 sekund.


    Demo samotné:

    Viděl sem to do 29:00 pak sem to už musel vypnout.
    K tomu prvnímu aka: ForceGT neříkám že je to geniální simon ale spíš něž že by porušoval pravidla vás prostě nezvládal. A co si budem je to otravný puboš.
    Takže tohle by bylo za mě tak na přesun popř hodně krátký ban.

    Ale je tu ten druhý genius AKA: dan_212_CZ
    To už je trošku jiné kafe a tady sem pro ban můžete si vybrat z: špatný mik,neschopnost, demence, nebrání simona, vulgarity,nadávky(mám pocit že v tom záchvatu vytrousil i něco jako já vás všechny pobodám) takže vlastně i "výhružka", celková neznalost modu a pravidel, Trhání uší špatným mikem/třeštivěpísklavým hlasem.
    Délka banu(zákazu) je samozřejmě na banujícím ale navrhoval bych delší dobu aby se chlapec poučil.

    To je asi tak vše co bych k tomu měl kdybych si na něco vzpoměl editnu.
    A díky za hlášení :)
    Chápu, ale na steamu moc adminů nemám a v tomhle případě jsem to chtěl zdokumentovat. :D

  5. #5

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •