Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

  1. #1

    Red face Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    Dobrý den mé jméno je Michal Hladík, chtěl bych se stát adminem na Jailbreaku.... co mě k tomu vede. Rád spolupracuji s lidmi a rád pomáhám lidem. Je mi 16 let, (v srpnu mi bude 17), učím se na škole v Podbořanech... ( gymnázium a střední odborná škola Podbořany ), obor opravář zemědělských strojů.. mé koníčky jsou.. Airsoft, Sport, Hraní video her, Rád něco tvořím ( jak v dílně tak na pc ) programovat moc neumím ale rád se to naučím.. někdy tvořím mapy přes Hammer Editor (cs.16) a rád se naučím ostatní věci... , sem mílí, nerad si dělám nepřátele, málo kdy se naštvu, klidný, spravedlivý, mám respekt k starším osobám, a společenský. Má ip 1. ( bez steamu ) 85.163.74.251 , má 2. ip ( steam ) 85.163.74.251
    Ve hře cs 1.6 se jmenuji Vitamínek, hrál sem pul roku na stáhnutém csku z kotelny.. a momentálně mam koupený steam, + cs 1.6 . děkuji Michal Hladík.
    Naposledy upraveno Pastelka; 24-05-18 v 17:43.

  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    Prečítaj si toto - http://csko.cz/forum/showthread.php?...%26%23282%3BTE! a potom požiadaj o práva. Máš tu prvý príspevok a hneď žiadosť o práva a myslím, že ťa tu asi nikto nepozná.

  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    ahoj však sem si to četl, a jak myslíš první příspěvek pokud si můžeme tykat děkuji za radu. :)

  4. #4

    Odpověď: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    Citovat Původně založeno Pastelka Zobrazit příspěvky
    ahoj však sem si to četl, a jak myslíš první příspěvek pokud si můžeme tykat děkuji za radu. :)
    Hoj, No ide o to, že by si mal najprv poriadne hrať, dať sem meno z hry a Steam ID. Hlásiť nejaké veci, keďže je to JB tak neznalosti pravidiel a podobne. Myslím, že najprv hraj a hlás a potom žiadaj o práva lebo toto asi neprejde.

    E: jeho udaje - STEAM_0:0:766305 85.163.74.251 ♠ Vitaminek ♠
    Naposledy upraveno Bager258; 24-05-18 v 18:35.

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    děkuju ale hraju to hodně dlouho a myslím si že za pokus to stojí :D

  6. #6

    Re: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    Ahoj, jsem proti. Neznám tě, máš nové založený účet na fóru, nezaznamenal jsem žádné hlášení, máš relativně nově založený Steam. Plus chování, které lze vyhledat v chatlogu, taktéž není vhodné na post admina.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    Proti,nepoznam ta..Steam kvoli pravam si myslim a ziadne hlasenia..A este co pisal Grakon

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    Proti viz. kolegové

  9. #9

    Odpověď: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    DObrý děkuju chápu to, mám koupený steam od kamaráda... no tak to bude ono :D v pohodě příští rok zkusím znovu :D

  10. #10
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    Čao, musím být PROTI. Účet na forku založen jen kvůli právům, chatlog nic moc.. nulové hlášení + steam též kvůli právům. Na serveru jsem tě párkrát viděl, ale to na tom nic nemění.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    Zdravím,
    poznám ťa už celkom dosť dlho, ale žiadne hlásenia, steam kvôli právam a viz kolegovia. Musím byť taktiež PROTI.

  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva - JB ( Jailbreak )

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •