Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Vip sms

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele PedroO
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    39

    Angry Vip sms

    Zdravím, dnes 26.5 v 10:20 jsem zaslal na číslo 90211 SMS s textem ''csko'', ovšem opětovná vazba se asi nějak pokazila a zpětná SMS s VIP kodem mi nějak nedorazila. Kde se stala chyba ?

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Vip sms

    A stiahlo ti to money ?
    FTP

  3. #3
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Vip sms

    Sice Kotel psal že je mu to jde ale taky jsem to zkoušel před týdnem cca taktéž mi to nešlo ale ani peníze se to nevzalo nic jakoby žádná objednávka neproběhla. Nevím jak u jiných plateb ale u premium smsky mi to nejde vůbec.

    Nechcete to někdo zkusit přes účet či jinou platební metodu bo ty SMSky nejdou..
    Naposledy upraveno Petr Staniševský; 26-05-18 v 12:20.

  4. #4

    Odpověď: Vip sms

    Ja som si ho kupil pred troma dnami cez premium sms a zadnej problem.
    Spoiler Spoiler:


  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Vip sms

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Ja som si ho kupil pred troma dnami cez premium sms a zadnej problem.
    Tak asi pre Slovensko to už ide.
    FTP

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele PedroO
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Vip sms

    Bohužel nemůžu zjistit jestli mi to vzalo peníze nebo ne, transakci jsem uskutečňoval z mobilu s tarifem, posledně jsem si zakoupil VIp ze stejného telefonu, a bez problémů.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Lei77
    Datum registrace
    May 2017
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    40

    Odpověď: Vip sms

    Nemáš náhodou zablockované SMS platby? A zjistit se to dá .

  8. #8
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Vip sms

    To by byla hloupost asi mít bloklé SMS platby jelikož já jsem taky před pár měsíci naposledy kupoval VIP a taky žádný problém a mimo Vodafone mám 11 let a vždy mi to fungovalo tak mi neříkejte že na jednou je problém u mne celé roky mám stejně všechno u vodafone nastavené.

  9. #9

    Odpověď: Vip sms

    Taky sem si teď chtěl koupit VIP , a ten samý problém, jen mi to strhlo peníze za normální odeslání SMS

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele PedroO
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Vip sms

    Sms mě stála 2,50, ne 29.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    Odpověď: Vip sms

    před nedávnem jsem si taky chtěl koupit vip, ale nešlo mi to.

  12. #12
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Vip sms

    Situace je taková, že váš operátor má na vyřešení platby klidně 2 dny, takže pokud máte vodafone, o2 nebo t-mobile, musíte to řešit přímo s nimi. Já ani gopay nemá jak zjistit, co se stalo.

    Operátor premium sms teď většinou blokuje, protože mobil často vemou děti, něco si zaplatí a pak měli stížnosti. Musí se to aktivovat ručně na webu nebo hlasové samoobsluze. Virtuální operátoři většinou nefungují, protože nemají smlouvu s gopay. Gopay tohle řeší jen v případě, že máte důkaz o stržení peněz (těch 29kč), často mi někdo píše, že mu to vzalo prachy, ale důkaz jsem nikdy neviděl. Podle mě vám musí přijít minimálně sms od operátora, že vám bylo strženo tolik a tolik. Mě to chodí po odeslání každé sms, po každém volání... Pokud máte tarif, měli byste to hned vidět ve webové administraci.

  13. #13

    Re: Vip sms

    Teď jsem si na zkoušku koupil VIP přes službu gopay smskou z mého tel. čísla pod virtuálním operátorem SazkaMobile a platba i dodání VIP proběhlo naprosto v klidu jako vždycky.

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Vip sms

    VIP koupené před 3 dny v pořádku bez komplikací jak píše Grakon stejným způsobem funguje jako vždy. Možná jste udělali chybu u zadávání.


  15. #15
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Vip sms

    Kvůli 29,- kč takové patalie no to si děláš srandu že jako budu muset něco řešit ještě s operátorem neřeknu kdyby ten blok byl na větší částky ale na 29,- kč to je už mega výsměch. Klasika CZ/SVK nejhorší na všechno. Jen tak by mě zajímalo kolik zruinuje těch 29,- kč za to VIPko na měsíc ruce nahoru..

    Opět tady tradičně nic nepřekvapilo atp.. kvůli blbostí musí uživatel co má jako já třeba vodafone řešit xy věcí než by musel cégé. Asi je na čase se vrátit ke starému dobrému supercashi a placení tím na poště to bude asi rychlejší než tady psané i ty 2 dny..

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Situace je taková, že váš operátor má na vyřešení platby klidně 2 dny, takže pokud máte vodafone, o2 nebo t-mobile, musíte to řešit přímo s nimi. Já ani gopay nemá jak zjistit, co se stalo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •