Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: Vip sms

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Vip sms

    Já teda nevím, ale kdyby byla chyba vyloženě na straně kotla, tak nejde nikomu. Já zkusila 2x pře O2 a vše v pohodě, email i došel. Jinak možná něco děláte špatně, těžko říct. Znění textu má být GP a částka, ne "csko" - ted tu píšu o možnosti Premium sms - platba mobilem (+ 9 Kč, cena sms 29 Kč) co je možnost MPlatba - platba mobilem (+ 13 Kč, cena sms 33 Kč) netuším :D Taky je třeba si zkontrolovat zda máte premium sms zaplé. Jestli platbu někomu nestrhne a dělá postup správný, tak musí to řešit přes operátora, za to kotel nemůže.

    Takže kdo má opravdu velký zájem o kod na měsíc, dám 2 zájemcům kod.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Vip sms

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    ...Takže kdo má opravdu velký zájem o kod na měsíc, dám 2 zájemcům kod...
    Sprav o to sutaz, aspon sa motivuju k nejakej aktivite na fore. Napr.

    sutaz c1.: Nakresli obrázok http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post495793

    Kód:
    https://ctrlv.cz/shots/2018/05/30/Mt7q.png
    sutaz c2.: Napíš najvtipnejší nick pre hráča

    sutaz c3.: Sprav screen, najkrajšie sprej logo

    sutaz c4.: Sprav screen, kde je čo najviac hráčov

    sutaz c5.: Sprav screen, najlepšie skóre

    sutaz c6.: Sprav screen a napíš o nom krátky príbeh / popíš screen

    atd.

    Nic v zivote nie je zadarmo.
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Vip sms

    Na to nemám čas :) Starat se o soutěž a ještě ji nějak vyhodnocovat. A vůbec s tím ze zkušenosti nechci mít nic společné. Prostě víc dám přednost hráčům, kteří aktivně hrají a VIP nemají, at mi napíšou PM. Jedná se pouze o dva kody, to mě vážně nezrujnuje
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Vip sms

    Ehm Idea tvůj modroučký kolega tu nedávno psal že by měl zájem pokud by mu někdo nekoupil VIP mě to nešlo tak se zkus jeho třeba zeptat pokud má stále zájem, díky.


    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Na to nemám čas :) Starat se o soutěž a ještě ji nějak vyhodnocovat. A vůbec s tím ze zkušenosti nechci mít nic společné. Prostě víc dám přednost hráčům, kteří aktivně hrají a VIP nemají, at mi napíšou PM. Jedná se pouze o dva kody, to mě vážně nezrujnuje
    Naposledy upraveno Petr Staniševský; 02-06-18 v 12:25. Důvod: .........................

  5. #20
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Vip sms

    Tak to daj niekomu na starosti. Vsak v admin teame je kopa ludi. Povacsine nemaju co na praci.
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •