Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Vip sms

  1. #1

    Post Vip sms

    Zdravím, asi před týdnem jsem si chtěl koupit VIP a tak jsem poslal SMS na 90211, ale nic mi nedošlo ani za hodinu, jen mi ubralo peníze za odeslanou SMS. Tak sem si řekl že si VIP koupím přes web, jenomže tam to taky nešlo , poslal jsem 2x SMS na GOpay , zase jen strhlo peníze za odeslanou SMS. Jenže v pondělí mi přišly 3 SMS s tím, že mi bylo ztrženo 87kč z kreditu.Kdyby mi přišly ty kódy tak nic neřeknu to by byla moje blbost, ale mě nepřišlo nic, jen jeden který je tam vidět a ten je neplatný. Přikládám zde screen kde je jasně vidět datum a přímo ty SMS. https://imgur.com/a/BqHQuVG Prosím o nějakou pomoc.Díky.

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Uganda
    Příspěvky
    221

    Odpověď: Vip sms

    Ahoj, napiš soukromou zprávu Kotlovi který to přímo s tebou pořeší, stal se mi přesně tentýž samý problém, do 1. hodiny vyřešeno.
    http://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1
    Naposledy upraveno SirValecekLuis; 31-05-18 v 18:17.

  3. #3

    Odpověď: Vip sms

    Kotlovi jsem psal včera už a stále žádná odpověd.Tak sem to napsal sem , jestli mi dokáže i někdo jiný pomoct.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Vip sms

    Citovat Původně založeno GhostiK99 Zobrazit příspěvky
    Kotlovi jsem psal včera už a stále žádná odpověd.Tak sem to napsal sem , jestli mi dokáže i někdo jiný pomoct.


    Neboj odpise ti, len to chce cas.
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  5. #5
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Vip sms

    Možná v další životě se dočkáš a odepíše ti. No ale mohl by si zkusit poprosit nějakého admina co je s ním v kontaktu aby mu dal echo jináč se nedočkáš bo tady něco řešit je dlouhé lokte HAWK

    Citovat Původně založeno noblemar Zobrazit příspěvky


    Neboj odpise ti, len to chce cas.

  6. #6

    Odpověď: Vip sms

    Moc se v adminech nevyznám, já znám jen adminy z JB a TTT protože nic jinýho nehraju :D Nějaká rada komu napsat ?

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Vip sms

    Ako viem, tak prístup k VIP platbám má iba Kotel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •