Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Som šibnutý ja alebo CT ?

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Som šibnutý ja alebo CT ?

    Kedže sem chodia vyplákavať ľudia ktorí nevedia niečo, tak sa nimi inšpirujem a spravím to aj ja. Hrala sa mapa assis (alebo nejak tak), mal som VD a žili ešte 4 ľudia. Stál som vo veži a simon povedal téčkam aby šli na wippeout. Pri ňom im dal prvú reakciu z výhodou na skok (kto vyhral išiel na políčko v strede) a povedal, že sa mám k nim pripojiť. Samozrejme som prišiel posledný a skončil som na kraji. Povedal som mu, že je to nevýhoda voči mne. Neskoro povedal aby som sa pripojil k väzňom a kvôli nemu som bol na kraji + nemohol vidieť, či som neskočil skôr ako oni. Uznal mi to a povedal "ruším výhodu". A tu prichádza ten moment. Zrazu sa ozvali asi 2 CT že mu ju nemôže zrušiť, keď mu ju raz už dal. Takže som jebnutý ja (zmenili sa pravidlá za tú dobu čo som tam nehral) alebo tie CT (nevedia/vymýšlajú si pravidlá) ? Stalo sa mi to prvý krát za moju bujnú kariéru na jb, tak budem vďačný za odpoveď.
    Naposledy upraveno Jeremy; 02-06-18 v 20:06.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Za môjho spešla sa výhoda zrušiť nemohla a ani za dlhšie hranie, keď som bol hráč...stále to tak dodržujem a hráči boli na to upozorňovaný neustále od rôznych adminov, takže sa na to aj zvyklo. Je proste blbosť tú výhodu zrušiť a ani toto nebol dôvod, aby výhodu zrušil. Takže stále som za to, aby sa výhoda nemohla zrušiť a tak by to malo ostať tak ako to je. Taktiež je tu tak, že ak dá simon výhodu na atrakciu, tak sa automaticky VD tej atrakcie nezúčastní. Samozrejme vtedy, ak ti neskončilo VD alebo skončilo, ale nezavolal ťa simon na atrakciu včas.

    E: Ale neviem kto znovu prišiel na to, že to tu ešte nepočul a výhoda sa zrušiť môže. Minimálne 2 roky sa to tak používa určite, že sa výhoda zrušiť nesmie a nikto mi ešte doteraz nedokázal dať dôvod, prečo ju simon môže zrušiť.
    Naposledy upraveno KajSinek; 02-06-18 v 21:17.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Dlho som tam nehral aktívne tak môže byť, že sa to zmenilo. Aspoň budem už vedieť, dík za odpoveď.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Vyhoda nemoze byt zrusena pokial k tomu simon nema dovod. Tím ale nemyslim ze mu ju zruší z rozmaru. Zrusit by mu ju mohol napr. v pripade ze by dajme tomu Jožo vyhral vyhodu a simon by mu povedal že nech si vyberie atrakciu. Keby jožo na výzvu nereagoval vtedy by mal simon právo zrušit mu výhodu. V tom prípade co sa stal tebe mu vyhodu zrusit nemohol. V pravidlach je jasne napisané ze sa VD nemoze pripojit do uz prebiehajucej atrakcie, a uz vobec nie ked má jeden z veznov výhodu.

    V danej situacii by bolo najlepsie povedat VDcku aby sa islo niekam postavit a pockat kým atrakcia neprebehne.

    Zhrnutie: Na vine bol simon a CTčká mu radili dobre, ale nebral by som to ako demenciu ani neschopnost, len drobnu chybicku ktorá sa moze stat aj skúsením hráčom
    Už neni čas huliť...

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Zrusit by mu ju mohol napr. v pripade ze by dajme tomu Jožo vyhral vyhodu a simon by mu povedal že nech si vyberie atrakciu. Keby jožo na výzvu nereagoval vtedy by mal simon právo zrušit mu výhodu.
    Ale prečo by ju mal zrušiť? Môže tú výhodu presunúť...napr., že mu dá výhodu na atrakciu, ktorú vyberie simon, takže ani tu ju nemusí rušiť.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Ale prečo by ju mal zrušiť? Môže ju presunúť výhodu...napr., že mu dá výhodu na atrakciu, ktorú vyberie simon, takže ani tu ju nemusí rušiť.
    V tomto s tebou vobec nesúhlasím... dáš hráčovi výhodu na vybratie atrakcie, tak ju má mať len na vybratie atrakcie. Nahodím situáciu: mapa napr. oasis, je 7 veznov jeden dostane výhodu na vybratie atrakcie. On nereaguje tak si vyberes atrakciu sám ako napríklad otázky, trampolínu, drko, surf. Vypíšem prenesené výhody:

    Otázky: aby v tom nebolo ziadne nadrziavanie musel by si mu dat neúčast, čiže polovica jeho tímu zomre a on dopadol určite lepšie ako pri vyberaní atrakcie.

    Trampolína: vyhoda by spocívala bud v: neúčasti alebo v tom že pojde ako posledný. v prípade neúčasti by dopadol znova určite lepšie ako pri výbere atrakcii kedze nič neriskuje.
    V prípade že pojde ako posledný tak tam je stále sanca ze trampolínu nikdo nezvládne a on sám zase vyhrá.

    DR: o5 jedine neúčast alebo to že bude skákat ako posledný... Riziká rovnaké ako pri trampolíne.

    Surf: Znova neúčast alebo presne to isté ako pri DRku a trampolíne.

    Tu je zhrnutie: dáš mu jednu zo "slabších" výhod a on ta bude ignorovat začo vlastne budú trpiet vsetci hráči na serveri lebo musia čakat, a ty musíš chvílu počkat tiež. a jeho odmena? Za to že na neho čakajú všetci ludia na serveri a pokiny simona úplne ignoruje bude odmenení tím že dostane jednu z najlepších výhod kvoli ktorej sa zbaví vela ludí, popípade moze vyhrat hned aj PPcko. Pre toto by sa mala výhoda zrušit a za tímto mojím názorom si stojím. Ked máš iné a lepšie argumenty kludne ich sem napíš a možme sa o tom porozprávať.
    Už neni čas huliť...

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Tak sa ťa spýtam, že prečo by som mu nemohol dať neúčasť? Normálne aj keď si hráč sám vyberie otázky a jeden sa odpojí, tak sa mu dáva neúčasť zväčša. Zbytok je o tom istom. Ešte som za tie roky nevidel a ani nepočul človeka, ktorý by na to namietal iba v poslednej dobe asi dvoch. Teba a aj Grakona niekde na forku. A i tak...simon určuje hráčovi výhodu akú má mať, takže z môjho pohľadu ju môže zmeniť, why not. Je hlavné, že bude mať výhodu a nie, že aká to bude. Proste tú výhodu nikto iný nevyhral, takže on bude mať vo všetkom zvýhodnenie ako ostatný. Taktiež ak chceš zachádzať do detailov, tak "Vyber si atrakciu" je príkaz nie? Takže podľa pravidiel za nesplnenie príkazu namiesto zrušenia výhody má simon právo zabiť hráča. Ale to chráni pravidlo 19, ktoré sa taktiež netrestá banom, ani presunom, takže simonovi to neuškodí. To už je extrém, ale why not, keď môže zrušiť výhodu za to, že nesplní vlastne jeho príkaz na vybratie atrakcie ako výhodu, tak prečo nemôže aj zabiť? Samozrejme je to extrém, ale JB ide teraz tak, že už ma stretli aj také otázky, ktoré som nevedel pochopiť dlhšiu dobu ako sa to mohol vôbec spýtať. Tú poslednú časť pre adminov: Neberte to vážne, len píšem tak ako by si to mohli odôvodňovať hráči a nakoniec by sme sa dotrepali k tomu, že čo tak banovať aj zbytočné fragovanie.

  8. #8

    Re: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Zdravím. Dle pravidel je možné výhodu zrušit (resp. není to zakázané), Simon by si však měl dát bedlivý pozor na to, zda někomu nenadržuje. Např. zruší výhodu a na to dá další reakci o výhodu. Tohle už je nadržování všem ostatním, kteří tu první výhodu neměli. Celkově by neměl rušit výhodu, pokud k tomu nemá vážný důvod. Zrušit výhodu však možné je.

    Nejlepší, co může člověk udělat, je naučit se Simonovat bez výhod. Náhodné rozdělení do týmů, náhodný výběr atrakce, svolávání prvních dobrovolníků... Prostě dávat reakce s výhodou jen v nezbytných situacích. Výhody samo o sobě hodně zdržují hru.

    KajSinku, nemáš pravdu. Simon nemůže zabít někoho za to, že něco napsal nebo nenapsal do chatu.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 03-06-18 v 07:51.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Tak sa ťa spýtam, že prečo by som mu nemohol dať neúčasť? Normálne aj keď si hráč sám vyberie otázky a jeden sa odpojí, tak sa mu dáva neúčasť zväčša. Zbytok je o tom istom.
    Ale v tomto prípade ide o to že hráč čo mal výhodu riadne plnil simonove pokiny a to že sa iný hráč odpojil za to ten čo má výhodu vobec nemože. Je to niečo úplne iné ako ked ta Tčko ignoruje a tím zdržuje hru a ty mu za to zmeníš výhodu na este lepsiu.
    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Taktiež ak chceš zachádzať do detailov, tak "Vyber si atrakciu" je príkaz nie? Takže podľa pravidiel za nesplnenie príkazu namiesto zrušenia výhody má simon právo zabiť hráča. Ale to chráni pravidlo 19, ktoré sa taktiež netrestá banom, ani presunom, takže simonovi to neuškodí.
    Za toto nemáš právo zabit hráča... Hráč si moze do chatu písat alebo nepísat co len chce. Máš to ako keby dáš nejakému veznovi príkaz: do chatu mi napíš slovo PES. on ho nenapíše zabiješ ho? Takto to proste nefunguje.

    Ono ide celkovo o ten princíp že za to že hráč:
    1.Zdržuje hru
    2.Celý server na neho zbytočne čaká
    3.Neplní príkazy simona
    4.Ignoruje simona
    A ty mu chceš dat ešte lepšiu výhodu? keby máš íst do roboty na pohovor a ani tam neprídeš (úplne ich odignoruješ) tak oni namiesto vysrania sa na teba, ti este zavolajú že ta zoberú?? O tomto tu stále píšem dookola.
    Už neni čas huliť...

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Tak niekedy k večeru prehľadám všetky fórka a rôzne témy, či to tu admini nepreberali niekedy v minulosti. Nemyslím si, že by v minulosti na to admini upozorňovali pre srandu králikov. Áno, máte pravdu, že ho nemôže zabiť za to, že to nenapíše, ale napísal som to vo všeobecnosti, že si má vybrať atrakciu. T.j. simon mu môže povedať, že aj ukáž atrakciu, ktorú si chceš vybrať, keďže simon nemusí poznať mapu a T mu ju neukáže, takže nesplnil príkaz. Mal tam proste ísť a ukázať, že ktorú chce. Ak nepozná mapu T, CT, ani Simon, tak v tom je problém. To už rovno simon nech mu dá inú výhodu a ide so všetkými naraz k nejakej najbližšej atrakcii, ktorú dá simon a dá mu výhodu, nech ide ako posledný. Zbytočne by vznikalo zdržovanie hry. Ak už tú výhodu vyhral, tak nech ju má alebo ju má stratiť z neznalosti mapy zo strany CT i Simona, ak proste nevie aké všetky atrakcie tu sú? Ale najlepšie sa chytá niečoho, čo napíšem, že je to extrém, čo?
    Taktiež nechápem ako sa môžu neustále rozoberať totálne maličkosti, ktoré tu sú zaužívané pár rokov a stále niečo meniť, aby to menšine sedelo, ale potom príde znovu niekto, kto to bude chcieť zmeniť. Stále sa ukazuje na pravidlá, ale ako viem, tak niekoľkokrát sa aj spomínalo, že sú tu také "nepísané" pravidlá na základe, ktorých sa tu už párkrát lockla žiadosť o UB, či stiažnosť na admina, že mu dal presun, keďže Admin hráča upozornil na vec, ktorá nie je v pravidlách, ale nemá nemá to tak robiť a neustále to robil, t.j. nerešpektoval admina, či spešla. ( posledná časť je napísaná znovu tak, že je to všetko napísané vo všeobecnosti a nie konkrétne k tomuto tu problému - bol to iba taký výlev srdiečka ).

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Vždy to fungovalo tak,že keď si hráč s výhodou tu atrakciu po výzve nevybral ( afk, alebo nič nenapísal) tak mu ju mohol simon zrušiť

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Tak niekedy k večeru prehľadám všetky fórka a rôzne témy, či to tu admini nepreberali niekedy v minulosti. Nemyslím si, že by v minulosti na to admini upozorňovali pre srandu králikov. Áno, máte pravdu, že ho nemôže zabiť za to, že to nenapíše, ale napísal som to vo všeobecnosti, že si má vybrať atrakciu. T.j. simon mu môže povedať, že aj ukáž atrakciu, ktorú si chceš vybrať, keďže simon nemusí poznať mapu a T mu ju neukáže, takže nesplnil príkaz. Mal tam proste ísť a ukázať, že ktorú chce. Ak nepozná mapu T, CT, ani Simon, tak v tom je problém. To už rovno simon nech mu dá inú výhodu a ide so všetkými naraz k nejakej najbližšej atrakcii, ktorú dá simon a dá mu výhodu, nech ide ako posledný. Zbytočne by vznikalo zdržovanie hry. Ak už tú výhodu vyhral, tak nech ju má alebo ju má stratiť z neznalosti mapy zo strany CT i Simona, ak proste nevie aké všetky atrakcie tu sú? Ale najlepšie sa chytá niečoho, čo napíšem, že je to extrém, čo?
    Taktiež nechápem ako sa môžu neustále rozoberať totálne maličkosti, ktoré tu sú zaužívané pár rokov a stále niečo meniť, aby to menšine sedelo, ale potom príde znovu niekto, kto to bude chcieť zmeniť. Stále sa ukazuje na pravidlá, ale ako viem, tak niekoľkokrát sa aj spomínalo, že sú tu také "nepísané" pravidlá na základe, ktorých sa tu už párkrát lockla žiadosť o UB, či stiažnosť na admina, že mu dal presun, keďže Admin hráča upozornil na vec, ktorá nie je v pravidlách, ale nemá nemá to tak robiť a neustále to robil, t.j. nerešpektoval admina, či spešla. ( posledná časť je napísaná znovu tak, že je to všetko napísané vo všeobecnosti a nie konkrétne k tomuto tu problému - bol to iba taký výlev srdiečka ).
    Navrhol by som aby sme to ukončili... Podla mna si jeden z kvalitnych adminov čo sa JB týka ale na toto proste máme odlišné názory :) a nechcem aby tu vznikal FLAME, podla mna by sa to mohlo už aj locknut jeremy dostal jednohlasnú odpoved od vela adminov aj hračov. Samozrejme to je na moderatoroch.
    Už neni čas huliť...

  13. #13

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    1) VD se nemůže zapojit do již zabehle atrakce
    2) Simon nemůže zrušit výhodu v této situaci.
    3) Vysvětli mi někdo, proč tu je zase kurva milion postu o hovne a musíte k tomu psát dementni slohovky který nikoho nebaví číst?
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 03-06-18 v 21:18.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    3) Vysvětli mi někdo, proč tu je zase kurva milion threadu o hovne a musíte k tomu psát dementni slohovky který nikoho nebaví číst?
    A niekto ta to kurva núti čítať? Nie je tu o hovne v podstate ani jeden thread všetko nejako súvisí z témou. S kajsinkom sme si akurát vimienali názory ale aj tak to bolo k téme.
    Už neni čas huliť...

  15. #15

    Odpověď: Som jebnutý ja alebo CT ?

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    A niekto ta to kurva núti čítať? Nie je tu o hovne v podstate ani jeden thread všetko nejako súvisí z témou. S kajsinkom sme si akurát vimienali názory ale aj tak to bolo k téme.
    A nemáte pmky? Nebo si založte topic “můj názor je nejlepší a chci přesvědčit ostatní by Fast a Kajsinek”. Když se chce člověk vyjádřit tak to číst musí a vy ste napsali kazdej půl románu o ničem.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •