Rád by som vás upozornil na opätovné kopírovanie nickov na servery.
Nedávno prebiehol na servery reštart levelov a tým sa zvýšila aktivita hráčov o 50% na pár dní.
Ako už iste viete už prešla nejaká doba od reštartu a ako viete boli zvýšené xp o 300%.
Týmto BOOST XP si hráči spravili maximálny level do pár dní (čo sa týka aj mňa :D ja ho mal asi za mesiac).
A týmto chcem upozorniť na dve nicky, na ktorých prebieha kopírovanie zasa.
Názvy nickov sú: Timko45 a Predator. (možno sú aj ďalšie ale zatiaľ som postrehol len tieto nicky, na ktoré hráči chodia)
Aj okrem týchto nickov hráči kopírujú aj nicky hráčov, ktorý ešte nemajú MAX LVL a robia im na tom nicku neplechu (menia POWERS)
Týmto chcem požiadať o A-TEAM aby sa o tento server aby si zvýšil aktivitu na servery a dávali pozor na hráčov, ktorý kopírujú nicky druhých hráčov. (nehovorím tým, že tam musíte byť od rána do večera)

+ chcem upozorniť aj na to, že ako bol pridaný boost xp a hráči dosiahli vysokí level za pár dní tak nedoprajú hráčom, ktorý si tam prídu zahrať (aj či bez botov) a chcú spraviť nejaký ten level tak to nie je možné pretože ako náhle sa pripojí veľký lvl, ktorý je oveľa silnejší ako on tak, napríklad ako si má hráč s lvl5 spraviť lvl6 keď sa tam napojí nejaký lvl25+ a tým mu skazí hru aj náladu hrať na servery. A tým strácate hráčov na servery. Tak by tam trebalo občas zájsť a skontrolovať či tam náhodou neriadi veľký lvl a kazí hru menším.

Já osobne mám MAX LVL ([*^S.V.K^*]Mr.M0NSTER) a tak tiež menší účet (Mr.Neznami) a vôbec sa nedá mi dosiahnuť ani jeden level...
Aj na toto chcem upozorniť lebo to štve aj nielen nových ale aj druhých hráčov, ktorý už na servery hrali a nevedeli o tom, že bol reset serveru.

Som zvedavý na vaše odpovede a predovšetkým vyjadrenie A-TEAMU na tento problém.