Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Zkús viac hlásiť cez "!" a určite niekdo príde. Na SH majú práva až 93 adminov.
    Pre mňa zbytočná vec keďže niekedy píšem aj 10x a nikto nepríde...

  2. #17

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Urob si printscreen a daj si ho zaramovat nad postel. Kolko mas rokov, ze sa ides pokakat z nejakeho ranku?

  3. #18
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Si myslíš, že je sranda stratiť rank, ktorí som robil dva roky?...
    Ty už tam vôbec nehráš tak ani nevieš čo je to robiť dva roky rank.
    Tak prestaň tu hovoriť taktiež somariny...
    To, že si admin neznamená, že máš právo si to hovoriť čo chceš...
    Ja som poctiví hráč, ktorí necháva počas hrania sa expiť low levely, ktorý vôbec nemajú šancu ma zabiť a ne jak ty keby si bol max lvl tak by si ten server ani nespustil z očí...

  4. #19

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Čo máš z toho ranku? Dávajú ti lacnejšie chleba v obchode za to alebo ti mamka dáva vreckové, keď postúpiš o jednu priečku? Ja tam nehrám lebo nemôžem hrať aktívne na 50 serveroch naraz. A pri tom systéme, ktorý tam funguje, si tam s low lvlom ani neškrtnem. Toto by som ti napísal aj keby som nebol admin, to s tým nemá nič spoločné. Sa trošku zamysli, kladieš tomu ranu nejakú veľkú váhu. Tiež mám na nejakých serveroch niečo nahraté a neplačem kvôli tomu. Nechávaš sa zabíjať? Za to nechceš ban? Stále ti niečo vadí. Najskôr si tu vyplakával, keď tam týpek hral celý deň, že to nie je normálne, aby za 3 dni dal lvl 30. A stále máš ku všetkému pripomienky, či na SH alebo COD. Snažíš sa len všetko prispôsobiť tomu, aby to vyhovovalo tebe a aby si mohol byť najlepší. Radšej sa choď trochu schladiť.

  5. #20

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Tak ten rank rovno zrušme a bude kľud. Moj rank je tam od začiatku a nestažujem si na ten reset ranku. Minule som ho natočil ako dohodu nokill a spámoval mi správy a chat, že jeho ban bol neprávom. Pritom to bolo len na banujúceho admina (Samčo), ako sa rozhodne, ja som ho len natočil a nepochybujem že to robíš do dnes. Ty tam máš rank len 2 roky a robíš z toho veľke haló. A teraz inde: Kotle? plánuješ resetovať rank každy mesiac zároveň s levelmi alebo ako?
    Spoiler Spoiler:


  6. #21

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Chalan má mindrák, lebo jeho životných úspechom je rank na ktorom pracoval 2 roky. Presne pre toto by sa mal rank resetovať častejšie, aby hráči sem tam navštívili aj server - život.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #22
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Tak ono to funguje dobře, já tam jen nastavil předtím schválně reset později.
    Tak zítra večer bude reset levelů.

  8. #23
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Tým, že sa resetujú ranky nezvýšite aktivitu...
    Aktivitu zvýšite len tým, že na server spravíte nejakú reklamu, ktorá hráčov zaujme a prídu si zahrať.
    Iné riešenie niet.

  9. #24
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Byl tam obrovský nepoměr vůči low lvl vs high level, takže za zranění hráče s větším levelem se budou expy násobit.

  10. #25
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Tak to je ok lebo predtým to nebolo a bolo veľmi ťažké si získať aspoň jeden lvl keďže tam boli vždy online veľké lvli a low nemali šancu si spraviť ani jeden lvl.
    Ale je tu zas aj ten problém, že keď high lvl pôjde proti low tak ten high ho môže v momente zabiť a low nemá sebemenšiu šancu ho ani hitnúť (len keby mal nejaký cheat).
    Keď hráč dosiahne lvl20 (BatGirl) tak je veľmi obtiažne ho zabiť z dôvodu, že power batgirl ako vieš kotel má 1000sped ako power NEO.
    Ale zas BatGirl nevydrží stále veď má obmedzenie na 100 hookov.

  11. #26
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Tak ten rank rovno zrušme a bude kľud. Moj rank je tam od začiatku a nestažujem si na ten reset ranku. Minule som ho natočil ako dohodu nokill a spámoval mi správy a chat, že jeho ban bol neprávom. Pritom to bolo len na banujúceho admina (Samčo), ako sa rozhodne, ja som ho len natočil a nepochybujem že to robíš do dnes. Ty tam máš rank len 2 roky a robíš z toho veľke haló. A teraz inde: Kotle? plánuješ resetovať rank každy mesiac zároveň s levelmi alebo ako?
    Keď sa už o tom bavíme BAN bol neprávom. To si len ty myslíš, že bol právom keď vidíš ako nechávam žiť hráčov...
    Je to na mne či ich nechám žiť alebo ich zabijem ale v poslednej dobe ich skôr zabíjam ako nechávam (len keď som na monsterovi a sa nudím).
    A je aj pravda to, že som ti posielal PM. Ale ja si stojím za svojím slovom lebo pokiaľ viem ja nikdy dohody o NK a TEAMING nerobím.
    Tie dohody som robil tak jeden a pol roka do zadu čo som ani vtedy nevedel, že je to trestné.
    Mám tam tri bany za NK a to mi stačí.
    Si myslíš, že hráči tam budú keď ich začnem zabíjať len pre rank?
    "noob is the best" to robil a už vôbec nehrá. Jak si majú hráči zahrať keď si silnejší ako všetci ostatný?
    Nijak keďže nemajú žiadnu šancu.

  12. #27

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    Keď sa už o tom bavíme BAN bol neprávom. To si len ty myslíš, že bol právom
    Len ja? Ja som ty dal ten ban? Ja mam práva na SH? Keby bol neprávom tak ten ban nemáš, však logicky.
    Spoiler Spoiler:


  13. #28
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    "noob is the best" to robil a už vôbec nehrá. Jak si majú hráči zahrať keď si silnejší ako všetci ostatný?
    Nijak keďže nemajú žiadnu šancu.
    Neviem, prečo ma tu spomínaš. Vôbec netušíš, prečo tam nehrám a predsa si ma bereš do huby.

    Ja som za reštart ranku ale ten by sa nemusel resetovať každý mesiac ako level ale po nejakom dlhšom období (6 mesiacov, rok...).


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  14. #29
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upozornenie na opätovné kopírovanie nickov

    Citovat Původně založeno backpase Zobrazit příspěvky
    Neviem, prečo ma tu spomínaš. Vôbec netušíš, prečo tam nehrám a predsa si ma bereš do huby.

    Ja som za reštart ranku ale ten by sa nemusel resetovať každý mesiac ako level ale po nejakom dlhšom období (6 mesiacov, rok...).
    Nie každý má čas hrať veď ja sám tam prestávam mať už aktivitu.
    Celá topka tam už nehrá okrem mňa samozrejme.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •