Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: MaroW --> |^Pelargos^|

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Příspěvky
    0

    MaroW --> |^Pelargos^|

    Vypis z konzole:

    Hráč nestrilej me jsem gay
    Typ banu nové cs
    SteamID VALVE_0:0:833331559
    IP adresa 80.82.147.60
    Udělen 14-01-2018 - 08:29
    DĂ©lka BANu TrvalĂ˝
    Vypršà nepoužito.
    DĹŻvod Wallhack Aimbot
    BAN dal Admin |^Pelargos^| (Pelargos)
    BAN dal Server csko.cz | GunGame (gg_anthology)


    Poznamka:


    Datum Hrac Admin Duvod Delka
    14-01-2018 - 08:29 nestrilej me jsem gay |^Pelargos^| Wallhack Aimbot Trvaly

    Dobry,
    mam jen jednu otazecku z nejakeho duvodu mam na Vase servery permaban, ackoli jsem na Vasich severech cs 1.6 nehral sakra jakou dobu, asi nejaky hnup hral na IP ktera byla identicka te moji. Ale to neni hlavni duvod, proc Vam pisi. Na Vasi TeamSpeak IP mam take ban s uvedenym duvodem "dement" ackoli jsem taktez na Vasem TeamSpeaku uz nebyl nejakou dobu, tak bych Vas chtel pozadat o okamzity UNBAN a kdyz tak, tak uz presneji uvest duvod BANU nez jen napsani intelektualni urazky, za kterou muzete v pripade byt vystaven postih na danou osobu.
    Diky za brzkou odpoved. Na ts se se jmenoval Eexo.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MaroW --> |^Pelargos^|

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Tento ban však nebyl udělen Vám. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil/a. Váš poskytovatel internetu pravděpodobně sdílí IP adresu s více uživateli, a proto se blokace (ban) dotkla i Vás.

    Řešením této situace je stažení nové verze herního klienta, kterou si můžete stáhnout zde. S touto verzí klienta se okamžitě připojíte, aniž by byly brány v potaz cizí bany na stejnou IP adresu.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: MaroW --> |^Pelargos^|

    Ban na CS ti bol udelený na tvojom príslušnom PC, z ktorého sa pokúšaš napojiť.

    Na TS ti niekto udelil ban na 14 dní. Dotyčný, ktorý ťa zabanoval by samozrejme mal ozrejmiť dôvod udelenia banu.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: MaroW --> |^Pelargos^|

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •