Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: EUSTRALIEN, DABRIA bugovani zbrani a grabovani

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2018
    Příspěvky
    16

    Angry EUSTRALIEN, DABRIA bugovani zbrani a grabovani

    Nevím o co vám dvou šlo když jsem byl sám u ct proti 8 T a vy si grabnete zbraně do zbrojky brokovnici a scoutu.
    A na další mapě zase grabnete scoutu do zbrojky. Asi se moc nedá hrát 1vs 8 ještě když 2-3 mají gunu
    http://leteckaposta.cz/338590157

  2. #2
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: EUSTRALIEN, DABRIA bugovani zbrani a grabovani

    Je pravda že tu scoutu v cele jsem taky našel.... byla tam každé kolo tudíž jí tam někdo grabnul... hnedka po tom co jsem se připojil se oni 2 odpojili.... není to poprvé. + ještě pár lidí na serveru říkalo totéž co raz... ale za mě jsou důkazy nedostatečné.
    Naposledy upraveno Jakuppp8; 13-06-18 v 15:47.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: EUSTRALIEN, DABRIA bugovani zbrani a grabovani

    Sranda si číst ten chatlog po adminech
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: EUSTRALIEN, DABRIA bugovani zbrani a grabovani

    Určitě se čeká na nějaké pikantní vyjádření, tak já začnu. Ano, bugoval jsem scoutku(občas prasečák) už několikrát na vícero mapách. Chápu, že to pro Tebe bylo dneska dosti frustrujcí, samotné CT nemůže ohlídat všechny vězně když neví, kdo z nich to může vytáhnout. Tímto se Ti chci omluvit. Byla to klukovina, kterou se bavila všechna Tčka na ukor CT s využitím mých pravomocí. Doufám, že se nebudete chtít dohadovat nad 20 let starou hrou, že si tady někdo z někoho udělal srandu, která ve výsledku nikomu neublížila, je to jen hra a nic víc, není důvod tím cskem žít a brát ho tolik vážně. Fakt to tak bude lepší, jinak dopadnete jak jeden malinkej klučina, co u nikoho nemá respekt a kompenzuje si to na serverech, potažmo forku. Ale to už jsem odbočil.

    Mír s vámi.
    Naposledy upraveno Eust.; 13-06-18 v 17:47.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: EUSTRALIEN, DABRIA bugovani zbrani a grabovani

    Taky aby se nevyjadřoval sám, tak se přidám. Byla to z jedné strany hloupost, z druhé strany jak psal Eust, zábava T na ukor jednoho CT. Nestalo se nic, co by někomu výrazně ublížilo si myslím, tím se Ti tedy taky omlouvám.

    Jinak aby tu nebylo něco, co být nemá, že jsme se odpojili když se někdo napojil ? Nikdy jsme se neodpojili, když se někdo napojil, nebo rozhodně ne úmyslně, nemáme proč před někým utíkat.
    Další věc je ta, že grab není jediná věc, která dokáže tohle udělat, dokáže to i kdokoliv jiný, když ví jak.
    Ovšem tenhle scout i brokovnice byla naše práce o tom žádná

    Každopádně si myslím, že jsme tu oba dost dlouho na to, aby jsme věděli, co je moc a kde jsou limity. Tady byl po napojení téměř prázdný server a každý se tam jen nudil, tak to bylo pro celý T team oživení, který jak bylo řečeno odnášelo jediné CT

    Mír s vámi.
    Naposledy upraveno Gregyy; 13-06-18 v 18:04.

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  6. #6

    Odpověď: EUSTRALIEN, DABRIA bugovani zbrani a grabovani

    Odebrat práva a uhradit škodu ve výši 15 000 Kč.

    Mír s vámi.
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 14-06-18 v 00:13.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: EUSTRALIEN, DABRIA bugovani zbrani a grabovani

    Sťažnosť je oprávnená, vzniknutá situácia nás mrzí. Týmto sa ti zároveň chceme ospravedlniť. Ak by sa náhodou podobný prešľap opakoval, založ si prosím novú sťažnosť a príslušní admini budú už potrestaní podľa závažnosti zodpovedajúcej situácií.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •