Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Jeremy --> KajSinek

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Jeremy --> KajSinek

    Vypis z konzole:


    Hrac Lofa ztraci moznost hrat dozorce na 1 tyden, duvod: [zakaz k CT] Nebranie simona, demencia, neschopnost (admin KajSinek)


    Poznamka:


    Chcem sa spytat ako som bol neschopny,dementovaný ked som nic nerobil. Neriesil by som to tu, ale kajsinek mi neodpovedal na to v hre + argument za to ze si to ty tak ti to predlzim si strc vies kde
    Naposledy upraveno Jeremy; 13-06-18 v 21:32.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Jeremy

    Po tom co mi jeremy psal dostal ban jen za to ze si nebral Simona …. sorry ale to si nebere dneska 88% CT vcetne tebe kajsi …. vim ze slapl vedle ale uz te celkem nechal byt takze jestli banujes také kokotiny a dle mého poslední dobou jo …. tak by jsi mel zmirnit sve banovani a nebanovat vždy vse existuje totiž domluva. Vsichni z nas by se tu měli zamyslet protože jinak to tu za chili bude samy idiot a vocas nerikam ze uz nejsou. Jo vim ze AT by mel drzet při sobe ale když tu jsou lidi co to tu vse rozvraci a banuji dle sve nalady a podle lasky k cloveku tak to nedopadne dobře. U toho ma Grakon muj obrovsky obdiv když se nenecha svest emocema a kamaradstvim jediny kdo je z "mladších" adminu rozumny.

    E: není to tak ze bych odsuzoval. Jen vidim co poslední dobou kajsinek banuje za hlouposti. Jestli kajsinkovo vyjadreni zmeni muj názor klidne se mu omluvim a nebudu si ho všímat ale dle mého je toto moc.
    Naposledy upraveno Deda z Depa; 13-06-18 v 21:49.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Jeremy

    Dík za predĺženie na 2 týždne :( Viem, že ma nemáš rád, ale keď banuješ, nevymýšlaj si dôvody aby si mi ten ban mohol dať dlhší. Unban mi nemusíš dávať, len mi vysvetli ako som sa správal neschopne a dementne, keď som si nebral iba simona a normálne som hral. Spýtal som sa na to hella a tiež mi nevedel odpovedať prečo si mi dal ban aj za demenciu a neschopnosť.
    Naposledy upraveno Jeremy; 13-06-18 v 21:48.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Jeremy

    Vieš...tú vetu som povedal naschvál, pretože 3 (nebranie simona) + 3 (naschvál si otvoril cely - videl som tvoj nick a až potom pribehlo 2. i 3. CT) + 3 (neschopnosť - u CT na NS si neustále umrel alebo nedával pozor na hru). Poznám v minútach naspamäť 1,3,7,14,21,28 dní a to mi stačí. Myslím si, že ty u CT robíš viac škody ako úžitku a nechápem tvoj spôsob hrania, že ešte hraj urazeného a ignoruj i samozrejmosť, že si máš brať simona + moje upozornenia. Neodpovedal som ti v hre, pretože som riešil veci i ohľadom TS. Za to sa ti ospravedlňujem, ale nemám 2 monitory.

    Za to, že ľudia neberú simona, tak nemám nikoho banovať? Ako fakt sorry, ale porušil základné pravidlá serveru. Dobre...ja ti zapnem cheaty a budem obchádzať, pretože strašne veľa ľudí cheatuje a obchádza. On to robí všetko naschvál a u takýchto ľudí zľutovanie nemám. U tohoto človeka si skús dohovárať sám, ale ja jemu nebudem. Tu teraz nehraje vôbec nezhoda, či nenávisť, ale porušenie pravidiel.
    Dĺžku banu som dal s5 na týždeň z vlastného rozhodnutia a z vlastného dôvodu. Nie...chybovanie nemyslím. Fakt sorry deda, ale pre mňa za mňa si nebanuj nič a staraj sa o tých, ktorý portál zhadzujú a bránia krásnemu priebehu hry. Na neho mi pišli pár upozornení ako z TTT, tak i z JB. Nie jeden hráč má proti nemu problém...nie jeden admin. Asi na tom niečo bude, nie? Načo chodí k CT, keď si proste ide "svoju zábavu".

    E: Skrátil by som to tak či tak s5. Dôvod je súkromný a presvedčil ma o tom dostatočne i keď je maličký.
    Naposledy upraveno KajSinek; 13-06-18 v 22:07.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Jeremy

    Nejdem to už riešiť, lepšie výhovorky si si vymyslieť nemohol. Nedával pozor na hru... ešte že si ma spektoval a vieš čo som robil, že to hovoríš. Škoda že sa hellovi nechce sem vyjadriť aby potvrdil že si tie dôvody vymýšlaš.
    Naposledy upraveno Jeremy; 13-06-18 v 22:35.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  6. #6

    Re: Jeremy

    Zdravím. Nebrání Simona a neuhlídání vězňů… to jsou věci, které se dají vyřešit domluvou popř. přesunem. Spíše více mě zajímá ta situace ohledně otevření cel. U tohohle a plus vzhledm k historii banů hráče by se dalo o zákazu uvažovat, ale ne extra velkém (podle pravidel spíše jen na přesun). Je si banující admin stoprocentně jistý, že cely otevřel právě Jeremy?
    Naposledy upraveno Grakon2702; 13-06-18 v 22:55.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Jeremy

    Jeremy není žádný svatoušek, to víme, ale tenhle ban a ještě na týden mi přijde zbytečný.
    Ikdyby otevřel ty cely, tak přesunout a je klid. Banovat za nebrání simona? pokud ho berou ostatní a nemá žádné napomenutí, za to by se popravdě banovalo tak 80% adminu.

    Mír s vámi.

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Jeremy

    V tom som si istý, že otvoril cely, prebliklo tam jeho meno. Od mňa dostal za nebranie Simona 4 upozornenia. 2-krát obrazovka, 2-krát mikrofónom... Nebral ho i keď bol sám CT, takže nedal ani príkazy + ostatným CT-čkam to vadilo, že si ho neberie. Aj keď iba čiste nebranie Simona by sa nemalo banovať i po upozornení, tak prosím zmazať všetky bany v BL, ktorý majú dôvod "nebranie Simona" a nemajú ani históriu banov. Kebyže to nebanuje nikto, nikdy za tie roky, ale od roku 2012 je tam dostatočný počet banov s iba "nebranie Simona". Ja mám Jeremyho, u ktorého veľmi dobre viete, že pravidlá pozná, tak ho mám upozorniť, čo sa stalo niekoľkokrát a potom ho ešte prosiť a dohovárať na kolenách nech si berie simona?

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Jeremy

    Každý má stejné práva i kdyby pravidla uměl jako básničku nejdřív musí přijít upozornění co se ti nelíbí co on neplní a au poté ban či přesun. Ty celý můžeš otevřít i zbraní btw takže i kdyby u toho stal a nějaké ct vystřelili z mky ci usp a tlumicem ze zbrojky ty jako vězeň to neuslyšíš. Takže za mě pořád hloupost

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Jeremy

    Ja nevravím, že ten ban som nemal dostať, ja som len chcel vysvetlenie prečo si mi tam pripísal demenciu a neschopnosť a predĺžil na 2 týždne. Simona som nebral, to máš pravdu, nebavilo ma už ho stále mať, keďže som ho mal na minulej mape 24/7 ale to je jedno. A k tomu, že som ho nezobral keď som bol aj sám, tak veľmi dobre vieš, že som nemal čas lebo po mňe stielal hladaný a škoda, že si to videl jediný ako som to otvoril ja a nikto iný. Môžte to locknúť, tu sa už nič nevyrieši.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Jeremy --> KajSinek

    Kajsinku tak nějak fůrt musím zůstat u toho, proč jsem ukončil veškerou komunikaci s tebou po tom co si dostal SA.. Tenhle ban mi přijde jako blbost. Jeremy sice má minulost jakou má, ale to nedává furt důvod dát takhle dlouhý k tomuto důvodu.Už mnohokrát jsem slyšel o tobě že banuješ ještě větší blbosti než jsem banoval já první 3 měsíce a o délkách ani nemluvím... Když už né kompletní unban, tak aspon zkrácení.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Jeremy --> KajSinek

    Souhlasím s operakem

  13. #13

    Re: Odpověď: Jeremy

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    V tom som si istý, že otvoril cely, prebliklo tam jeho meno. Od mňa dostal za nebranie Simona 4 upozornenia. 2-krát obrazovka, 2-krát mikrofónom... Nebral ho i keď bol sám CT, takže nedal ani príkazy + ostatným CT-čkam to vadilo, že si ho neberie. Aj keď iba čiste nebranie Simona by sa nemalo banovať i po upozornení, tak prosím zmazať všetky bany v BL, ktorý majú dôvod "nebranie Simona" a nemajú ani históriu banov. Kebyže to nebanuje nikto, nikdy za tie roky, ale od roku 2012 je tam dostatočný počet banov s iba "nebranie Simona". Ja mám Jeremyho, u ktorého veľmi dobre viete, že pravidlá pozná, tak ho mám upozorniť, čo sa stalo niekoľkokrát a potom ho ešte prosiť a dohovárať na kolenách nech si berie simona?
    Nevím kdo si, ale proto, že v banlistu je ban s reasonem bukbuk ještě neznamená, že ho můžeš psát kamkoliv, to tak na odlehčení.

    Navic ti doporučuju přestat si hrát na ztělesnění spravedlnosti, kor když máš názory objektivní jako ruská volební komise.

  14. #14
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Jeremy --> KajSinek

    Příště by nebylo na škodu se líp chovat, ať už jde o kohokoliv.

    Máš unban, ber toto jako trest za nebrání simona.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •