Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Podobná/shodující se IP

  1. #1

    Podobná/shodující se IP

    Zdravím,

    dnes po incidentu s dvěma pány ct, mi nuda udělil asi 2x možná 3x vd a mistrům pravidla vesměs úspěšně objasnil, děkuju. To že nám poté vynadali do vym**daných buzen a cosi ještě nechám patnáctiletým soplákům. Ale co se pak nudovi nezdálo je moje a kámošova IP.
    Jde o to, že se takhle občas scházíme 3, výjimečně i 4, za roky hraní to problém nebyl a nikdo si toho ani nevšímal, bydlíme poblíž. Všichni máme stejného poskytovatele.
    My dva teda máme ip docela podobnou a mě teda zajímá jestli s tím musíme něco dělat. Znám z dřívějška herní servery třeba sampu, kde jsme v rámci dědiny museli posílat ofocené občanky a takové pindoviny, aby nám nedali ban za multi, tady se to bez toho snad obejde, ne že bych si i přes nesvéprávnost nějaký doklad neobstaral . Díky.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Podobná/shodující se IP

    Čo sa týka vašej IP, tak je tam iba zhoda, ak si to tak vysvetlil, tak nemusí nič ukazovať. Sú to vaše osobné údaje, ktoré by bez oprávnenia vyžadovať si lagitimáciu nemusíte ukazovať alebo posielať cez internet. Ale nejak som to nepochopil, že o aký problém sa jedná. Je na vašej IP ban alebo o čo presne ide?

  3. #3

    Odpověď: Podobná/shodující se IP

    Ban na ní není. Jen se mu to nezdálo, tak jsem se chtěl ujistit že nám tam zničehonic nepřlítne všem perma. Pochopil jsi to správně. Takže je to hádám vyřešený. Děkuju.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Podobná/shodující se IP

    Ak by aj prišlo k banu, vždy sa prehodnotí jeho oprávnenosť. Ak by bol neoprávnený, bol by samozrejme udelený unban. Ničoho sa nemusíte báť. :-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •