Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: STEAM. nejde mi prepnout do winu

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    48


    STEAM. nejde mi prepnout do winu

    zdravim, dnes jsem si spustil hru a zjistil jsem ze nemuzu zpet do winu. celkove to nejak blblo. Potom dam konec, ze hru vypnu celou a zcerna mi obrazovka. pomuze jedine RS. a pak znova a znova. Zkousel jsme i preinstalovat vse a bohuzel vysledek byl stejny. Ale stahl jsem si NS, ze to vyzkousim a hra normalne slapala. tak uz nechapu v cem je problem :( vcera vse normalne slo....... a nemyslim si ze je to na preinstalovani celeho PC

    treba nekdo poradi. zatim diky

  2. #2
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: STEAM. nejde mi prepnout do winu

    Není to zase tím updatem bo si nejsem jist ale mám takový pocit že včera byl nějaký update na csko sice to mělo 3.3 mb ale kdo ví jestli tam něco neposralo se xD

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    48


    Odpověď: STEAM. nejde mi prepnout do winu

    Citovat Původně založeno petr_stanisevsky Zobrazit příspěvky
    Není to zase tím updatem bo si nejsem jist ale mám takový pocit že včera byl nějaký update na csko sice to mělo 3.3 mb ale kdo ví jestli tam něco neposralo se xD
    ale ptal jsem se jinych a maji vse v pohode. hraju NS a normalne mi vse slape. takze to nebude asi PCm ne? premyslel jsem ze udelam reinstal celeho PC ale prijde mi ze mi to nepomuze asi :(

  4. #4
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: STEAM. nejde mi prepnout do winu

    Hele, to už jsem taky dříve zkoušel reinstal a nepomohlo to vůbec jelikož nevím jak to mají jiné winy ale mě to na 8čce sem tam blbnulo když jsem to hodil do winu tak mi nešla myš do stran popř někdy se to nechtělo vrátit vůbec do hry.. No PC to určitě nebude to ani snad nejde možná je to winem fakt těžko říct. Některým lidem to šlape a celé roky nemají problém a potom třeba tenhle problém fakt.. Do dnes jsem nepřišel jak se to dá vyřešit proto jsem při hraní to raději nedaval do lišty..

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455


    Odpověď: STEAM. nejde mi prepnout do winu

    Aj ja som mal update
    FTP

  6. #6


    Odpověď: STEAM. nejde mi prepnout do winu

    Ja som mal update s 6.6mb a žiadná zmena. win7 ultimate edition
    Spoiler Spoiler:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •