Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žádost o práva na JB 6

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    8

    Žádost o práva na JB 6

    Zdravím, jsem Jarda, je mi 27let a na JB mě poznáváte jako "( : SHEGY : )" Hraju každý den po práci jako můj koníček, denně si zahraju 3-4 hodiny, Celkově CS1.6 hraju 13Let, něco z toho 3Na JB, ale pod nickem "( : SHEGY : )" mě znáte něco kolem roku a půl. Zkušenosti s adminstvím nějaké mám, můj bratr byl adminem na jendom serveru, takže nějaké zádlady mám, zbytek bych se doučil.
    Gramatiku a vše mám dobrou, občas si z lidí udělám srandu že udělám chybu, jinak ne.
    Ještě včera jsem hrál přes NONSTEAM, ale dnes 23.6 jsem si koupil originální hru.
    Pár hodin banu jsem měl, ale nic vážného to nebylo.
    Myslím si že jsem dost zkušenej, na to abych měl šanci.
    Adminem se nechci stát z důvodu, abych měl pocit že jsem něco víc než ostatní, ale chci jen pořádek na JB, Díky za váš drahocenný čas.

    STEAM ID: STEAM_0:1:441534698
    STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198843335125/

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žádost o práva na JB 6

    Zdravím,
    v skratke, steam kúpený kvôli právam, hlásenia žiadne, aktivita nízka. PROTI.

  3. #3

    Re: Žádost o práva na JB 6

    Ahoj. Nesplňuješ podmínky pro přijetí. Viz.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):

    • vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný)
    • hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva
    • čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)
    • hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení)
    Naposledy upraveno Grakon2702; 23-06-18 v 19:47.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Re: Žádost o práva na JB 6

    Ahoj já jsi ten ban moc dobře pamatuji, dostal jsem ho od tebe moc dobře víš že ten ban byl skoro neprávem, položil mi otázku hráč, dal sem mu odpověd, ale od tý doby jsem ban neměl ohledně nečeho podobného.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žádost o práva na JB 6

    Trávím na JB 6 mnoho volného času denně a o práva jsem chtěl žádat, ale pravidlem je steam, tak jsem si ho pořídil a myslím si že 3,4 hodiny denně není málo času..

  6. #6

    Odpověď: Žádost o práva na JB 6

    Momentálne chatlog zapisuje len od 22.6.2018, takže slovník a aktivita sa nedá až tak odsledovať. Mám však taký silný pocit, že tento ban by mohol byť aj tvoj. Už len preto, že je tam rovnaká IP, je to z JB6 a každý tvoj predchádzajúci ban je na iné ID. Podľa mňa až priveľa náhod.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žádost o práva na JB 6

    ja neříkam že jsem nedostal ban ale je to složitý ja jsem nenadaval do rodiny jen jsem napsal že jeho mami tod vše

  8. #8

    Re: Žádost o práva na JB 6

    Ano, toho banu za cheating jsem si taky všiml, v tom však nemůžeme posoudit, zda je opravdu tvůj. Shoduje se pouze IP adresa. Co se však týče toho mého banu, tak ten správně náleží tobě. Shoduje se nejen IP adresa, ale i nick. Na tvrzení ve smyslu, že to byl soused, nemůžeme brát ohled. Je to holt daň za to, že lidi hrajou na kradených verzích hry. V takových případech nelze určit přesně identitu člověka, a proto se řídíme podle klasických paradigmat. Shodná IP a nick = je to ten samý člověk. Pokud se bavíme o oprávněnosti toho banu, tak to už nelze za takovou dobu dohledat. Za ten samotný dvouřádkový výpis bych dneska ban nedal, ovšem jestli si všimneš, tak je tam i odkaz do chatlogu, kde je toho vždycky mnohem více. Ať už byly okolnosti toho banu jakékoliv, nikdo si nepřišel pro UB a nikdo jiný z kolegů tehda nerozhodnul, že ten ban je blbost. Na stížnosti se dívá více lidí a kdyby ten ban byl blbost, tak by se to řešilo. Nic dál se však ohledně toho banu neřešilo, a to tedy znamená, že ban je oprávněný.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 23-06-18 v 21:08.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žádost o práva na JB 6

    jo třeba byl ale tendle za WH není muj a dokázat to nemám jak

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o práva na JB 6

    PROTI tu nieje ani o čom diskutovať.

  11. #11
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Žádost o práva na JB 6

    Proti viz. kolegové.

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na JB 6

    Proti viz. kolegové

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na JB 6

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •