Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Trial admin | furien

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele cempa
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    19

    Post Trial admin | furien

    Zdarec, chtěl bych zkusit požádat o Trial admina na server furien a pokud by to vyšlo a byl bych dobrý, tak bych chtěl i permanentně admina na furien.
    MOD : Furien
    Pohlaví : muž
    Věk : 16
    Nick + SID : UGANDA COMMANDOS ツ | STEAM_0:0:420029538
    Kontakt na steam
    : http://steamcommunity.com/id/shinigud (Není problém dojít na TSko nebo tak)
    Profil zde : http://csko.cz/forum/member.php?120457-cempa
    __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________
    Jak dlouho tu hraji?:
    Pokud to vezmu úplně od začátku, tak csko hraji přibližně 7 let (začínal jsem s botama), Zde na kotelně hraju necelé 2 roky a mám dost zkušeností s hráči.

    Mám nějaké bany?:
    Zde na Kotelně jsem měl 1 perma ban za údajný Wallhack, bylo to na NS myslím že před rokem a pár měsíci, ale to nebyla má chyba, ale chyba bratra, jelikož mám velmi šikovného bratra, co hrozně moc rozumí počítači :D Jinak nějakej 10 minutový ban byl, ale ne tady na kotelně, ale na jiném nejmenovaném portálu (nechci dělat reklamu), dále jsem měl 10 minut ban na JailBreaku za hloubost, co jsem udělal , nic hrozného :D

    Proč bych se já měl stát adminem?:
    Všiml jsem si, že na furíenu nehraje skoro žádný admin.. Za tu dobu co hraju, jsem tam zatím viděl snad 2-3 adminy.. Má aktivita na serveru je 100%, každý den hraju furien a nahrávám hodiny atd. "Nahlašoval" jsem přes ! , jenže z toho důvodu, že nebyl žádný aktivní admin, se nic nedělo tedy..

    Mám originální verzi cska?:
    Ano mám originální verzi cska, viz. steam.

    Jak dlouho hraješ na tomto portále?:
    Hraju tu skoro 2 roky, jen problém byl ten, že jsem neměl hnedka originální verzi cska, ale jinak tu mám hodně nahráno, zvláště na furienu.

    Na jakou školu chodíš?:
    Chodím na IŠS v Chebu, obor elektromechanik :)

    Zkušenosti s AMX?:
    Vím co v tom je, bany, kicky apodobně, jediné co nevím je, jak to naprogramovat :D Umím zabanovat hráče, kicknout hráče, přehodit atd. takže mám dost zkušeností s AMX modem :)

    To by bylo k mé žádosti vše, udělal jsem to formou otázek, protože je to pro mě lepší to tak mít :)
    Přeji hezký den KOTELŇÁCI!

  2. #2

    Re: Trial admin | furien

    Ahoj, nesplňuješ podmínky pro přijetí. Viz.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Trial admin | furien

    PROTI
    Dovôd je cheating, tým pádom nesplňuješ podmienky pre prijatie.
    Naposledy upraveno Fellow; 26-06-18 v 15:26.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele cempa
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Trial admin | furien

    psal jsem do žádosti, že tu mám ban a byl na NS a to že jsem tam byl toxic bylo z toho důvodu, že jsem byl v pubertě jako kid.

    navíc, je to starý ban, který jsem SEM napsal a ten ban už nemám, nevím co jste s tím udělali, ale nějak po půl roce jsem mohl normálně hrát a cheaty nepoužívám, jak jsem psal, byl to můj bratr.

    A podívejte se na tohle, proč ten ban tedy nemám? http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=204136
    Naposledy upraveno Samco; 26-06-18 v 19:46. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  5. #5

    Re: Trial admin | furien

    Tvoje tehdejší údaje byly: 176.12.115.232 VALVE_0:0:59106964. Založil sis žádost o UB ke svému banu, což znamená, že to byl opravdu ban, který jsi dostal ty. Je jedno, že to bylo na ns. Výmluvy typu "to byl bratr" zde nepomůžou. Nemůžeme vědět, kdo ve skutečnosti hrál za počítačem, a proto se to bere tak, že ban jsi obdržel ty. Správně jako u každého jiného po celou dobu existence Kotelny. Dneska máš jinou IP adresu a vzhledem k tomu, že jsi tu teď napsal, že jsi mohl hrát už cca po půl roce po udělení, tak to znamená, že jsi dokonce ban obcházel.

    Každý žadatel o práva je povinen si před založením své žádosti přečíst tohle vlákno, kde najdeš i podmínky pro přijetí, které musíš bezpodmínečně splňovat. Pro zjednodušení ti je napíšu sem pro do spoileru. Pro zobrazení obsahu spoileru musíš kliknout na tlačítko "Spoiler".

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-06-18 v 16:16.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele cempa
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Trial admin | furien

    Ban jsem nijak neobcházel, nevím co se stalo :) lockni to tedy, nemá cenu to dal rozebírat :)

  7. #7

    Odpověď: Trial admin | furien

    Tento ban http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=211390

    Bol pred 2 rokmi, to je dost krátka doba na to aby sa to dalo nejak prehliadnuť. Proti.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele cempa
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Trial admin | furien

    K thanks, lockněte to už

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Trial admin | furien

    Ok
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •