Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Ukradený steam

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Toxic City <3
    Příspěvky
    55


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Ukradený steam

    Zdravím dnes mi byl odcizen steam i s emailem, tak si říkám zachovám klidnou hlavu dojdu kontaktovat steam support a pohoda. Jenže steam support nevím jak vám, ale mně nefunguje nemůžu se tam ani zaregistrovat a tím pádem nemůžu založit ticket. A jinak na email se mi taky dostal to už vůbec nevím jak, když tam mám naprosto odlišné hesla takže smazal i všechny maily. Byl bych rád za jakékoliv rady. Díky moc
    Naposledy upraveno Dzama1; 30-06-18 v 13:37. Důvod: místo emailu steam

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80


    Odpověď: Ukradený steam

    Ahoj, měl jsi steam guard?

    edit1: Dostaň se do toho mailu, měl by si k němu mít připojený nějaký záložní nebo tak něco. Jestli jsem pochopil správně tak ten mail kam se ti dostal jsi měl připojený ke steamu, ne? Jakmie se dostaneš do emailu tak tam bude někde tlačítko kde bude napsáno něco ve smyslu "odhlásit ze všech zařízeních" tak na to klikni a ještě předtím si od toho mailu změň heslo samozřejmě. Mně se stalo to co tobě, akorát že já neměl steamguard ještě..
    Naposledy upraveno Aldom; 30-06-18 v 13:55.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Toxic City <3
    Příspěvky
    55


    Odpověď: Ukradený steam

    Právě že neměl, ale mám důkazy, který si myslím že by postačili, ale jak jsem psal steam support nefunguje a co jsem koukal na YT tak to lidem ukradli i se steam guardem

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80


    Odpověď: Ukradený steam

    A co kreditku, tu jsi měl připojenou účtu?
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Toxic City <3
    Příspěvky
    55


    Odpověď: Ukradený steam

    Neměl, ale mám platby přes Psc a klíče co jsem si přidával a to taky jde

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Toxic City <3
    Příspěvky
    55


    Odpověď: Ukradený steam

    Můžete LOCK a nesmírně děkuji šerifovi Aldomovi <3

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80


    Odpověď: Ukradený steam

    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Ukradený steam

    Jak se to vyřešilo tedy?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Toxic City <3
    Příspěvky
    55


    Odpověď: Ukradený steam

    Jelikož já jsem slepý nebo jsem prostě nevěděl jak napsat ticket, tak mi s tím pomohl Aldom. Napsali jsme na support, kde jsme napsali nějaký důkazy k tomu, aby měli jistotu, že to jsem opravdu já. Po chvilce mi přišel kod na email, který Aldom zadal do toho ticketu nebo kam a pak mi asi po 5 hodinách co mi přišel email, že se na to podívají mi přišel email, že mi ho vrátili a k tomu emailu mi hodili i heslo k mému účtu.
    Naposledy upraveno Dzama1; 30-06-18 v 21:28. Důvod: Úprava

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80


    Odpověď: Ukradený steam

    Víceméně řešené jako ztráta hesla, akorát to bylo jiné v tom, že ten chlapec mu změnil jak email na který byl steam acc. připojen tak i heslo samozřejmě.. účet jsme dohledali pomocí přihlašovacího jména a pak to šlo jak už popsal Džamal.. dodali jsme důkazy a přiřadili k tomu účtu už zabezpečený email a steam support to vyřešil. Jaké z toho plyne poučení? Udělejte si steam guard a zabezpečte si dobře email, nic víc, nic míň. Jsem rád, že to dopadlo tak jak to dopadlo
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ukradený steam

    Myslim si, ze by sa to rovno malo zaradit do:

    "FAQ - základní otázky a odpovědi" = http://csko.cz/forum/forumdisplay.ph...dpov&%23283;di

    alebo

    "Dotazy" = http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?10-Dotazy

    a priradit status "dolezite"

    Jedna sa o beznu vec, co sa riesi kazdu chvilu, takto to bude rovno na ociach. Hraci budu vediet jak postupovat.
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •