Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 48

Téma: Žiadosť o práva - Furien

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Žiadosť o práva - Furien

    Zdravím,
    chcel by som požiadať o práva na furien.
    Vyjadrím sa vám len takto v skratke. Volám sa Erik mám 18 rokov. Požiadať o práva som sa rozhodol preto, pretože sú prázdniny a
    mám kopu voľného času a týmto by som aspoň mohol pomôcť A-teamu. Keď budete potrebovať ďalšie všeobecné informácie, tak sa spýtajte.
    Na otázky vám budem priebežne odpovedať.

    Steam ID: STEAM_0:0:210470514
    Steam profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198381206756/
    F4Ke

  2. #2

    Re: Žiadosť o práva - Furien

    Ahoj. Nesplňuješ podmínky pro přijetí. (Vac na starším Steamu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198168707434)

  3. #3

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Nesplňuješ podmínky pro přijetí. (Vac na starším Steamu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198168707434)
    lol, pro

  4. #4

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    lol, pro
    lol proti
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    pokiaľ veľmi chceš tie práva prečo nie. Adminoval som s ním , problémy nemal ,podvodníkov vedel nájsť ,fail nemal tuším žiadny, opravte ma ak sa mýlim. pokiaľ necheatoval na kotelne ,tak by som rok starý vac neriešil.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Na otázky vám budem priebežne odpovedať.
    Prečo si cheatoval aj napriek tomu, že si bol adminom?

    Okrem toho VAC-u s tebou problémy neboli. Takže by si mal tie práva dodnes, škoda toho VAC-u.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Na servery som necheatoval. To bolo na rezervovanom servery kde som bol sám a nevedel som, že tam je vac ochrana.
    F4Ke

  8. #8

    Re: Žiadosť o práva - Furien

    To už nemůžeme vědět.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Myslim si že tá veta "mať čistý trestny rejstřik" sa vzťahuje na kotelnu a jej servery , nie na servery iných portalov a steam. Takisto v tych podmienkach nie je nič ohladom VAC banu. Fejk možno mal nejaké cheaty v zložke a dostal kvôli tomu ban ,ale na kotelne mu nebol preukázaný cheating , tym padom ten "čistý trestný rejstřik" má .

  10. #10

    Re: Žiadosť o práva - Furien

    VAC ban je ban za jakýkoliv nepovolený zásah do hry softwarem třetí strany (=cheating). Můžeš ho dostat pouze na VAC secured serverech za cheaty, které VAC dokáže stoprocentně rozeznat. Proto je tu taky nulová tolerance ze strany Valve řešit oprávněnost těchto banů, protože se počítač nemýlí. My však ve skutečnosti nevíme, za jakých okolností byl ban udělen (pohádky o prázdné rezervačce, obyčejném skinchangeru apod.). Víme jen, že byl udělen a to právoplatně. Kdejaké pohádky o tom, že je ban neoprávněný nebo byl dán "jen tak" a že to někomu říkal nějaký kamarád, u kterého je si každý jistý, že by necheatoval, u mne neobstojí.

    • čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)
    Tím není myšlen pouze ban za cheating na Kotelně. Můžeme polemizovat o banech z jiných portálů, ale VAC je ryzí skutečnost. Je to podmínka od samotného Kotla a ta by měla být správně dodržována v jakémkoliv případě. To, že vedení v minulosti nabralo pár cheaterů, už není můj problém a rozhodně se na to nebudu dívat jako "Když oni byli nabráni, tak tenhle může být taky".
    Naposledy upraveno Grakon2702; 02-08-18 v 23:20.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    VAC ban je ban za jakýkoliv nepovolený zásah do hry softwarem třetí strany (=cheating)
    lol, =hack
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  12. #12
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Byl jsi dobrej admin, svou práci sis dělal dobře. Pak přišel vac. Je to podle mě škoda, že jsi udělal tuhle pitomost, jsi jeden z lepších hráčů, co tomu módu rozumí a ovládají ho. Už je jen na náborářích, jak se s tebou vypořádají, já bych se ovšem úplně nebránil tomu, kdyby ti byla práva navrácena. Jsou tu ovšem někteří zarytí pravidlofilové, kteří se neřídí selský rozumem, ale písmem na webových stránkách. Chápu to, 20 let stará hra, která žije jen tak tak, si musí dbát na prestiži a bezúhonosti hráčů, protože být admin na herním portále ve VIRTUÁLNÍM světě totiž něco znamená. :D Jsou lidi, u kterých bych práva skrz cheating nesnesl, ale u člověka, který by mohl být přínosem, tuhle věc úplně nechápu. Grakone, někdy už nemám slov z toho, co tu píšeš. Chápu, máš v hlavě nějakou vysněnou představu o světě, který má řád a pravidla, která se budou striktně dodržovat, ale už se sakra prober a vrať se na zem. Servery zejí prázdnotou, nejsou kvalitní lidi, co by mohli dostat práva a když už se najde někdo, kdo má sice škraloup, ale je to dobrej člověk, co se může starat o server, kde aktivně hrají jenom dva admini, tak proč to sakra nezkusit? Nechme server bez dozoru, protože je lepší čekat roky a roky na pořádného kandidáta, než nabrat někoho, kdo tomu rozumí a zvládne to. My to totiž ve dvou určitě zvládneme, neboj se. Ten tvůj zápal admina nováčka je sice pěknej, ale vůbec nevíš, jak to chodí na furienu, tam prostě nemá 30 lidí práva jak na JB a dalších 20 kandidátů, kteří by je mohli dostat. Už jen to, že napíšeš "VAC ban je ban za jakýkoliv nepovolený zásah do hry softwarem třetí strany (=cheating)." mluví tak nějak samo za sebe, Chamber vysvětlil.

    Je to věc čistě náborářů, můj názor je ten, že nejsem proti.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    VAC se dá dostat aji za nepovolené lvl na steamu, když na to přijdou, takže koho v dnešní době zajímá nějaký VAC ban od Valve? Cheating v pravidlech se má vztahovat pouze na kotelnu a on nemá ani jeden ban + kolik adminů tu má práva s VAC banem? VAC jako důvod zamítnutí je kravina. Nikdy nevíš, za co ho dotyčný má..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14

    Re: Žiadosť o práva - Furien

    To mi připomíná výmluvy typu "to jsem necheatoval já, ale můj bratr." Aby bylo jasno. Mne je jedno, zda má někdo vac či ne, já se jen držím jednoduchých a jasných pravidel, ve kterých se zbytečně hledá věda. Ban za cheating = nedostaneš práva. Bez výjimek. Jestli se vám taková pravidla náboru nelíbí, tak změňte podmínky. Schválně se snažím dodržovat všechna pravidla, podmínky a nařízení do puntíku, aby na mne nemohl nikdo nic říct, což by tak i správně mělo být. Jaký to paradox, že právě tohle spoustu lidí štve.

    Mimochodem. Vím, jaké to je být jediným aktivním adminem na serveru.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 04-08-18 v 21:52.

  15. #15
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To mi připomíná výmluvy typu "to jsem necheatoval já, ale můj bratr." Aby bylo jasno. Mne je jedno, zda má někdo vac či ne, já se jen držím jednoduchých a jasných pravidel, ve kterých se zbytečně hledá věda. Ban za cheating = nedostaneš práva. Bez výjimek. Jestli se vám taková pravidla náboru nelíbí, tak změňte podmínky. Schválně se snažím dodržovat všechna pravidla, podmínky a nařízení do puntíku, aby na mne nemohl nikdo nic říct, což by tak i správně mělo být. Jaký to paradox, že právě tohle spoustu lidí štve.

    Mimochodem. Vím, jaké to je být jediným aktivním adminem na serveru.
    Tady se nikdo na nic nevymlouvá, řekl svou verzi a je úplně jedno, jestli mu někdo bude věřit nebo ne, VAC ban to nikdy nesmaže. Upřímně je mi úplně jedno, jestli říká pravdu, nebo kecá, já jenom vím, že to je kvalitní admin a na tomto portále se nijak neprovinil. Pokud chcete udržovat furien aspoň na nějaké přijatelné úrovni, tak nám může pomoct, pokud si chcete hrát na muže zákona, tak ho pošlete rovnou do zadele. Mimochodem, ty rozhoduješ o tom, co je správné a co ne? Jak můžeš vědět, že to, co zrovna ty prosazuješ je správné? Jenom kvůli tomu, že to je někde napsané? Já taky nevím, co je správné, ale uvažuju nad tím logicky a přemýšlím nad tím, co by mohlo furienu pomoct, ale tvůj přístup k téhle žádosti a takovým lidem celkově, to určitě není ničím prospěšné, ten člověk je jako admin ověřenej a může být prospěšnej, jenomže to podle tebe není správné, bravo. :) Tak se řiď tím, co si myslíš, že je správné a nechme ten server na pospas, však ono to tu jednou stejně skončit musí, tak proč tomu nepomoct, viď. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •