Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Killer-Savage - zneužívání admin práv?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    2

    Killer-Savage - zneužívání admin práv?

    Zdravím všechny!
    Rád bych upozornil na zcela neprofesionální chování ze strany administrátora Killer-Savage na serveru Zombie Escape. Jeho přístup je zcela lehkomyslný a své admin práva využívá k naprostým nesmyslům. Touto stížností bych chtěl zažádat o unban, nicméně zvládnu počkat i na to, až mi ban vyprší - není zas tak na dlouho (ačkoliv ho mám neprávem). Již delší dobu si všímám toho, že například během hlasování o změnu mapy, píše přes admin příkaz na obrazovku číslo mapy, kterou on chce. Dnes se mu nějaká mapa nelíbila a proto přes admin příkaz spustil hlasování o jinou mapu (nemyslím hlasování typu Chcete jinou mapu? Ano/Ne, ale vyloženě vybrat z jiných map - a samozřejmě u toho opět napsal, kterou máme dát). Přijde mi dost nesmyslný, aby někdo využíval admin práv na to, že chce ovlivnit názory ostatních hráčů.
    Další věc je jeho křížová výprava na banovaní hráčů. Administrátorka Tresna situaci s "ničením mostů" na ZM Escape řeší adekvátním způsobem a sice tak, že hráče usmrtí. Je to rozumné, na tom serveru je potřeba ty hráče udržet a nikoliv je odhánět jen proto, že někteří nováčci třeba tak úplně neznají pravidla (chápu, že neznalost pravidel neomlouvá, ale ruku na srdce, kdo z vás se připojí na nějaký server a hned si jde přečíst pravidla). No a tím pádem si myslím, že bohatě stačí, aby takoví hráči byli usmrceni a alespoň se ponaučili. Je to přiměřený trest. Jenomže administrátor Killer-Savage za to okamžitě dává ban na 3 hodiny. Což fakt nechápu PROČ. Toho hráče to akorát odradí a ve většině případů se už ani nepřipojí.
    Další věc je to, že administrátor si viníky domýšlí podle sebe. Čehož jsem se stal obětí já. Dostal jsem ban za "ničení mostu administrátorovi", přitom jsem byl úplně na konci mapy a volal jsem zrovna vrtulník. Všiml jsem si, že se v kill listu objevilo jméno Killer-Savage a následně napsal do chatu ,,ok stemyk", takže jsem se mu snažil v rychlosti vysvětlit, ať nepíše moje jméno, když jsem u toho vůbec nebyl. Jenomže na moji odpověď vůbec nereagoval a dal mi bezdůvodně ban.

    Podle mě ten server ZM Escape má super potenciál a spousta hráčů se tam jde rádo odreagovat, včetně mě a právě proto patřím mezi ty, kterým taktéž vadí, když se najde nějaký jouda, co to kazí ostatním a ničí mosty a podobně. Nicméně ze strany tohoto administrátora cítím již delší dobu vůči mně nějakou averzi, i když vůbec nevím proč. Je jasné, že mi občas uklouzne nějaké sprosté slovíčko, které směřuje právě na tyto "kaziče hry", ale právě proto je na serveru auto-mute, které tyto zprávy dokáže cenzurovat. Ale to je tak nejspíš vše, čím jsem se nějakým způsobem provinil. Proto bych fakt opravdu vědět, čím jsem se tedy provinil, když jsem ÚDAJNĚ zničil tomuto adminovi most, což je samozřejmě blbost. Chtěl bych nějaký důkaz, protože si fakt nejsem vědom toho, že bych něco udělal. Kdyby jo, tak se neobtěžuji s tím, abych sem psal takový sloh. Žádný trest ani nic podobného pro administrátora neočekávám, jenom bych byl rád, aby si uvědomil, že své admin práva nemá využívat jen na to, aby lidem psal, jakou mají zvolit mapu a nebo na to, aby zabanoval úplně random lidi bez důkazu. Doufám, že se mi k tomu nějak vyjádříš Killer a vysvětlíš mi, co jsem teda udělal, že jsi mi dal ban.

    Díky!

  2. #2

    Odpověď: Killer-Savage - zneužívání admin práv?

    Citovat Původně založeno stemyk Zobrazit příspěvky
    píše přes admin příkaz na obrazovku číslo mapy, kterou on chce.
    To píše každý druhý čislo mapy keď sa hlasuje. Nevidím rozdiel keď to napíšem "lepším sposobom" avšak nikdy nevyhrám :( Keď vidím že sa na tej mape hráči odpájaju a nepáči sa im tak len vtedy dam hlasovanie či chcú novú mapu. Vždy prídu daľší hráči a zvýši sa ich počet. Keďže ze_jurassicpark4 je najobľubenejšia, tak dám o nu hlasovanie či ju chcú. Keď nechcú novú mapu tak ju samozrejme nehám takú aka je aktuálna.
    Citovat Původně založeno stemyk Zobrazit příspěvky
    Další věc je jeho křížová výprava na banovaní hráčů. Administrátorka Tresna situaci s "ničením mostů" na ZM Escape řeší adekvátním způsobem a sice tak, že hráče usmrtí. Je to rozumné, na tom serveru je potřeba ty hráče udržet a nikoliv je odhánět jen proto, že někteří nováčci třeba tak úplně neznají pravidla (chápu, že neznalost pravidel neomlouvá, ale ruku na srdce, kdo z vás se připojí na nějaký server a hned si jde přečíst pravidla). No a tím pádem si myslím, že bohatě stačí, aby takoví hráči byli usmrceni a alespoň se ponaučili. Je to přiměřený trest. Jenomže administrátor Killer-Savage za to okamžitě dává ban na 3 hodiny. Což fakt nechápu PROČ. Toho hráče to akorát odradí a ve většině případů se už ani nepřipojí. Další věc je to, že administrátor si viníky domýšlí podle sebe. Čehož jsem se stal obětí já. Dostal jsem ban za "ničení mostu administrátorovi", přitom jsem byl úplně na konci mapy a volal jsem zrovna vrtulník. Všiml jsem si, že se v kill listu objevilo jméno Killer-Savage a následně napsal do chatu ,,ok stemyk", takže jsem se mu snažil v rychlosti vysvětlit, ať nepíše moje jméno, když jsem u toho vůbec nebyl. Jenomže na moji odpověď vůbec nereagoval a dal mi bezdůvodně ban. Díky!
    Dal som ti ban lebo si mi schválne zničil tie bočné drevenne lávky na mape ze_jurassicpark_a1, keď som cez to prešiel a následne som pádom zomrel. Takto si skracujem cestu k tej vysielačke a nebudem kvoli tebe chodit cez ten žlto-čierný šráfovaný most len aby som pádom nezomrel. Keď vidíš že človek cez to drevo ide a ešte dotoho strielaš, tak sa nad sebou zamysli čo vlastne robíš. 3 hodiny je štandardná dĺžka za zničenie mostu, ty buď rád, že to nemáš na dlhšie. Vysvetlím situáciu: Šli sme oba volať a ja som išiel cez to drevo, zatiaľ čo ty si mi pod nohámi strielal, tim pádom si mi zničil to drevo po ktorom som išiel a ja som padol dole a zabil sa.

    E: Vieš, u niektorích pomože len kill, a u niektorích nepomože ani ban a budú to stále opakovať
    Naposledy upraveno killer-savage; 08-07-18 v 22:40.
    Spoiler Spoiler:


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    2

    Odpověď: Killer-Savage - zneužívání admin práv?

    Ahoj!
    Jsem rád, že ses k tomu postavil jako chlap a přiznal to zneužívání. Nevidím důvod k tomu, abys svoji pozici administrátora využíval k tomu, abys hráčům "sdělil svůj názor". Myslím si, že na to ty práva rozhodně nemáš a už jen z psychologického hlediska tímto ty hráče zbytečně ovlivňuješ. Je obrovský rozdíl mezi tím, když hráč uvidí, že admin mu píše, jaké má dát číslo mapy a nebo když to napíše stejně jako ostatní normálně do chatu. To jsi totiž rovnocenný s ostatními a tvůj hlas má stejnou váhu jako kohokoliv jiného. Ale když to píšeš přes admin práva, to je zkrátka ovlivňování. Ale tak to je fuk, to je maličkost, za kterou se samozřejmě admin nijak netrestá. Šlo mi jen o to, aby sis uvědomil, že ty tvoje práva mají sloužit hráčům a nikoliv tobě.
    Čímž se dostávám k druhé části tvého vyjádření a to mě DOST zklamalo. Lžeš totiž. Nebyli jsme vůbec blízko sebe, je to kravina. Proč bych sakra před koncem někomu ničil most u vysílačky, když po něm zrovna jde? Wtf? Kdybych patřil mezi ty, co tu hru kazí ostatním, budu to ničit někde na začátku, tak jako to dělají ostatní. Ale proč bych to dělal na konci? Podívej se na to logicky. Naším cílem ze strany CT je samozřejmě přežít a tím pádem na konci potřebujeme v podstatě co nejvíce CT, kteří mají granáty a nebo něco, čím by zpomalili zombie. Kdyby mi šlo o to, abych prostě tě předběhl a dostal se k vysílačce rychleji, tak jak říkám, zničil bych to někde na začátku. Ale u té vysílačky jsem byl první já (se značným náskokem před ostatními - nemyslím to jako egotrip, ale že poblíž mě nebyl nikdo, komu bych "ničil most") a hned jak jsem ji zmáčkl, tak jsem utíkal zpět, abych pomohl u brány a tys v tu chvíli zemřel a napsal do chatu "ok stemyk" a nebo tak něco. A já ti na to okamžitě zareagoval tím, že jestli jsi umřel, tak já v tom nemám prsty, protože bylo jasné, že ses spletl a chtěl jsem ti to říct. Jenže ty sis tuto skutečnost vůbec neověřil a s horkou hlavou jsi mi dal ban. Jak říkám, již delší dobu cítím z tvojí strany averzi vůči mně a tohle bylo zneužití práv. Fakt nemůžu za to, že sis prostě nevšiml, kdo ti to zničil, ale potřeboval jsi to akorát na někoho hodit.

    A ještě jen zareaguji na to, jak píšeš, že u některých stačí kill a u některých nepomůže ani ban a budou to stále opakovat. Je fakt, že v minulosti (několik týdnů dozadu), když jsem na ZM Escape začínal, tak jsem za to dostal ban, ale přečetl jsem si následně po unbanu pravidla a zjistil, jak to na tom serveru vlastně chodí a od té doby jsem se nijak neprovinil. Takže fakt nechápu, proč jsi mi teda nedal kill? Proč jsi mě prvně nějak neupozornil a nebo něco? A proč když jsem ti do chatu psal, že ses spletl a já to nebyl, jsi mi i přesto dal ban? Vysvětlíš mi to? Fakt doufám, že pochopíš, že nepatřím mezi nějaké 15 leté hráče a dávat mi jen tak bezdůvodně ban, jen protože ti nějakým způsobem "nevoním", je fakt dost neprofesionální a proto jsem sem napsal - protože chci vědět, co tě k tomu vedlo. Stejně jako to tvoje podněcování k tomu, co mají hráči zvolit za mapu přes admin práva.
    Naposledy upraveno stemyk; 09-07-18 v 20:05.

  4. #4

    Odpověď: Killer-Savage - zneužívání admin práv?

    Mne ide len o blaho serveru a aby bolo čo najviac hráčov. Tvoj príspevok mi len potvrdil to, že si bol práve ty kdo ma zabil, videl som tvoje meno tesne pred pádom do jamy a z toho dovodu si dostal ban. Je pravda že si strieľal do drevennéj lávky predtím ako si prišel ku vysielačke na ktorej som bežal, pritom tvrdíš že som nebol vedľa teba. Keby nejsom vedľa teba tak nezomriem. A nechápem ako možem ovlivnovať hráčov keď niečo napíšem? To že napíšem číslo mapy na konci mapy keď 3/4 servera (2sek pred koncom) už zvolila svoj hlas a predsa tá mapa nikdy neišla nijak neovlivňuje nikoho a nerobím to vždy. Ináč mna si nikdy nezaujímal a ani neviem kdo si. Kvoli trom hodinám sa tu len strapnuješ, neprávom ma osočuješ a pritom nemáš ani dokaz. ZBOHOM.
    Citovat Původně založeno stemyk Zobrazit příspěvky
    hned jak jsem ji zmáčkl, tak jsem utíkal zpět, abych pomohl u brány a tys v tu chvíli zemřel
    Pozri sa na to logicky. Kde inde sa dá na tej mape zomrieť pádom? Len u tej jamy pred vysielačku kde sú tie drevenné lávky, po ktorích som išiel. Prečo hovoríš že klamem, keď vieš ako to bolo? Dobre si pamatám tú situáciu, šli sme skoro rovnako a ty mi pod nohámi strieľaš s M4ku zrovna keď som cez to chodil a ešte sa tu hráš na nevinného. A neber si ten ban osobne, nebol si jediný.

    Zombie Escape 08-07-2018 19:13:06 STEAM_0:0:170593500 178.41.145.3 =Killer-Savage= ok stemyk
    Zombie Escape 08-07-2018 19:13:13 VALVE_0:0:476182062 109.105.49.23 StemYk co?:D:D:D:D:D
    Zombie Escape 08-07-2018 19:13:48 STEAM_0:0:170593500 178.41.145.3 =Killer-Savage= len mna zabil
    Zombie Escape 08-07-2018 19:14:07 STEAM_0:0:170593500 178.41.145.3 =Killer-Savage= idem po tom a on mi to znici

    E:keby ich zneužívam, tak sa ako zm prefackám na koniec mapy, což moj skill to nedovoluje. Asi jediný sposob čo ma napadá :D
    Naposledy upraveno killer-savage; 12-07-18 v 00:17. Důvod: gramatika
    Spoiler Spoiler:


  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Killer-Savage - zneužívání admin práv?

    Ahoj, já se tu taky trochu vyjádřím. Tady je spleť názorů a obvinění, ale na zníčení mostu nám nikdo už důkaz nedá dle čeho by šlo určit jestliže je ban oprávněný nebo ne. Myslím, že ale i přes to by se to nemuselo tak strašně řešit, protože předpokládám, že to byl ban v řádu hodin. Co se týče toho psaní "čísel" a ovlivňování hráčů. Na jednu stranu to ovlivňování hráčů je, ale jestliže admin napíše oblíbenou mapu kde se hráči neodpojují. Nevidím v tom žádný problém. Přecejenom je lepší trochu ovlivnit hráče, než potom na serveru hrát ve 4 a myslet si jak strašně mě to bude těch 40 minut bavit než zkončí mapa. Ve změně mapy taky nevidím problém, jestliže s tím hráči souhlasí.



    E:\\ Většinou se ale nechají ovlivnit jen vlezdoprdelky.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  6. #6

    Odpověď: Killer-Savage - zneužívání admin práv?

    Dnes som prišiel na prázdny server, tak som zmenil mapu a ochvýlu sa naplnil server že dokonca prišli aj dvaja kolegovia. No postrážit ho, dá celkom zabrať aj v specte.
    Spoiler Spoiler:


  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Killer-Savage - zneužívání admin práv?

    Samozrejme netreba to s tým votovaním preháňať, aby sa nehrali dookola stále tie isté mapy. Ban vypršal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •