Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: 100kg kid hizo --> shooting star

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    100kg kid hizo --> shooting star

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 254370)
    [AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 59 minut a 29 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'umyslne porusovani pravidel + recidiva'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < 100kg kid hizo >
    [AMXBANS] Tvuj nick: 100kg kid hizo
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:120454353
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:120454353
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 87.244.194.138
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.244.194.138
    [AMXBANS] Ban dal admin: < shooting-star >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2


    Zdravím. Pred chvíľou som dostal ban od shooting stara vraj za "random". Videl som ti usp v ruke, ktoré ti hodil pán Overlord :) Hrali sme na riu kde si na vedľajšej streche stal sám s Overlordom(ktorý ma nasledne zabil pretože bol zradca), ja som liezol po rebríku a videl som ťa s usp v ruke. Zliezol som, vyliezol zas a zabil som ťa s istotou že si bol zradca. Na konci kola mi ukázalo že si nevinny a ty si sa ma spýtal či poznám pravidlá aj ked vieš že hram na TTT viac ako rok. :) Nasledne si mi povedal že dostanem ban, dostal som ho za random+"recidiva", čo netuším čo znamená, nič zlé som ti nenapisal, len že som videl ako si mal usp a s najväčšiou pravdepodobnostou ti ho hodil Overlord. Tvoja primárna zbran bol UMP btw. Oháňal si sa tým že si mal tmp, pri tom ked som ťa zabil na zemi ležalo UMP. Bol si nevinny a mal si usp. Ano random to bol kedže si bol nevinny, takže chcel by som sa ti ospravedlniť že som ťa zabil(Aj ked si mal usp zo záhadneho dôvodu), a pekne by som poprosil o skratenie banu. Výrazne skratenie banu kedže to bol len 1 "random" a v banliste som za celý môj čas hrania mal ban za random možno 1 alebo 2. Ďakujem :)








  2. #2

    Odpověď: 100kg kid hizo --> shooting star

    Druhej Andersen. Stal jsem za nekym kdo byl AFK na strese (tezko mi nekdo mohl hodit usp). Celou dobu jsem mel primarni zbran a ty jsi me zabil.

    Vzhledem k nasim rozeprim chapu ze nechces, abych hral. Jindy staci kdyz vystrelim a ty me zabijes, dobre, chapu, je tam moznost ze jsem zradce. Ale tohle jsi uz prehnal. Jindy take randomujes a stejne jako v prave probihajicim fotbale se ti predchozi trestane i netrestane prohresky secetly v odpovidajici trest.

    At uz mas jakykoliv zrak, jakekoliv skiny, beres jakekoliv drogy, pravidla plati pro vsechny a pokud se za tebe nejaky admin neprimluvi, tak ti ho nesnizim.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Odpověď: 100kg kid hizo --> shooting star

    Podľa mňa si ma s niekym mýliš. Nikdy som s tebou problém nemal a už vôbec by som si NEDOVOLIL randomovať admina. USP som ti v ruke videl a za tým si stojím. Každopádne by som sa ti chcel ospravedlniť za "random", poprosil by som o skratenie banu, kedže týžden za 1random je priam smiešne. Opakujem ja som nikdy s tebou problém nemal ba naopak myslel som si že si v pohode admin a riešiš veci s chladnou hlavou. Ale po tomto? Asi som zmenil názor. Fakt niesom typ hrača ktorý randomuje, prvý random ktorý na serveri je, tak hneď hlásim buď cez ! alebo adminom (SaltySalt, pred tým metanol) atď. Nevylučujem ani to že sa jednalo o chybu v hre a ja som videl usp, ktoré si v skutočnosti nemal. Preto sa ti aj ospravedlňujem a dlžku banu by som rád skrátil.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Odpověď: 100kg kid hizo --> shooting star

    + k tomu som s tebou odkedy hráme obaja TTT nemal ani raz žiadny problém, toto by som skôr čakal od iných adminov s ktorými som v minulosti mal nejaký problém. V súčastnosti ale nemám so žiadným adminom problém, tak by som bol rád keby sa niekto vyjadril k tomu. :)

  5. #5

    Odpověď: 100kg kid hizo --> shooting star

    Mas to zkracene, verim ze je soucasna delka banu dostatecna pro to, aby se to priste neopakovalo. Hezky den

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Pablo Hizo
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    64

    Odpověď: 100kg kid hizo --> shooting star

    Dakujem za skratenie, lock.

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: 100kg kid hizo --> shooting star

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •