[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 254370)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 59 minut a 29 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'umyslne porusovani pravidel + recidiva'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < 100kg kid hizo >
[AMXBANS] Tvuj nick: 100kg kid hizo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:120454353
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:120454353
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 87.244.194.138
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.244.194.138
[AMXBANS] Ban dal admin: < shooting-star >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2


Zdravím. Pred chvíľou som dostal ban od shooting stara vraj za "random". Videl som ti usp v ruke, ktoré ti hodil pán Overlord :) Hrali sme na riu kde si na vedľajšej streche stal sám s Overlordom(ktorý ma nasledne zabil pretože bol zradca), ja som liezol po rebríku a videl som ťa s usp v ruke. Zliezol som, vyliezol zas a zabil som ťa s istotou že si bol zradca. Na konci kola mi ukázalo že si nevinny a ty si sa ma spýtal či poznám pravidlá aj ked vieš že hram na TTT viac ako rok. :) Nasledne si mi povedal že dostanem ban, dostal som ho za random+"recidiva", čo netuším čo znamená, nič zlé som ti nenapisal, len že som videl ako si mal usp a s najväčšiou pravdepodobnostou ti ho hodil Overlord. Tvoja primárna zbran bol UMP btw. Oháňal si sa tým že si mal tmp, pri tom ked som ťa zabil na zemi ležalo UMP. Bol si nevinny a mal si usp. Ano random to bol kedže si bol nevinny, takže chcel by som sa ti ospravedlniť že som ťa zabil(Aj ked si mal usp zo záhadneho dôvodu), a pekne by som poprosil o skratenie banu. Výrazne skratenie banu kedže to bol len 1 "random" a v banliste som za celý môj čas hrania mal ban za random možno 1 alebo 2. Ďakujem :)