Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: impressive

  1. #1

    impressive

    Dobrý den , včera jsem hrál vaše servry (s jinou verzi counter striku než kotelna) A ban jsem nemel , dneska večer jsem se připojil na Zombie escape a ban :/ Tak jsem stáhl vaši vezri counter striku a ban jsem nemel ale váše csko mi moc nevyhovuje protože zde se nejak nenachází Color quality...
    S pozdravem Impressive

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: impressive

    Ahoj, máš zdieľanú IP s 2 cheatermi, ktorí tu majú aktívne bany. Naša verzia ti umožňuje pripojenie napriek blokácií IP. Je tu aj ďalšia varianta a to zakúpenie CSka na Steame. Táto služba je však spoplatnená. Skúsil by si ešte pouvažovať, či by si naozaj nechcel hrať na novostiahnutej verzii, aj napriek tomu, že tam má menší nedostatok, ktorý uvádzaš?

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: impressive

    Ještě je také možnost, pokud nechceš používat naší verzi, ani si zakoupit steam, tak se domluvit s poskytovatelem o přidělení veřejné IP, kterou budeš mít pouze ty - avšak tato služba také bývá většinou zpoplatněna měsíčně. Takže být tebou spíše pouvažuju o originální hře přes službu steam a tento problém nebudeš muset už řešit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: impressive

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •