Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: CHcem sa stať adminom

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2018
    Příspěvky
    1

    CHcem sa stať adminom

    Dobrý, podvečer Volám sa Niko mám 16 rokov a chcel by som požiadať o pravá na servery Dust2 only na tomto serveri som aktívni každý den prečo sa chcem stať adminom? admini na tento server už tak často nechodia a to by som chcel napravit niektorý admini si neplnia svoje povinnosti ako napríklad Kate ktorá sa len stále nad všetkým smeje chcel by som to napravit Dakujem za pochopenie. moj steam: https://steamcommunity.com/id/ddciwbiwvbidbvdvbdvb/ moja steam id: STEAM_1:1:206445100
    Naposledy upraveno niko12; 13-07-18 v 21:50.

  2. #2

    Odpověď: CHcem sa stať adminom

    Citovat Původně založeno niko12 Zobrazit příspěvky
    Dobrý, podvečer Volám sa Niko mám 16 rokov a chcel by som požiadať o pravá na servery Dust2 only na tomto serveri som aktívni každý den prečo sa chcem stať adminom? admini na tento server už tak často nechodia a to by som chcel napravit niektorý admini si neplnia svoje povinnosti ako napríklad Kate ktorá sa len stále nad všetkým smeje chcel by som to napravit Dakujem za pochopenie. moj steam: https://steamcommunity.com/id/ddciwbiwvbidbvdvbdvb/ moja steam id: STEAM_1:1:206445100
    Kate ? To kto je ? LUL

    btw Proti. ani neviem kto si, pod tamtou SID som ťa v chatlogu ani nenašiel.

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    31

    Odpověď: CHcem sa stať adminom

    To, že admini nejsou aktivní neznamená, že bys měl dostat práva. A navíc jsem tě pod touto SID taky nenašel a žádné hlášení také od tebe nevidím. Neuvedl jsi ani pod jakým nickem hraješ. Jsem PROTI

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele RenTGen
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Aim, Inferno, Awp
    Příspěvky
    69

    Odpověď: CHcem sa stať adminom

    Za mňa nie. Nepoznám ťa a k tomu v žiadosti na inom portály, ktorú si podal tento mesiac uvádzaš že ti je 19 rokov. Vynašiel si snáď liek na omladnutie?

    :Mám pocit že si si pomýlil portál, keďže adminka Kate pôsobí práve na tom druhom portáli.
    Naposledy upraveno RenTGen; 16-07-18 v 16:14.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: CHcem sa stať adminom

    Kolegovia ti to asi vsetko povedali, mohol si aspon nick uviest, ktory pouzivas na serveri. Nenapisal si nic o sebe, ani komu hlasis, alebo tak. Su tu aj podozrenia z klamstva. Toto veru nepojde - PROTI.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: CHcem sa stať adminom

    Spletl jsi si portál :D Tohle mělo přijít trochu jinam, tam kde ti už máš jednu locknutou žádost a dokonce i na CS:Go..
    Naposledy upraveno Operak; 17-07-18 v 09:13. Důvod: Gramar nazi

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: CHcem sa stať adminom

    PRoti viz výše

  8. #8
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: CHcem sa stať adminom

    Proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •