Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: GunGame server - Fake players spamming or protocol violation - part2

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    39

    GunGame server - Fake players spamming or protocol violation - part2

    Ahoj,

    tak dnes me to opět vyhodilo ze serveru s touto hláškou "Fake players spamming or protocol violation" a poté sem server ani ve favorites neměl..ostatní ano.
    Jelikož se mi to stalo už po několikáté tak vím, že se mi po chvíli server opět objeví ale čím to může sakra být? Začíná to být doopravdy otravné..
    Ještě dodám, že hru mám ze steamu a bez jakýchkoliv modifikací. Na jiných severech jsem se s tímhle problémem nepotýkal.

    Díky předem za pomoc

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69

    Odpověď: GunGame server - Fake players spamming or protocol violation - part2

    Citovat Původně založeno kubajz Zobrazit příspěvky
    Ahoj,

    tak dnes me to opět vyhodilo ze serveru s touto hláškou "Fake players spamming or protocol violation" a poté sem server ani ve favorites neměl..ostatní ano.
    Jelikož se mi to stalo už po několikáté tak vím, že se mi po chvíli server opět objeví ale čím to může sakra být? Začíná to být doopravdy otravné..
    Ještě dodám, že hru mám ze steamu a bez jakýchkoliv modifikací. Na jiných severech jsem se s tímhle problémem nepotýkal.

    Díky předem za pomoc
    Chyba je na strane servera konkretne dprota, viac to nebudem rozpisovat.

    Zalohuj si config.cfg na plochu. V zlozke cs 1.6 ho zmaz a nechaj si stiahnut novy config.cfg Neskor si ho uprav a potom daj len na citanie.
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •